Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345
Toplam 146 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 146 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chicago, IL

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

selam arkadaslar newyorktan chicagoya otobusle gidis gelis mumkun mu amerikayi gormek acisindan cok faydali olabilecegni dusunuyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart chicagoda

arkadşlar chicago araba kiralamk istiyoruz bildiginiz yer önericeginiz yer var mı yavsiyeleriniz için teş ederim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar biz de Chicago'da konaklayabileceğimiz fiyatı uygun, downtown'a yakın bir hostel bakıyoruz. Önerisi olan var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harika tek kelimeyle. Uzakta olmasa kacmicak yerlerden biri..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence asla kaçırmayın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı metilfenidat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence asla kaçırmayın
    Sen m harfiyle başlayan (isim vermek istemiyorum, reklam olmasın) ABD ile ilgili bir forumda dextroamphetamin nickiyle yazan aynı kişi misin? Resimler aynı da... Eğer öyleyse, en son Chicago'ya geri dönmüştün diye biliyorum ve Teksas'a okumaya gidiyordun sanırım. Şimdi Los Angeles'a mı gitmeyi düşünüyorsun?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı alpino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen m harfiyle başlayan (isim vermek istemiyorum, reklam olmasın) ABD ile ilgili bir forumda dextroamphetamin nickiyle yazan aynı kişi misin? Resimler aynı da... Eğer öyleyse, en son Chicago'ya geri dönmüştün diye biliyorum ve Teksas'a okumaya gidiyordun sanırım. Şimdi Los Angeles'a mı gitmeyi düşünüyorsun?
    aynen oyle ama olmadı texas işi.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

ozledim ya chicagoyu
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ozelenmez mi hacım ya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Amerika'da özlediğim tek şehir Chicago, gerisi yalan harbiden...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı MFC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika'da özlediğim tek şehir Chicago, gerisi yalan harbiden...
    +1 kesinlikle....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kemanist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle meraba.ben uzun zamandır aklında tur düzenleyen birisiyim adım esra.sizin fotolarınız gördm ilk etapta hoşuma gitti ama sonra bişey geldi aklıma böyle bir yerde yaşanır mı?gökyüzü olmadan nasıl olur ki...gezmişsiniz belli ama bana göre oranın nekadar zor bir yer olduğuna da değinin lütfen...ben gayet iyi biliyorum.o gökdelenler insanların kalbini okadar delmişki karanlıktasınız hep...durmadan nefes gereksinimi duyuyorsunuz orda bunları anlatın lütfen...sizden isteğim bu...çünkü bu fotoları görüp oraya gitmeye karar veren binlerce insan var ve karşılarında ne olduğunu bilmeden harika yer diyorlar sorarım size gökyüzü olmayan bir yer nasıl olur da güzel olur..kafanızı uzattığınızda tanrıyı bile göremiyoruz...belki simetrik temiz ama ipeki ya insanları...beni dinlediğiniz için tşk ederm.hayatınızda başarılar hoşçakalın

sacma, ben 4,5 aydır new yortayım havası istanbuldan kat be kat temiz. kaldıki gokyuzu gozukuyor abartmayın o kadar. kimse karanlıkta deil.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

amerika şehir yapısı ve doğası olarak turkiyeden çok daha güzel.bu kesin bir gerçek.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba 2011de bende abdye gitmeyi düşünüyorum. nyc,boston,chicago,california buraları düşünüyorum ve araştırıyorum. ny ve boston hakkında duyduklarım kiraların pahalı olması tabi ny da daha pahalı sanırım. Chicago'da bu durum nasıl? haftalık kşibaşı kiralar nekadar mesela? 2 kişi küçük bir evde yaşamayı istiyoruz bize çokmu pahalıya patlar. chicago'da bu mümkünmü? birde gece eğlencesi vardır değilmi??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Chicago da büyük bi şehir olduğu için haliyle burada da kiralar az değil. Büyük şehirler gezmek için birebir tabii ki, fakat büyük şehirlere uzak olmayan küçük şehirleri tercih ederseniz hem off günlerinizde o şehri gezebilirsiniz, hem de daha az maliyetle yaşar, gezmeye daha fazla para ayırıp daha çok gezebilirsiniz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

herkese merhabalar.ben 2011 de wisconsinde olacağim.ancak bi sorunum var :s chicago ya en erken 15:15te inebiliorum ama tren en son 14:15 te var.buda demek oluo ki ya otobüs kullancam ya da chicagoda bi hostelde kalcam.Hostel istiorum aslında ama bana yardımcı olabilcek birisi var mı?????lütfennnnnnn

