Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New York ta is arayanlar buraya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart New York ta is arayanlar buraya

arkadaslar liberty island ve ellis island da calisabilirsiniz. Zaten sezonluk calistiklari icin work and travel ogrencilerini aliyolar. saat ucreti 8.5 $ ve haftalik 40 saat sonrasi saat basi 12.75 $ (overtime) . calisanlara ferry ile ulasim ucretsiz . ingilizce seviyenize gore gift shop; food veya maintenance kisimlarinda calisabilirsiniz. haftalik calisma saati 37 saatten asagi dusmez ve overtimemi bol yerlerdendir.Yemekler freeve sinirsiz.Eger new yorkta is ariyorsaniz ellis islanda veya liberty islanda gelip is basvurusunda bulunabilirsiniz. Zaten eleman sikintisi cekiyolar.Ve son olarakta parmakla sayilacak kadar az turk calisan var. Is arayan arkadaslara basvurmalarini tavsiye ederim ve eger girebilirseniz gift shopa girmeye bakin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba biz acil iş arıyoruz rica etsem işverenin mailini yazabilimisin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

email:mcox@thestatueofliberty.com telephone:212-344-0996 supervisor's name:michael a cox

eger cevap vermezse direk adaya gidin ve calismak istiyoruz diyin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fakat bız burada 3 kızız o şekilde çıkıp gidemiyoruz, laconia nh deyız. burada 2 haftadır housekeep olarak çalışıyoruz. buna göre sence, iş bulma olasılığımız nedir? anlıcağın kafaya göre garantilemeden çıkıp gidemiyoruzz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mail attık biz, eğer mailimize cvp gelmezse bize yardımcı olur musun? sen orada mı çalışıyorsun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oo dedigim yerde is vermeme olasiligi yok gibi bisey ama siz ordan kalkip newyorka geliceksiniz konaklama falan yoksa bide zor bence orda kalmaniz daha ii newyorkta aldigin para ucu ucuna yetiyor zaten . soyle diyim newyorka gelipte keske oteki taraftaki housekeeperligi secseydim diyen cok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ikgmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mail attık biz, eğer mailimize cvp gelmezse bize yardımcı olur musun? sen orada mı çalışıyorsun?
    ben 1 hafta daha orda calisicam sonra cikicam. eger mail gelmesse elimden geleni yapmaya calisirim ama sunu soyleyim diyelim isi ayarladiniz konaklamayi saglam bi sekilde ayarlamadan sakin newyorka ayak basmayin isinizi sansa birakmayin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama yemek ordan, ulaşım ordan bu nedenle bızım tek masrafımız konaklama olacak, ortalama ne kadar kiralar ya da belki orası konaklamayı saglar, olmaz mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fakat bız burada 3 kızız o şekilde çıkıp gidemiyoruz, laconia nh deyız. burada 2 haftadır housekeep olarak çalışıyoruz. buna göre sence, iş bulma olasılığımız nedir? anlıcağın kafaya göre garantilemeden çıkıp gidemiyoruzz..
    he bide kizlari calistirdiklari konumlar food ve gift shop ve bu kisimlarda calismak icinde ortanin ustu hatta iyi derece ingilizce istiyorlar yoksa zor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladım pekı bakalım çok sağol,sen neden çıkıcaksın 1 hafta sonra, memnun olmadığın bişey var mı? lütfen öyle bir durum varsa söyle olur mu, çünkü dediğin gibi işi şansa bırakmak istemiyoruz..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ama yemek ordan, ulaşım ordan bu nedenle bızım tek masrafımız konaklama olacak, ortalama ne kadar kiralar ya da belki orası konaklamayı saglar, olmaz mı?
    ulasim ucretsiz derken sadece ferryler ucretsiz ferrylere ulasmak icin subway veya bus kullanmaniz gerekicek aylik sinirsiz kart 104$ otobusede subwayede bu biletle sinirsiz binebilirsiniz . ferryler manhattan battery parktan kalkiyor ve bi work and travel ogrencisinin manhattan tarafinda veya yakinklarinda kalmasi imkansiz. brooklyn veya queenste kalmak en mantiklisi ve oralardada orta halli konaklamalar 550 600 $ kisi basi olarak degisir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladım pekı bakalım çok sağol,sen neden çıkıcaksın 1 hafta sonra, memnun olmadığın bişey var mı? lütfen öyle bir durum varsa söyle olur mu, çünkü dediğin gibi işi şansa bırakmak istemiyoruz..
    ben calistigim konum nedeniyle saat hersabah 5 te kalkip ise gidiyorum ve gunde 3.5 4 saatimi yola harciyorum sizde yola az cok bu kadar zaman harcarsiniz ama kiz oldugunuz icin sizin isiniz 9.30 en erken 8.30 da baslar ve fazla yorucu olmaz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

offff diyorum, 550 600$ mü? sen nasıl yaşıyorsun orda bu sihirli formülü bende öğrenmek istiyorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

offff diyorum, 550 600$ mü? sen nasıl yaşıyorsun orda bu sihirli formülü bende öğrenmek istiyorum..
    ben halamin yaninda kaliyorum bedave yoksa 1 dk durmam bu memlekette

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladımm, tamam çok sağoll.. görüşmek üzere ozamn ne diyelim.. kısmet değilmiş,teşekkür ederiz kolay gelsin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

craigslist.com dan bakarsan brooklyn ve queens deki odalara az cok piyasa hakkinda bilgi sahibi olursun new york icin 100 kere dusunup bi kere gelmek lasim :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

anladımm, tamam çok sağoll.. görüşmek üzere ozamn ne diyelim.. kısmet değilmiş,teşekkür ederiz kolay gelsin..
    eyw saol hevesinizi kirdim ama hicbiseyiniz garanti olmadan buralara gelip zor durumda kalmanizi istemem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok yok hevesimizi kırmasın, doğruları söyledin haklısın iyi yaptın. peki tavsiye debileceğin, başka bir yer var mı bilgin olan?mesela ocean city,

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

baska sehirler hakkinda pek bilgim yok ama sahil sehirleri is imkani bakimindan her zaman iyidir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısın, tamam bakalım tekrardan çok sağol. biz şansımızı başka yerlerde deneyelim ozamn..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben işimden memnun değilim sponsora haber vermeden new york a gelsem kendi başıma kalıcak yer ve iş bulabilir miyim lütfen biri acil yardım edebilr m?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadasim ben isten ayrildim ama ayrilmadan once 1 hafta onceden isverene soyledim pek hos karsilamadilar fakat daha sonra razi oldular. Yaptigim isin agir olmasininda etkisi var bu konuda. Eger sen is verenini razi etmessen vizeni iptal edebilir ve kacak durumuna dusersin bence sponsorunla iletisime gec.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bide newyorkta is ve kalacak yer bulursun ama kalacak yer brooklyn ve queens civarlarinda 500 600 $ arasi haberin olsun.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

butun yerler dolmus diyor bende issiz kaldimmm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)