Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 hafta olucak işsizim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation 1 hafta olucak işsizim

arkadaslar new yorkdayım 6 gündür ve iş miş yok.şirket niteliksiz cıktı.paralar suyunu cekmekde.WAT olayı artık kalksın insanlar mağdur olmasın

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum eger hala wattan umudunu kesmediysen ve teksasa gidebilirsen wat ile giden bir arkadas is vereninin isci aradigini soylemisti. ve arkadasa soylemis eger tanidigin kimse varsa gelsin diye , is nedir ne degildir biliyorum ama ulasmak istersen iletisim bilgilerini almaya calisiyim sana. tabi 1 hafta once soylemissti bulmusmudur bulmamismidir bilemiyorum.
    sirketinin seni madur etmesi de uzucu. eger gucun varsa pes etme is aramaya bak yada sponsorunla konus baska is bulabilirler belki sana

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir aylık kira verdim metro kartı verdim.az param kaldı.emin ol istesem de gidemem teksasa.bu işin peşini bırakmıcam aten

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı south_guney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir aylık kira verdim metro kartı verdim.az param kaldı.emin ol istesem de gidemem teksasa.bu işin peşini bırakmıcam aten
    birakma zaten yanlarina kalmasin sirketin gerekirse konsolosluga sikayet et ciddiye aliyolar bu konulari. konus sirketle is bulmazlarsa sikayet edecegini soyle. gecen sefer sikayetlere bizim dis isleri mudahil olldu tum karavana sirketleri acikladilar forumda da mevcut zaten.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

global grouptansın sanırım. bizde 2 kişi orlandodayız 1 haftadır bizim işimizde yok. bizde globaldeniz. global kimi gönderdiyse mağdur etti sanırım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

kardesım ben newyorka 4 saat uzakta bır yerde calısıyorum burda baska watcı yok gelmek ıstersen benım işverenin mailini veriyim bır maıl at. bende yanlızlıktan sıkıldım zaten. bende globaldenım bu arada. yardımcı olmaya calısırım tahmınımce burda calısmadıgın surenın de parasını soyle boyle telafı edersın ben 8 dolardan 40 saat dedıler her hafta 40 saatı gecıyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

osman38 zaten yanına arkadaş arıyordu. bence git. zaten yakınmış. paran yoksa halletmeye çalışalım seni yollayalım oraya...
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Burda yazılan işler hala geçerliyse biri bu konu hakkında benle iletişime geçebilirmi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba. Gecmis olsun oncelikle...
    Benim bulundugum bolgede personel arayan isveren sayisi fazla. New York Eyaletinin Mayville sehrinde bir oteldeyim ben. Yardimci olabilirim size. Facebook tan irtibata gecelim. Ben bugun gidip otele personel ihtiyacinin olup olmadigini sorayim. Muhtemelen olumlu yanit alirim sizler icin.

Yada benim calistigim oteli aramaniz daha kisa olur.
    Calistigim yerin adi Chautaqua Suites. ayni ismi google a taratip otelin internet sitesinden oteli arayabileceginiz numara bulabilirsiniz. Benim adimi verirseniz belki daha iyi olabilir. Denk gelirse beni taniyan birileri cevap verir telefona.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı osman38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım ben newyorka 4 saat uzakta bır yerde calısıyorum burda baska watcı yok gelmek ıstersen benım işverenin mailini veriyim bır maıl at. bende yanlızlıktan sıkıldım zaten. bende globaldenım bu arada. yardımcı olmaya calısırım tahmınımce burda calısmadıgın surenın de parasını soyle boyle telafı edersın ben 8 dolardan 40 saat dedıler her hafta 40 saatı gecıyor
    Merhaba. Hala eleman ihtiyacı var mı acaba işverinin?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)