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de geçen sene Chicago'ya indiğimde otobüse veya trene yetişmesi imkansız bir saatte inmiştim. Ama korsan taksiler vardı havaalanında. Kişibaşı 60-70 dolar veriyosun, Dells'te gitceğin yere kadar bırakıyolar. O zaman çok pahalı gelmişti bize, koymuştu biraz. Ama sonradan farkettik ki meğerse en iyi yolu tercih etmişiz.

Hostelde kalsan gecelik 30-40 dolar verceksin, ertesi gün trene yine en az 25-30 dolar verceksin. Havaalanından hostele, hostelde tren istasyonuna, tren istasyonundan çalışcağın yere olan ulaşımları saymadım bile.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yıl north chicago da Gurnee ye gidiyorum. Kiralar , ulaşım vs bilgisi olan var mı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Gurnee mi =) Üç ayımın geçtiği yer =) Gurnee Mills in kıymetini bil burnumda tütüyor :/

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz de 5 kişi gurneeye gidiyoruz haziran 21de ama hala kalacak yer ayarlamadk 5 kşi için en iyi secenegin ev kiralamak oldugunu düşünüyoruz six flagse yakın yerlerde ev kiraları nasıldır yardımcı olursanız cok sevinirm..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bize geçen yıl sponsor firma konaklama sağlamıştı.Oldukça kalabalıktık, sadece Türk öğrenciler değil, Ukrayna,Rusya, Tayvan, Azerbaycan ve Vietnam'dan bir sürü watçı vardı.Bizleri 5 motele bölmüşlerdi. Türkler ağırlıklı olarak Gurnee Illinois hotels, Econo Lodge hotel near Naval Station Great Lakes, Gurnee IL 60031 ve Chicago - Waukegan, Overview - Crossland Economy Studios bu iki motelde kaldılar. Ben crossland de kaldım,ancak ilk linkteki motel Six Flags'e daha yakın.

Geçen yıl six flags sponsorla olan anlaşması gereği öğrencilerin bu gösterilen konaklamalar dışında bir yerde kalmalarına izin vermiyordu, yani geçen yıl giden kimse o bölgedeki kiraları araştıramadı.Ama aldığımız duyumlara göre o civarda kiralar oldukça yüksek, ev tutmaya kalksanız tüm masraflar dahil haftalık 150 dolardan aşağı çıkmaz cebinizden.

Benim tavsiyem, bu yolladığım linkteki iki motelle irtibata geçip,six flagste çalışacağınızı ve ne kadar kalacağınızı belirtip haftalık uygun bir fiyat almaya çalışmanız.Çünkü geçen yıldan bizi tanıyor ve biliyorlar.Mutlaka bir indirime gidceklerini sanıyorum.Biz haftalık 105 dolar veriyorduk, six flagse ulaşım ücreti 5 dolar da dahildi buna.Sizin için de maksimum 120 dolar istese bence gayet uygun olur.Çünkü motel gayet temiz, housekeeping düzenli olarak geliyor, ayrı banyosu mutfağı var, çamaşırhane var, wireless var.Bir araştırın derim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cok teşekkrler mail attım ikisinede peki bu ulaşım dahil olayı kodak adına çalışanlarıda kapsıyormu biz 5imizde kodak adına çalışıcaz bizim işveren bırakın konaklamayı zorunlu kılmayı alternatif olarak bile böyle bişey önermedi:S

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu sene chicagoda bulunan var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

i miss chicago so much

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)