Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [NJ Wildwood] 2012 Konaklama!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart [NJ Wildwood] 2012 Konaklama!

Merhaba arkadaşlar.

Haziran 18' de kız arkadaşımla birlikte Wildwood' da olacağız. Konaklama ve yemek masrafı fazla geldiği için birkaç kişi daha bulup ev kiralamayı hem konaklama maliyetini azaltmayı hem kendimiz yemek yaparak yemek maliyetini azaltmayı düşünüyoruz. Kimler bize katılmak ister?
    Konu Daimon tarafından (30-04-2012 Saat 04:09 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla konuyu yeni gördüm ve şuan hala kalacak yerim belli değil ortada kalmak istemiyorumm katılmak isterim (:

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bende wildwood'dayım,hala kendime bir ev bulamadım 14 haziranda gidiyorum.Eğer işime yakın olursa katılırım.Ne iş yapacaksınız bu arada?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla konuyu yeni gördüm ve şuan hala kalacak yerim belli değil ortada kalmak istemiyorumm katılmak isterim (:
    Merhaba ortada kalacağını pek sanmıyorum Wildwood'da konaklama sorunu olmuyormuş, ama bize katılmak istersen haber verebilirsin. Bu arada kız arkadaşım ve ben Çanakkaleliyiz =) Ayrıca bir bayan için güvenli ve rahat bir ortam olacağını düşünüyorum =)

Bende wildwood'dayım,hala kendime bir ev bulamadım 14 haziranda gidiyorum.Eğer işime yakın olursa katılırım.Ne iş yapacaksınız bu arada?
    Morey's Piers ' de çalışacağız.

Arkadaşlar eğer toplanabilirsek belki ucuz bir ev tutabiliriz =)
    Konu Daimon tarafından (20-05-2012 Saat 05:11 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

işte bu çanakkale akan suları durdurur çok sevindim bugün işverenimdende mail aldım konaklamayla ilgili olarak eğer oradan bir sonuç çıkmazsa ya da umduğum gibi olmazsa seve seve katılırım size çok teşekkür ederim ))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sabrina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bu çanakkale akan suları durdurur çok sevindim bugün işverenimdende mail aldım konaklamayla ilgili olarak eğer oradan bir sonuç çıkmazsa ya da umduğum gibi olmazsa seve seve katılırım size çok teşekkür ederim ))
    Estağfurullah ben teşekkür ederim sabrina

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dioman,
    biz de erkek arkadaşımla 16 haziranda wildwood'da olacağız konaklama konusunda endişem büyük :/ teklif hala geçerliyse katılmak isteriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Daimon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Haziran 18' de kız arkadaşımla birlikte Wildwood' da olacağız. Konaklama ve yemek masrafı fazla geldiği için birkaç kişi daha bulup ev kiralamayı hem konaklama maliyetini azaltmayı hem kendimiz yemek yaparak yemek maliyetini azaltmayı düşünüyoruz. Kimler bize katılmak ister?
    Daha önce Wildwood'a gitmiş miydin ? Yani kalacağın yer belli mi ? Ev kirası ne kadar, bir bilgi verebilir misin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Dioman,
    biz de erkek arkadaşımla 16 haziranda wildwood'da olacağız konaklama konusunda endişem büyük :/ teklif hala geçerliyse katılmak isteriz
    Endişelenmenize gerek yok, konaklama işini ayarlarsınız bir şekilde =)) Bizim öncelikli amacımız evin içinde güzel rahat bir ortam olması, buna ek olarak yemek ve konaklama maliyetini azaltmak. İki - üç çift daha bulsak bir ev kiralayabiliriz, çok harika olur.

Daha önce Wildwood'a gitmiş miydin ? Yani kalacağın yer belli mi ? Ev kirası ne kadar, bir bilgi verebilir misin ?
    Oğuz daha önce gitmedim, ama haftalık ortalama 70 100$ arası değişiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Diamond,
    Aynı şeyi düşünüyoruz. Yaz bizi de listeye Facebooktan haberleşelim madem öyle

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şuan için sizinle birlikte toplam 3 çift olduk, mesaj sayım 10 olunca iletişim bilgilerimi atarım =))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benide evlat edinseniz çiftlerin içinde tek sap olurum ama çocuğunuz olark benimseseniz olmaz mı?D şuan 4 rusla beraber kalıorum ve depresyona girdim zaten ingilizceyi zor anlıyorum bunlar bide kendi aralarında sürekli rusça konuşuyor çok dışlanmışş yalnız ve zavallı hissetim türk arkdşlar istiyorum (

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Sabrina şuan wildwood da mısın? Nasıl gidiyor orada hayat nasıl? 12 sinde bende orada olacagım.Müsait olursan bir ara orada görüşebiliriz sabrina.
    Konu Cemalbahar tarafından (08-06-2012 Saat 06:46 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Cemalbahar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabrina şuan wildwood da mısın? Nasıl gidiyor orada hayat nasıl? 12 sinde bende orada olacagım.Müsait olursan bir ara orada görüşebiliriz sabrina.
    evett wildwooddaym hayat eh işte kem küm alışma evresinde gidiyo şimdilik

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benide evlat edinseniz çiftlerin içinde tek sap olurum ama çocuğunuz olark benimseseniz olmaz mı?D şuan 4 rusla beraber kalıorum ve depresyona girdim zaten ingilizceyi zor anlıyorum bunlar bide kendi aralarında sürekli rusça konuşuyor çok dışlanmışş yalnız ve zavallı hissetim türk arkdşlar istiyorum
    18 ine kadar sabret, ilk etapta biraz uyum sorunu olması normal takma kafana destek oluruz, keyfini çıkar =)) 3 ay bence pek Türk arama doymadınmı zaten senelerdir, hem değişiklik iyidir =))

