Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eyi dinleyinn..beyaz;yesil;hem beya hem yesil kagit

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation eyi dinleyinn..beyaz;yesil;hem beya hem yesil kagit

arkadaslar sole bi forumu gezdimde herkesin kafasi analasilan vize gorusmesi sonrasi verilen kagitlara takilmis..ben 2 senedir amerikaya giden bu senede bi kac gun once vize gorsumesine gitmis biri olarak nacizane bilgilerimi size aktarmak isterim.uygun gorurseniz

1--EGER VIZE GORUSMESI SONUNDA ELINIZE SADECE PASAPORTU VERIRLERSE ANLAYINKI BASTAN REDDDI YEDINIZ...( SAHIDIM YANIMDAKI GISEDEYDI COCUK)

2.EGER DS 2019 FORUMUZLA BIRLIKTE VIZEYE GIDIP GORUSME SONUCUNDA BEYAZ UFAK DIKTORGEN BI UPS KAGITI VERILIP UPS MASASINA YOLLANDIYSANIZ ANLAYINKI VIZEYI ALDINIZ (KENDIM GECEN SENE)

3.EGER DS 2019 FOMU OLMADAN VIZEYE GITTIYSENIZ VE GORUSME SONUNDA PASAPORTUNUZ VE YESIL BI KAGIT ELINIZE VERILDIYSE ANLAYINKI VIZEYI YUZDE 90 ORANINDA ALDINIZ EGER BI TERSLIK CIKMAZA (BU SENEKI BASVURUM )

4.EGER DS 2019 FORMU OLMADAN VIZEYE GITTIYSNIZ VE GORUSME SONUN DA BIR YESIL KAGIT VE AYRIYETTEN USTUNE BEYAZ BIR KAGIT ZIMBALI DIGER BIR YESIL KAGIT VERDILERSE ANLAYINKI ISIM SORUSTURMASINA TAKILDINIZ( BU SENE BERABER GIRDECEGIM ARKADASLAR)

BUNLARIN HEPSINE BIREBIR SAHIDIM. VE ISTANBUL KONSOLOSLUGU ICIN DIR BU ANLATTIKLARIM FAYDALI OLABILDIYSEM NE MUTLU

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu soruşturma denilen olay çok fena başa bela bir olay. 4 kişi gidiyoruz hepimiz yeşil kağıt aldık hatta bugün giren ark.lardan biri kritikti o bile yeşil kağıt aldı bi arkadaşımız soyadından ötürü soruşturmaya takıldı. uçak bileti alıcaz alamıyoruz çok kötü bir durum Allah kimseye vermesin yani inşallah hemen sonuçlanır

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cidden çok faydalı bi çalışma ellerine saglık =) ankara fln kagıtlar farklımı oluo ki?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ankara hakkinda bi bilgim yok farkli olabilecegini arkadaslarin foruma yazdiklarin dan cikardim.. ama istanbul bole

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet sorusturma olayida cok fena bi belirsizlik durumu var....ve eliniz kolunuz baglaniyor hic bisey yapamiosunuz....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yazı için teşekkürler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slm arkadaşlar bende bu soruşturma olayına kaldm o beyaz ufak kağıttaki numaram internet adresinde çıkınca yolla dediler kağıtta 4 ila 6 haftada belli olabilr dio yada daha uzun bi sürede umarım bi problem çıkmaz sizce bu işlemi hızlandırmanın bi yolu warmıdır daha ds2019 formumuda getirtirmedim naapsam acaba beklessemi yoksa ds forumunu istetsemmi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı wyoming Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sole bi forumu gezdimde herkesin kafasi analasilan vize gorusmesi sonrasi verilen kagitlara takilmis..ben 2 senedir amerikaya giden bu senede bi kac gun once vize gorsumesine gitmis biri olarak nacizane bilgilerimi size aktarmak isterim.uygun gorurseniz

1--EGER VIZE GORUSMESI SONUNDA ELINIZE SADECE PASAPORTU VERIRLERSE ANLAYINKI BASTAN REDDDI YEDINIZ...( SAHIDIM YANIMDAKI GISEDEYDI COCUK)

2.EGER DS 2019 FORUMUZLA BIRLIKTE VIZEYE GIDIP GORUSME SONUCUNDA BEYAZ UFAK DIKTORGEN BI UPS KAGITI VERILIP UPS MASASINA YOLLANDIYSANIZ ANLAYINKI VIZEYI ALDINIZ (KENDIM GECEN SENE)

3.EGER DS 2019 FOMU OLMADAN VIZEYE GITTIYSENIZ VE GORUSME SONUNDA PASAPORTUNUZ VE YESIL BI KAGIT ELINIZE VERILDIYSE ANLAYINKI VIZEYI YUZDE 90 ORANINDA ALDINIZ EGER BI TERSLIK CIKMAZA (BU SENEKI BASVURUM )

4.EGER DS 2019 FORMU OLMADAN VIZEYE GITTIYSNIZ VE GORUSME SONUN DA BIR YESIL KAGIT VE AYRIYETTEN USTUNE BEYAZ BIR KAGIT ZIMBALI DIGER BIR YESIL KAGIT VERDILERSE ANLAYINKI ISIM SORUSTURMASINA TAKILDINIZ( BU SENE BERABER GIRDECEGIM ARKADASLAR)

BUNLARIN HEPSINE BIREBIR SAHIDIM. VE ISTANBUL KONSOLOSLUGU ICIN DIR BU ANLATTIKLARIM FAYDALI OLABILDIYSEM NE MUTLU
    Ben ds olmadan gittim bana yeşil kağıt filan vermediler

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum bu ayrıntılı bilgi için sağoalsınn..! ozaman ben %90 aldım demektir..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorusturman tamamlanmadan ds formunu getirtmenin bi anlami yok cunku sorusturma tamamlamadan ds i gonderemiyosun konsolosluga....ama gelsin durur bi kosede diosan o ayri...birde bu islemi hizlandirmanin bi yolu yok tek care beklemen...hatta verdikleri kagitta mail bile atmayin bize yazio..fakat internetten takip edebilirsin.....umarim kisa surede sonuclanir...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

çok saol önerin için işalla kısa zmnda belli olurda planlarımızı ona göre yaparz benim soyadda çok falso yaw binlerce wardır heralde bozkurt işalla bi sorun çıkmaz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı flamingo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cidden çok faydalı bi çalışma ellerine saglık =) ankara fln kagıtlar farklımı oluo ki?
    arkadaslar akarada yesil kagit falan yok beyaz veriyorlar ds2019 bekleyenlere

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar akarada yesil kagit falan yok beyaz veriyorlar ds2019 bekleyenlere
    zaten bütün bu wat programı mücadelesi ve macerası boyunca tek anlamadığım olay.
    ankarada beyaz kağıt veriyorlar. Beyaz kağıtta da eksik olan evraklarını işaretleyip tamamla ve bize tekrar gönder diyorlar.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bilgiler için teşekkürler kardeş.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

umarım alırız yeşil kağıt aldık bakalım neler olucak
    !!! VİZEDE FİRE VERMEYEN TEK FORUM !!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorusturma sonucunda sıtede numaranız yayınlandıktan sonra 60 gun ıcınde vıze ıslemlerınızı halletmenız gerıkıyor bıde..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)