Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Atlas yurtdışı egitim danışmanlıgı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Atlas yurtdışı egitim danışmanlıgı

Merhaba arkadaslar bu sene wat düşünüyorum ve atlas firmasıyla gitmeyi düşünüyorum bu firma hakkında bilgisai olan varmı arkadaslar...

BannedUser
    Guest

bu firma daha cok yurtdisi egitimde tecrubeli wat hakkinda bir bilgim yok bu sene mi baslamislar acaba yalnis hatirlamiyorsan bunun merkezi taksimdeydi ilk sene wata katilma sirasinda firma arastiriyordum (2008). biz wat yapmiyoruz mu ne demisti

bence biraz daha arastir gez derim ben

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

atlas yurtdisi egitim arkadaslarinda belirttigi gibi ozellikle yurtdisi egitimi ve dil egitimi konusunda cok tecrubeli bir kurum Yaklasik 22 yildir bu isin icindeler.Work and Travel adi altinda Atlaswat olarak da 2 senedir ogrenci gonderiyor.Sahsen ben bu sirketle gittim ve gayette memnunum herkese tavsiye ederim zaten wata yeni basladiklari icin islerini cok kaliteli yapmaya ozen gosteriyorlar sirket seciminde bence alternatifler arasinda en ustlerde olmali ve kesinlikle gidilip konusulmasi gereken sirketlerin basinda geliyor.Ayrica istanbulda taksimde ve ankarada tunali hilmi caddesinde olmak uzere 2 tanede subesi bulunmakta....
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende geçtiğimiz yaz Atlas ile wisconsin dellste bulunmuştum. Açıkcası zaten amerikadan beklentilerimi çok yüksek tutmamaları, büyük şeyler vadetmemeleri güven sağladı. Normal bir sıkıntısız 100 gün geçirip döndüm. Ve hava alanından bir türk tarafından karşılandık,aynı gün işimize ve otelimize yerleştirildik ve 1 ay boyunca danışmanımız yüz yüze destek verdi. Gidecek olanlara gerçekten tavsiye edebilirm.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Reklam kokan hareketler var...

Wat a ilk kez katılacak masum öğrenci sana tavsiye:
    her wat şirketi hem en iyi hem en berbattır. hem çok iyidir hem en çok kötüdür.
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hiç bir şirketin %100 müşteri memnuniyeti zaten mümkün değildir. Hatta imkansızdır çünkü herkesin beklentisi farklıdır. Sonucta gene seçen kendi karar vericek . Burda olumlu sey yazan arkadaslarıma katılmakla birlikte sadece sunu belirtmek istiyorum, bu sene bir aksilik olmaz ise ilk kez gideceğim olumsuz bir sürü şey okudugum ıcın iyice araştırma ihtiyacı hissettim ,su an adını hatırladıgım 7 farklı wat şirketini dolaştım. Atlas firmasının en büyük özelliği , yanlış hatırlamıyorsam 5 eyalete öğrenci göndermekteler ve bu eyaletlerde de mutlaka Atlas firmasının bir çalışanı bulunmakta. İlk kez gideceğim için ve bir suru olumsuz hıkayelerı okudugum ıcın bana daha fazla guven verdi. Diğeer gittigim firmalarda ise böyle bir hizmet yok .

Yukarda yazılanlar herkesın kendı düşüncesidir sonuçta kimse kimseyi kolundan zorla tutup biyere göturmuyo .Burası da bir bilgi paylaşım platformu olduguna göre kimse reklam yapmakla suclanamaz Heleki anlatılanlar gerçekten doğruysa.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı oguzerdem1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bir şirketin %100 müşteri memnuniyeti zaten mümkün değildir. Hatta imkansızdır çünkü herkesin beklentisi farklıdır. Sonucta gene seçen kendi karar vericek . Burda olumlu sey yazan arkadaslarıma katılmakla birlikte sadece sunu belirtmek istiyorum, bu sene bir aksilik olmaz ise ilk kez gideceğim olumsuz bir sürü şey okudugum ıcın iyice araştırma ihtiyacı hissettim ,su an adını hatırladıgım 7 farklı wat şirketini dolaştım. Atlas firmasının en büyük özelliği , yanlış hatırlamıyorsam 5 eyalete öğrenci göndermekteler ve bu eyaletlerde de mutlaka Atlas firmasının bir çalışanı bulunmakta. İlk kez gideceğim için ve bir suru olumsuz hıkayelerı okudugum ıcın bana daha fazla guven verdi. Diğeer gittigim firmalarda ise böyle bir hizmet yok .

Yukarda yazılanlar herkesın kendı düşüncesidir sonuçta kimse kimseyi kolundan zorla tutup biyere göturmuyo .Burası da bir bilgi paylaşım platformu olduguna göre kimse reklam yapmakla suclanamaz Heleki anlatılanlar gerçekten doğruysa.

daha once hic gitmedim diyorsun sirketi yere goge sigdiramiyorsun ne is? once bi git gercekten karsiladiklarini gor ondan sonra yorum yap.oyle kapi kapi gezmekle kim iyi kim kotu anliyamazsin

BannedUser
    Guest

bu ozellık mı sımdı. sadece 5 tane mi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aha bende atlasla gidecem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha once hic gitmedim diyorsun sirketi yere goge sigdiramiyorsun ne is? once bi git gercekten karsiladiklarini gor ondan sonra yorum yap.oyle kapi kapi gezmekle kim iyi kim kotu anliyamazsin
    ben sadece düşüncelerimi, hoşuma giden yönlerını yazdım o kadar ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz. herhangı bır artniyetle yazılmıs olsa zaten daha once gıtmedıgimı belirtmezdim. Gitmeden hiçbişeyin belli olmayacagının zaten herkes farkında. Giderim, memnun olmassam gelir onu da yazarım Atlas Şirketi babamın oğlunun değil.