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

18 ine kadar sabret, ilk etapta biraz uyum sorunu olması normal takma kafana destek oluruz, keyfini çıkar =)) 3 ay bence pek Türk arama doymadınmı zaten senelerdir, hem değişiklik iyidir =))
    evet aslında haklısın alışsam çok daha iyi olur ingilizcem açısından ama ilk zamanlar acayip sıkıntılı geçiyor hele birde yalnız geldiysen gerçekten vay haline he bide evde sürekli rusça konuşan birileride varsa depresyon sebebi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet aslında haklısın alışsam çok daha iyi olur ingilizcem açısından ama ilk zamanlar acayip sıkıntılı geçiyor hele birde yalnız geldiysen gerçekten vay haline he bide evde sürekli rusça konuşan birileride varsa depresyon sebebi
    Yalnız hissetmekte haklısın ama sonuçta güzel bir deneyim olacak canını sıkmamaya çalış, böyle şeylerin moralini bozmasına izin verme bence yalnız olmanında ayrı bir keyfi vardır. Arada bunaldığında gelirsin zaten yanımıza yalnız bırakmayız seni =))

Bu arada senden ufak bir yardım rica edeceğim sabrina. Geldiğimde araba almak istiyorum. Öğrenci işi uyduruk birşey alayım yeter 2000$ falan nakitim var. Oranın yerli halkına muhabbet arasında falan sorabilirmisin zahmet olurmu sana?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daimon,
    10 mesajı beklersek daha çooook bekleyeceğiz galiba merve çakır ben, eskişehir'den. böyle ararsan facebookta daha çabuk iletişim kurabiliriz kanımca tabi bi de senin adını soyadını öğrenebilirsem şahane olur

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sabrinaaa
    sen de ekle beni gelince görüşürüz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kızım kalacak yer sorununu çözmüş.
    ilgilenen herkese çok teşekkür ederim
    sizler gibi dostlar olduktan sonra dünyanın öbür ucunda da olsak sırtımız yere gelmez
    Konu aliok tarafından (14-06-2012 Saat 10:22 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sabrina hanım, size kızımla ilgili e mail göndermiştim.
    bakar mısınız?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yalnız hissetmekte haklısın ama sonuçta güzel bir deneyim olacak canını sıkmamaya çalış, böyle şeylerin moralini bozmasına izin verme bence yalnız olmanında ayrı bir keyfi vardır. Arada bunaldığında gelirsin zaten yanımıza yalnız bırakmayız seni =))

Bu arada senden ufak bir yardım rica edeceğim sabrina. Geldiğimde araba almak istiyorum. Öğrenci işi uyduruk birşey alayım yeter 2000$ falan nakitim var. Oranın yerli halkına muhabbet arasında falan sorabilirmisin zahmet olurmu sana?
    çok teşekkür ederm yaa memleketimin insanı işte yaaa offf milli duygular hat safhada burda türk görünce ağlamak geliyo içimden ehhe tmm tbiki sorarım (:

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı mervee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabrinaaa
    sen de ekle beni gelince görüşürüz
    canımsın ya tmm arıyorum ama bulamadım sanırım dur başarıcam bu arada numaramı vereym bende 609-408-7907 burdan ulaşablrsn (: geldiğinde görüşmek üzere (:

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

daimon,
    10 mesajı beklersek daha çooook bekleyeceğiz galiba merve çakır ben, eskişehir'den. böyle ararsan facebookta daha çabuk iletişim kurabiliriz kanımca tabi bi de senin adını soyadını öğrenebilirsem şahane olur
    Ne kadar çok Merve Çakır varmış ya bulamadımmı desem fazlasıyla buldummu desem bilemedim =)) Özel mesajdan gönderiyorum ulaşım bilgilerimi =))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kızım ve bir arkadaşı new york jfk'e biraz önce indi.
    bir türk onları jfk'den alıp wildwood'a götürecek.
    kalacak yer konusunda yardımcı olabilecekler kızımı arayabilir misiniz lütfen?
    adı: zehra ezgi aşcı
    Merhaba, bizde 18'inde orada olacağız. Eğer Ezgi'nin bir sıkıntısı olursa yardımcı olabiliriz hiç şüpheniz olmasın, içinizi rahat tutun.
    Konu Daimon tarafından (14-06-2012 Saat 11:45 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederm yaa memleketimin insanı işte yaaa offf milli duygular hat safhada burda türk görünce ağlamak geliyo içimden ehhe tmm tbiki sorarım (:
    Senden haber bekliyorum 2000$ doları geçmesin ucuz birşey olacak öğrenci işi unutma, lafımı olur ben teşekkür ederim iyi eğlenceler =))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart çok teşekkür ederim :)

Merhaba, bizde 18'inde orada olacağız. Eğer Ezgi'nin bir sıkıntısı olursa yardımcı olabiliriz hiç şüpheniz olmasın, içinizi rahat tutun.
    çok teşekkür ederim daimon

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederim daimon
    Rica ederim insanlık vazifemiz, sırtımızı dönemeyiz kimseye, hepimiz yabancıyız orada birbirimize destek olacağız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kızım kalacak yer sorununu çözmüş.
    ilgilenen herkese, özellikle sabrina ve daimon'a çok teşekkür ederim.
    sizler gibi dostlar olduktan sonra dünyanın öbür ucunda da olsak sırtımız yere gelmez.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)