Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lifeguard

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation Lifeguard

arkadaşlar cankurtaran olarak geçen yıldan vırgınıa' ya gıden varmı acaba experıence usa ' ya kayıt oldum guzel bır seceneklerı var bu sekılde ama tavsıyelerınıze ıhtıyacım var saatlık ucretı 9$ - 9.25$ konaklama haftada 100$ guzelde tanıtım vıdeosu var ama bılgı almak ısterım sızlerden.guzel yanlarından bıtanesıde ıs kabul kagıtlarının burda verılmesı yanı subatta havuzda sınav yapıp ıslerı garantı etmelerı, hosuma gıttı acıkcası

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile

Alıntı espforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cankurtaran olarak geçen yıldan vırgınıa' ya gıden varmı acaba experıence usa ' ya kayıt oldum guzel bır seceneklerı var bu sekılde ama tavsıyelerınıze ıhtıyacım var saatlık ucretı 9$ - 9.25$ konaklama haftada 100$ guzelde tanıtım vıdeosu var ama bılgı almak ısterım sızlerden.guzel yanlarından bıtanesıde ıs kabul kagıtlarının burda verılmesı yanı subatta havuzda sınav yapıp ıslerı garantı etmelerı, hosuma gıttı acıkcası
    selam espforever, güneş, su, ve ee birazda göz banyosu yapanları seven için biçilmedik kaftan bu iş, ben de experienceusa kayıt oldum ama lifeguardlık işi değil, ben illa moving company de çalışmak için direttim ama verdikleri hizmet o kadar süperki bana herseyini anlattılar işin yani ben heybetime çok güveniyordum ama şimdi ya otel istiyorum ya da supermarket işi bakalım önümüzdeki hafta yerleşimler olacak 3 secenek sundum bahtımıza ne çıkarsa=)
    senınde hayırlı olsun lifeguardlık guzel iş havuz basında oturuyorsun bedavadan tatıl yapıp guneslenıyorsun ustune bırde para alıyorsun allahtan başka belanımı istiyorsun arkadaşım=) bu işte çalışan öğrenciler rahatlıkla 2. iş yapabiliyorlarda yorgun olmadan.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım lifeguard lık için sertifika isterler veya seni teste tabi tutarlar bunu öğrendin mi? ayrıca lifeguradların iyi ingilizceye sahip olmaları lazım. Vize alırken lifeguardlık ile ilgili soru sorabilirler. Kolay görünsede zor iştir cankurtaranlık direk HAYAT' la bağlantılı. hayırlı olsun şimdiden inşallah sorun yaşamazsın.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Beni işe alsalar, yardım isteyen ilk kişiyle boğulurdum herhalde.

Keşke iyice öğrenseydim de sertifika alsaydım diyorum şimdi. Çok güzel iş ya...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

suni teneffus yapma kismi mukemmel olurdu
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı espforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ben'de bu firma ile gidicem ve benimde ilk tercihim lifeguard sertifikalarin Turkiyede verilecek olmasi cok buyuk bir avantaj. watmovie den izledin mi sende calisacaklari ve konakayacaklari yeri. mulakatlarda tanisabiliriz seninle. ben ankaradakine katiliyorum bide istanbul da da olabilirmis herhalde nediyeyim hayirli olur insallah.. benim diger is secenekleride hosuma gitti. REKLAM !!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Beth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ben'de bu firma ile gidicem ve benimde ilk tercihim lifeguard sertifikalarin Turkiyede verilecek olmasi cok buyuk bir avantaj. watmovie den izledin mi sende calisacaklari ve konakayacaklari yeri. mulakatlarda tanisabiliriz seninle. ben ankaradakine katiliyorum bide istanbul da da olabilirmis herhalde nediyeyim hayirli olur insallah.. benim diger is secenekleride hosuma gitti. REKLAMb b

bana biraz garip geldi ismi geçen şirketin werdiği saat ücretleri çok yüksek,bu şirketin işleri kadar yüksek saat ücreti weren başka şirket olmaması biraz ilginç gbi ama hayırlı olsun sizin için

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

myretle beachte harıka bır ıs buldum
    ocean lıfguard lık
    saatlık ucreti 8.15$
    gunde 7-10 saat arası calıstırıyorlarmıs
    haftada 4 gun ve uzerı calıstıgın zaman o hafta 35$ bonus verıyorlarmıs
    artı hergun şezlong ve şemsiye kiralanıyormus onlardan %10 komisyon artı Tip verıyorlar

Home

buda internet sitesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iş başlama tarihi sitede 15 mayıs yazıo sen o tarihte mi gitceksin yoksa daha ilerde mi?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

airdem bana mı dıyorsun eger bana dıyorsan
    bu ıslerın baslama tarıhı en gec 10 hazıran

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ah be ucundan kaçtı =) benim final 15 haziranda

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

5 gunle kaybetmıssın gecmıs olsun ama burası gercekten cok guzel bı yer benım ev arkadasım 5 yıl burda calıstı zıyaretıne gıtmıstım harıka bır ortamları var zaten orası bır kac turk rus slovak falan dolu ortamı gercekten cok ıyı resımlere bak anlarsın zaten

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Beth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm ben'de bu firma ile gidicem ve benimde ilk tercihim lifeguard sertifikalarin Turkiyede verilecek olmasi cok buyuk bir avantaj. watmovie den izledin mi sende calisacaklari ve konakayacaklari yeri. mulakatlarda tanisabiliriz seninle. ben ankaradakine katiliyorum bide istanbul da da olabilirmis herhalde nediyeyim hayirli olur insallah.. benim diger is secenekleride hosuma gitti.
    pardon kim veriyor türkiyede sertifika! abd den gelip de bir şirket TSSF(Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) dışında belge veremez,böyle bi hak yok...
    Wat

