Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Expedia - Sigorta ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alitalia olmadımı direk 100-150euro atıyor fiyatlar alitaliayı tercih edecegiz bizde sanırım orbitzden yarın

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

iberia hava yolu sırketı thy den daha pahalı vay arkadas yaaaa

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sondan okumaya basladım ben ılk sayfayı dırek es gectım ama ne bıleyım ıcıme pek sınmedı ama kenarda kosede kalsın bakalım bılet aramaya devam edeyım ben...bu arada kendı sıtesınde ekobıletten 100 euro daha ucuz rezervasyon yapma muhabbetını ben bulamadım bulan arkadas varsa banada soylerse sevınırım bı rezarvasyon ıcın bosu bosuna 100 euro fazladan vermıyeyım...
    Galiba onun için citicard başvurusu yapman gerekiyor. O da yaş iş gibi görünüyor.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

kredı kartım hıc yok zaten kredı kartı ılede alırsamda ucak bıletını ne yapmam gerektıgınıde bılmıyorum...forumda bı yerde arkadas kredı kartı sahıbının nufus cuzdanı fotokopısını fılan al demıstı sanırım bende bu sekılde yapabılırım..emın egılım ...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben sorun çıkıcağını sanmıyorum ama başkasının kartıyla alırsan bence havayolunun müşteri hizmetlerinden durumu öğren... Arkadaşa yurtiçi THY'den benim kartımla bilet almıştık, havaalanında sorun yaratmışlar bundan 1.5 sene önce..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı axiboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben sorun çıkıcağını sanmıyorum ama başkasının kartıyla alırsan bence havayolunun müşteri hizmetlerinden durumu öğren... Arkadaşa yurtiçi THY'den benim kartımla bilet almıştık, havaalanında sorun yaratmışlar bundan 1.5 sene önce..
    bende anadolu jetten (kı thy nın bır kolu bu fırmada) almıstım halamın kartıyla pek sorun cıkarmadılar ama sordular baya bı neyın olur napar nerde calısır cart curt gıbısınden o yuzden bı kımlık fotokopısı alırım heralde...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı reyes_19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende anadolu jetten (kı thy nın bır kolu bu fırmada) almıstım halamın kartıyla pek sorun cıkarmadılar ama sordular baya bı neyın olur napar nerde calısır cart curt gıbısınden o yuzden bı kımlık fotokopısı alırım heralde...
    BENCE KESİNLİKLE AL. HATTA İMZALI YAZI BİLE ALABİLİRSİN

SORARLARSA DA KREDİ KARTIM YOKTU VS. DERSİN

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

su konuya bir daha yazayim benim arkadasim da ayni durumda expedia dan turkiyeye donmek icin bilet aldi baskasinin kredi kartiyla birileri ona o kredi karti olmadan binemezsin demis turkiyeden o da thy i aradi thy de bizden almamissiniz odeme bilgilerine ulasamiyoruz biz sadece yolcu ismini gorebiliyoruz gibi bir cevap vermisler.. sonuc olarak kredi karti yok nufus cuzdani fotokopisi filan goturmedi cok rahat birsekilde ucaga bindi turkiyeye dondu hatta amerikaya geri bile geldi gectigimiz senelerde bu forumda onlarca kisi baskasinin kredi kartiyla expediadan bilet aldi ve o kredi kartini ucaga binerken gostermedi biri de ben oluyorum arkadaslar.. ama sizin iciniz rahat etmicekse kimlik fotokoposi almaniz zor olmaz heralde..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben de başkasının kredi kartı ile bilet alanlardanım. Lufthansa böyle bir soru sorar mı bilmem check in'de ama ben yanıma o kredi kartının arkalı önlü fotokopisi ile kimliğin arkalı önlü fotokopisini A4e alıp kart sahibine imzalatıcam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)