BannedUser
    Guest

ben sadece düşüncelerimi, hoşuma giden yönlerını yazdım o kadar ısteyen ınanır ısteyen ınanmaz. herhangı bır artniyetle yazılmıs olsa zaten daha once gıtmedıgimı belirtmezdim. Gitmeden hiçbişeyin belli olmayacagının zaten herkes farkında. Giderim, memnun olmassam gelir onu da yazarım Atlas Şirketi babamın oğlunun değil.
    Thunder kotu birsey demiyor. Bende ona hak veriyorum şimdi sen gitmedigin halde bir sorunla karsılasmadım dıyorsun. Daha ne yaptılar ki sorun olsun dur bakalım. Istedıgın ıste sorun oldu mu olmadı mı. ds formun zamanında geldı mi. abd de bir sorunla karsılastın mı.

Bu forumu yuzlerce kısı okuyor ve etkı altında kalıyor. Gıtmedıgın halde sankı gıdın dermıssın gıbı olmus. Sadece 5 eyalete gondermesı avantaj degıl dezavantaj bunu bilde. Atlas bu ıse daha gecen sene basladı bunu da unutma.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thunder kotu birsey demiyor. Bende ona hak veriyorum şimdi sen gitmedigin halde bir sorunla karsılasmadım dıyorsun. Daha ne yaptılar ki sorun olsun dur bakalım. Istedıgın ıste sorun oldu mu olmadı mı. ds formun zamanında geldı mi. abd de bir sorunla karsılastın mı.

Bu forumu yuzlerce kısı okuyor ve etkı altında kalıyor. Gıtmedıgın halde sankı gıdın dermıssın gıbı olmus. Sadece 5 eyalete gondermesı avantaj degıl dezavantaj bunu bilde. Atlas bu ıse daha gecen sene basladı bunu da unutma.
    yok yav ben kotu bısey demıs demedım zaten benım onu yazarken asıl amacım su idi. arkadaslar Atlas bunları bunları vaad ediyor benim hoşuma gitti gibisinden bilgilendirme amaçlı yazılmış bir yazı. burda herkes şirketlerin sadece iyi yada kötü oldugunu yazıyo ama kimse ne söylediğini yazmıyo gidip konusunca zaten çoğunun aynı şey söylediğini görüyosun benim amacım da gitmemiş olanlar için artı bir bilgi vermekti . Diğerlerinden farklı olanları yazdım. Ha yaparlar mı yapmazlar mı orasını zaten gidince görücem yapmazlarsa gelir onu da yazarım . ve bu gene forumda bi çok örneğini gördüğümüz gibi arkadaslar sakın gıtmeyın çok kötü gibi bilgi vermeyen kısa yazılar olmak yerıne yine ılk yazdıgım gıbı uzun, detaylı bir açıklama ıle olur.

bide ben sorunla karşılaşmadım demedim ki . Diğer şirketlerden daha çok güven verdiler dedim. Daha gitmeden neyin sorunu.
    Konu oguzerdem1 tarafından (26-12-2010 Saat 09:21 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben size soyleyım arkadaslar bu şirketle gitmeyin sakın!!!! son anda bi işe yerleştırıldım bır bucuk ay once dort gun once cıkartıldım o işten.. danışmanları arıorum kımse cevap vermiyor.. burda şirketle baglantısı olan bırı vardı ona soyledım bu satten sonra sirketin yapabilecegi bir şey yok dedi:@@ nasıl olmaz yaaaaa
    bunu gectım sponsoru sordum ona bıle cevap vermedıler anlıcagınız FAKE bir şirket sponsoruda falan yok suan mağdur durumdayım 4 gundur iş ariyorum iki gune bulamazsam doıncem turkıyeye...BU ŞİSRKETI TAVSİYE ETMEM!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu sene gelecek ark.lar çok iyi araştırsın. şahsen bu firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum bizim farkımız şu bu diye bir ton parayı aldılar farklarını gerçekten amerikada gördük. işsiz ve evsiz kaldık. hiç bir şekilde ilgilenmediler aramadılar sormadılar biz sözümüzü tuttuk dediler iş bulduk dediler geçtiler. ama işim patladı haftada max. 15saat çalıştım bizi ilgilendirmez biz işi bulduk patronunla konuş dediler. maillerime doğru düzgün cvp bile vermediler. tam dönecekken kendi çabalarımla bir iş buldum ev buldum şirketin hiç bir faktörü kalmadı zaten hala telle ulaşamıyorum. bir ay neredeyse işsiz gibi gezdim. onun sıkıntısını maddi manevi hala yaşıyorum. işin özü iyice araştırmadan sakın güvenmeyin diyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)