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bir cok work and travel sırketı lifeguardlık sertifikasını turkıyede verebiliyor sertifika zaten tssf den cıkmıyor red cross sertifikası dolayısıyla burdan alabılırsınız sertıfıkayı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir cok work and travel sırketı lifeguardlık sertifikasını turkıyede verebiliyor sertifika zaten tssf den cıkmıyor red cross sertifikası dolayısıyla burdan alabılırsınız sertıfıkayı

biraz araştırdım sadece belge almaya hak kazanılıyormuş,abd de hiçbir test yapmadan deneme yapmadan bu belgeyi TR de veriyorlar yani :S

bu sanırım bir suç teşkil edebilir...türkiyede red cross belgesi verme olayı..ben bi federasyonuma danışayım..

çünkü türk ticaret kanuna göre diye bir madde ile bir hüküm vardı hatırladıgım kadarıyla..

türkiyede sadece seçme yapabilirler gibi geliyor,sen seçildin sen gelebilirsin gibi bir mulakat..burada belge verilmesi ilginç! !!
    Konu volkanaksu tarafından (22-01-2010 Saat 09:31 PM ) değiştirilmiştir.
    Wat

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lifeguard olmak için sertifika almak gerekiyor ve geçemeyen çok kişi olduğu söyleniyor. ben iyi yüzebiliyorum ama kurbağalama 300 m hiç yüzmedim daha. Yardımcı olabilir misiniz? DRD pool servis ile giden var mı hiç?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bnde life-guard lık için usa pools'a,amerikaya gidicem bu yaz,çalısıcagımız yerleri kendmiz secemezmyız die sorcaktım??cunku training ten soora şansa dağlcakmışız doğu amerikaya..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yüzme bilmeyeni gönderirlerse testi elbette geçemezsiniz. bazı firmalar yüzme bilmeyen öğrencileri gönderiyor sırf kontejanları doldursunlar diye. onun dışında çok elenen oluyor vs. palavra

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

beyler yüzme bilmiyorsanız şansınız zaten yok lifeguard olmak için,bölgeniz de bir havuza gidin deneyin yardım isteyin,yada bir bilene sorun
    Wat

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı volkanaksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz araştırdım sadece belge almaya hak kazanılıyormuş,abd de hiçbir test yapmadan deneme yapmadan bu belgeyi TR de veriyorlar yani :S

bu sanırım bir suç teşkil edebilir...türkiyede red cross belgesi verme olayı..ben bi federasyonuma danışayım..

çünkü türk ticaret kanuna göre diye bir madde ile bir hüküm vardı hatırladıgım kadarıyla..

türkiyede sadece seçme yapabilirler gibi geliyor,sen seçildin sen gelebilirsin gibi bir mulakat..burada belge verilmesi ilginç! !!

lifeguard ve cpr sertifikalarını nerden temin ediliyor? yüzme iyi biliyorum ama sınavlarında nelere tabi tutuyorlar? çalışmayı düşündüğüm şirket bu sertfikaları istiyor da.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede sınavdan once gıdın gelıstırın bıraz kendınızı gercekten cok yararı oluyor...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Lightbulb

Ben de cankurtaranlık işine gidiyorum. Şubat ayında işveren İstanbula geldi, Şirketin ayarladığı bir havuzda (Kasımpaşadaki Kapalı Beyoğlu Havuzu) Testleri yaptık.

1. Aşama
    300 Metre hiç durmadan yüzüyoruz. 300 Metre yüzmenin açılımı da şöyle oluyor.
    Öncelikle 100 metre Kurbağalama,
    Sonra 100 metre kulaç,
    Sonra 100 Metre serbest stil (Sırt üstü yüzme hariç)
    300 metreyi kesintisiz yüzenler ilk testi geçiyor. Gerçi 250 ve üstü yüzenleri de ilk testi geçirdiler. Hatta bir arkadaşım 200 yüzebildi o kalabalıkta bir katakulliye getirip oda geçti : eek:

2.Aşama

Havuzun başından 25 metre yüzerek Havuzun dibine atılmış olan 5 kg ağırlığındaki dumble'ı iki elinle tutup geriye doğru 25 metre, ellerini kullanmadan sadece ayaklarınla yüzerek bitiriyorsun.
    İlk defada başaramayanlara ikinci defa hak veriyorlar.

Ayrıca sertifikalara burada verilmiyor. Burada ne kadar yüzdüğümüz, geçip geçmediğimiz belirtiliyor. Amerakaya gidince orada Kızılhaç (red-cross) onaylı bir eğitime daha gireceğiz. Bu eğitimin bedeli ise 200 $ (200 $ KızılHaç'a gidiyor)bunu oraya gidince paychecklerimizden düşecekler.

Cankurtaranlık hakkında soruları olan varsa bana ulaşabilirler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Hocam yüzme işi tamam,spor olarak açık denizde 1-2 km yüzüyorum ama okyanus biraz tehlikeli değilmi? bot,zodyak filan varmı?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bu konuda yardımcı olabilecek varmı, tek vasfım yüzme üzerine.
    cankurtaranlık yapanlardan yorum alabilirsek iyi olacak, birde üst düzey ingilizce istendiği doğrumu?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)