Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Morey's Piers mı Half Moon Enterprises Inc mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Morey's Piers mı Half Moon Enterprises Inc mı?

arakdaşlar bende united towers ile wat programına katıldım.4 şubattaki fuar için morey's piers tan yer ayıırttım ancak şu sıralar unite towers ile gelen bilir atlas direct hiring sistemi ilede skype yada webcam ile iş bulabiliyosun ikiside eğlence parkı.ancak half moon moreys pıers kadar büyük bi yer değil.kısaca şunu söyleyeyim

morey'S piers tercih sebeblerim;
    -herkes ortamının çok iyi olduğunu söylüyo
    -eğlence parkı zevkli iş diyolar
    tercih etmemem sebeblerim
    -hiç para kazanamıomussun(ikinci iş gerçekten kolay bulunabiliyo mu?)

Half Moon Enterprises Inc tercih sebeplerim;
    -morey's e göre çok daha fazla para kazanıosun(hesabıma göre morey's de haftada net 152 dolar kaanırken half moon da 286 dolar kazanıosun)
    tercih etmeme sebebim
    -morey's gibi büyük bir park değil ve ortamı var mı yokmu bilmiyorum(şirketteki danışmanım buraya gidenler çok eğleniyo felan dedi)
    -google dan arattığımda doru düzgün bir bilgi çıkmadı maalesef
    -büyük şehir lere yakın mı onuda bilmiyorum sorucam onu danışmanıma gene

bilgilenirirseniz çok sevinirim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı dizazta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar bende united towers ile wat programına katıldım.4 şubattaki fuar için morey's piers tan yer ayıırttım ancak şu sıralar unite towers ile gelen bilir atlas direct hiring sistemi ilede skype yada webcam ile iş bulabiliyosun ikiside eğlence parkı.ancak half moon moreys pıers kadar büyük bi yer değil.kısaca şunu söyleyeyim

morey'S piers tercih sebeblerim;
    -herkes ortamının çok iyi olduğunu söylüyo
    -eğlence parkı zevkli iş diyolar
    tercih etmemem sebeblerim
    -hiç para kazanamıomussun(ikinci iş gerçekten kolay bulunabiliyo mu?)

Half Moon Enterprises Inc tercih sebeplerim;
    -morey's e göre çok daha fazla para kazanıosun(hesabıma göre morey's de haftada net 152 dolar kaanırken half moon da 286 dolar kazanıosun)
    tercih etmeme sebebim
    -morey's gibi büyük bir park değil ve ortamı var mı yokmu bilmiyorum(şirketteki danışmanım buraya gidenler çok eğleniyo felan dedi)
    -google dan arattığımda doru düzgün bir bilgi çıkmadı maalesef
    -büyük şehir lere yakın mı onuda bilmiyorum sorucam onu danışmanıma gene

bilgilenirirseniz çok sevinirim
    Half Moon ne isi? Nerede? Konaklamasi ne kadar? 286$ fena sayilmaz. SSN gelip 2. isi buluna kadar cok zaman gecer. Morey's isi icin para onemsemiyorsan git. Half Moon cok kucuk biryerde degilse orayi sec.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

parayı önemsemiyorum yada şöyle söyliyim daha doğru olur work kısmı bittikten sonra travel kısmında bana yetsin yeter türkiye ye parayla dönememe gerek yok.ama morey's tekiler anca kendi ihtiyaclarını giderebiliyorlarmış felan diye duydum.half moon da amusement park ancak morey's e göre daha küçk olduğunu söyledi danışmanım detayları gene öğrenmeye çalışıcam.half moon new hampsire olması lazım bende tam bilmiorum açıkcası konaklaması 76 dolar saatlik ücret morey's ile aynı 7.25 dolar ve küçük bir işletme olduğu için haftada 50 saat çalışıosun.morey's ise haftada 35 saat çalışıosun ve konaklama 80-100 dolar arasıymış. o yüzden hala karar veremedim pişmanda olmak istemiyorum kim ne biliyorsa söylesin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

moreys piers e 4. katılışım olacak UNITED TOWERS tan. Moreys piers garanti bir seçim olur.. işveren işçilerine verdiği sözü tutar. partiler düzenler. minimum çalışma saatini 35 verir. iyi bir çalışansan 50 hatta 60 saati görebilirsin haftada.. gerçektir ki game op. daha fazla saat çalışır. ride operatorler temmuz ayında minimum 35 saat calışır. ortalama 40 saattir. agustos ayında saatler biraz artar. ev kirası haftalık 75-100 dolar arası degişir. ev bulmada ve social security numberda kesinlikle recruiting office yardım eder. güler yüzlü insiyatifli insanlardır. para biriktirmeye gelince; ot gibi yaşar evinde yemek yaparsan moreysten 2000-3000 dolar kazanabilirsin. hayatını yaşarsan her türlü ihtiyacını karsılarsın her aksam o ev partisi senin bu ev partisi benim LUNA senin STARDUST benim DECK onun ECHOS bunun COCONUT CAVE sunun LA CHANSON hepimizin diye club club gezersin. ayrıca polis insiyatifli davrandıgı gibi terslik yaptıgı da olmustur, ama genelde insiyatiflidir. hayat o kadar pahalı degildir ama çok hızlı geçer.. her yıl TURK sayısı giderek artmaktadır. "ilk gittiğimde Turk gorduıgumde "aaa sende mi TURKSUN" derken 3. gidişimde evpartilerinde off yine mi TURK kaynıyo dediğimiz çok olmustur bu göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. =D

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

faceten ekleyebilir misin daha detaylı konuşalım seni arrattım ama bir sürü burak yılmaz çıktı Eray ASİL

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mail adresimden arattırırsanız;
    Konu ozgursum tarafından (10-09-2012 Saat 05:34 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)