Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsorlar ve işler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Sponsorlar ve işler

Arkadaşlar bir konuyu bir türlü anlamadım.İki tane CIEE ile çalışsan şirketle görüşüyorum birinde bir iş var diğerinde yok, yine aynı şekilde diğerinde iş var öbüründe yok.Açıklayıcı olmuştur inşallah .İşlerin de CIEE sponsorluğunda oolduğunu söylüyorlar.Böyle birşey mümkün mü?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bana da çok saçma geldi belki de kontenjanları farklıdır ve erkenden dolmuştur bu yüzden gösteremiyor olabilir ikisi de aynı anda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar,benim işim hala ayarlanmadı.Sebebi bütün sponsorların işleri iptal etmiş olmaları imiş.Ben şimdi bir umut bekliyorum.Sorum şu şekilde olacak bir wat şirketi öğrenciye iş bulmak için sadece iş fuarlarına katılarak mı, yoksa kendi sponsorları ile int. üzerinden görüşerek iş ayarlamalarını skype aracılığı öğrenciye bırakmak mı.Benim şirket bana hiç fuarlardan felan bahsetmedi sponsorlarımız da sponsorlarımız.. bekliyoruz bekliyoruz haber bekliyoruz diye diye şu ana kadar hiç bir şey ayarlanmadı.Geçen sene name check bu sene de iş yok,yok arkadaş anlaşılan ben gidemicem bu gidişle abd'ye.Forumda oyalanıyorum sadece bi dünya şey öğrendim bu forum sayesinde teşekkürler Turkısh wat..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar benim işim hala hazır değil ve hala daha beklemeye devam ediyorum.Bu sebeple size iş görüşmeleri hakkında bir sorum olacak. Bir wat şirketi öğrenciye iş ayarlamak için öncelikle neyi yapmalı bu sorudan kastım,yani iş fuarlarını takip edip oraya uygun öğrencinin uygun işlere yerleştirilmesini sağlamak mı yoksa,sadece daha önceden bağlantılı olduğu sponsorları aracılığı ile öğrenciyi skype üzerinden sponsorlar ile görüştürmek mi.Ben ikinci katagoride yer alıyorum.Çünkü şirketim bana iş fuarlarından hiç bahsetmedi.Sponsorlardan haber bekliyoruz beklemediyiz işler iptal sponsorlar işlerin hepsini iptal etti gibi söylemlerle ne işim belli oldu ne gücüm. Geçen sene name check mağduriyetinden bu sene de işin ayarlananamış olmasından dolayı gidemicem sanırım.Şirket Nisan'ın ortasına kadar haber bekliyormuş.Olmazsa paralar iade olacakmış.Ben bu gidişle abd'ye gidebileceğimi hiç sanmıyorum,oyalanıyorum, oyalandırılıyorum gibime geliyo.Gidemesem bile 2 yıldır forumdan o kadar şey öğrendim ki turkısh.wat'a sonsuz teşekkür ediyorum,ha olur da iş ayarlanırsa haber edicem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)