Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: New Hampshire-Half Moon Enterprises

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Smile New Hampshire-Half Moon Enterprises

Slm arkadaşlar.. Biz 4 arkadaş Half Moon Enterprises -New Hampshire e gitmeyi düşünüyoruz. Weirs beach deymiş sanırım. Daha önce bu bölgeye gidenler var mı? 2. iş bulma şansımız ne kadardır, saatliği 3.5 waiter pozisyonunda ne kadar kazanabilirim, giden ya da bilen arkadaşların tavsiyelerini, yardımlarını bekliyorum.....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar.. Biz 4 arkadaş Half Moon Enterprises -New Hampshire e gitmeyi düşünüyoruz. Weirs beach deymiş sanırım. Daha önce bu bölgeye gidenler var mı? 2. iş bulma şansımız ne kadardır, saatliği 3.5 waiter pozisyonunda ne kadar kazanabilirim, giden ya da bilen arkadaşların tavsiyelerini, yardımlarını bekliyorum.....
    sorması ayıp hangi şirketle gidiyorsun?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu unitedtowers olsa gerek bendede var D ama bu NH iyi degilmis galiba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı realaegean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2009 yazında half moonda çalıştım.oranın çalışma koşulları biraz farklı.çalıştığın pozisyon sabit değil.3 gün garson olarak çalışıosan diğer 2 gün pizza standte food servicete,diğer 3 gün gift shopta,bazı günler oyun salonlarında..çok zengin iş alanları var.bu açında iş hiç sıkıcı değil.saatine 7.25 dolar ödüyorlar haftada 55-60 saat arası çalışıosun çok ii para kazanıosun.travel aşamasında deli gibi harcıosun türkiyeye de paralı dönüosun o derece ii bi iş.motelde de çalışıosun ayrıca onun da saati 7.75 dolar ödüyorlar.garsonlukta 3,5 dolar olmasının sebebi bahşişlerle üstünü tamamlıosun.dielim ki tamamlayamadın,eksik olan kısmını onlar sana ödüyo.böyle bişey olmuo tabi çünkü diğer pozisyonlara göre fazlasıyla kazanıosun.weirs beach güzel bir yer,patronlar 3 kardeş jeffrey,mike ve robert ames çok ii insanlar.patrondan ziyade arkadaş gibiler.konaklama olayı da çok ii.onlar sağlıo ztn biz bütün work and travel öğrencileri 21 kişi aynı evde kaldık.ev dediysem konak gibi bi yer,yurt gibiydi.tek türk bendim diğerleri avrupa ülkelerinden insanlar.bunun dışında gelen gidenimiz çok oluodu amerikalı arkadaşlar.evde parti eksik olmuodu polislerle başımız baya derde girmiştiokulum bitmese tekrar giderdim aynı yere.çok özledim çok

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)