Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: problem olur mu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Post problem olur mu

merhabalar
    11 mayıs sabah 8:45 te vizeye gidiyorum (istanbul) not ort. 2.15 fakat son dönem 3 F var . bu arada ytü elektrik müh. bölümündeyim. bu son dönemde 3 F olması gözle görülür bir düşüş olarak nitelendirilebilir mi? ayrıca 3 F 'in 2 sini üstten aldığım dersler oluşturuyor.WAT yapacağımı bilseydim almazdım o dersleri ve ort. şimdi 2.60 falan olurdu bir de anne baba sponsor oluyor ya sana hesap cüzdanı fotokopisi çekiyosun falan o hesapta kaç tl bulunsa iyi olur dersiniz

herkese bol şans

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Not ortalaman 2'nin üstündeyse bi sorun olmaz.Alıp tek tek hangi dersi almışsın notun ne falan diye bakmıyorlar.Kümülatifine bakıp geçiyorlar.Banka hesabında da öle ciddi bi miktar olmasına gerek yok.Aslında öle bi olay bile gerekmiyor.Sadece DS ve transkriptini isteyecekler.Bi çok belge elinde gereksiz olarak kalacak.
    ""Let the game begin""

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hımm teşekkür ederim ismim de Fuat Ali Sıvacı name check e kalma ihtimalim nedir valla gün geçtikçe heyecan yapıyorum insan ilk defa vizeye gidince cahil kalıyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fuat301 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    11 mayıs sabah 8:45 te vizeye gidiyorum (istanbul) not ort. 2.15 fakat son dönem 3 F var . bu arada ytü elektrik müh. bölümündeyim. bu son dönemde 3 F olması gözle görülür bir düşüş olarak nitelendirilebilir mi? ayrıca 3 F 'in 2 sini üstten aldığım dersler oluşturuyor.WAT yapacağımı bilseydim almazdım o dersleri ve ort. şimdi 2.60 falan olurdu bir de anne baba sponsor oluyor ya sana hesap cüzdanı fotokopisi çekiyosun falan o hesapta kaç tl bulunsa iyi olur dersiniz

herkese bol şans
    Sponsor olma olayi diye bir sey yok... Lazim olacak evraklari giriste bir eleman siraya koyuyor bunlar lazim olacak diyor. Geri kalan evraklar hic bir ise yaramiyor.....

Ev,araba, yat, arsa ruhsatlari, hesap cuzdan fotokopisi, maas bordrosu, Ucak bileti rezervasyonu hicbir sekilde gerekmiyor....
    Konu captain89 tarafından (24-04-2012 Saat 09:28 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

şirketin bize verdiği vize belgeleri listesinde onlar da var ama niye isteniyor peki bunlar anlamadım :s

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de durumum kritikti. 1.96 ile girdim mülakata. bari hesap kabarık gözüksün extra olur diye doldurdum hesap cüzdanlarını. mülakata girdim. çalışma belgesi,transkript,140 dolar makbuz dışındaki belgeler dosyadan bile çıkmadı inan. hatta sinir oldum adama sordum bu belgeleri almayacakmısınız diye. sende kalsın onlar dedi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aldın mı vizeyi peki inş. sorun olmamıştır

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ingilizcem iyi seviyede olmasına rağmen panik yaptım aslında ama mühendislik ve açıköğretim okuyorum 2 üniversite deyince impressive dedi bastı imzayı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

vay be helal darısı başımıza acayip stres oldum ; red yediği geliyor insanın aklına kaç aydır uğraştığımı ben bilirim Allah yardımcımız olsun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilirim bende çok düşündüm acaba red yermiyim diye. sonuçlarını düşündükçe red yemekten daha da korkuyor insan. ama panik yapıp konuşamazsan pişman olursun. adamların derdi not değil. 2 cümle üstüste kurabiliyorsan veriyorlar. hatta ben kuramadığım halde aldım vizeyi. bu kadar insan panik yapma diyorsa vardır birşey rahat ol. beklerken falan güvenlik prosedürleri falan kasıyor insanı ama görüşme yerine gidince vize vermekten bıkmış şuna da vereyim çıksın gitsin diyen görevlilerle muhattap oluyorsun. 3 ff 1.96 ortalamayla ben aldım sende alırsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 1.97 ortalama ile aldım vizeyiArkadaşların dediği gibi ds formları-pasaport-teb makbuzu-sevis dışında başka belge istemiyorlar.Son dönem 2 tane F'li notum vardı hiç sıkıntı yaşamadım sende rahat alırsın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim de ilk dönemin ortalaması 3,05 olarak görünüyor ama genel bütün dönemlerin ortalaması olarak bakılınca 2,52 gibi bir sonuç çıkıyor. Sıkıntı olmaz değil mi? Yeterli mi benim ortalamam?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Benim de ilk dönemin ortalaması 3,05 olarak görünüyor ama genel bütün dönemlerin ortalaması olarak bakılınca 2,52 gibi bir sonuç çıkıyor. Sıkıntı olmaz değil mi? Yeterli mi benim ortalamam?
    Ortalaman yeterli.Sorulan sorulara kısa ve net cevaplar verip,birde güleryüzlü olursan problem olmaz,alırsın.
    Konu egeofficer08 tarafından (25-04-2012 Saat 02:19 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Teşekkür ediyorum (:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)