Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 12 ŞUBAT Vize Görüşmem

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Adın ne?
    Babanın Adı ve Mesleği ne?/ Annenin adı ve mesleği ne?
    Bölümün ve kacıncı sınıfta olduğun?
    Gideceğin eyalet ve şehir hakkında duyumların varmı? (iş sözleşmesini yapmıştım)

Sonra yeşil bi kağıt ve iyi yolculuklar temennisi ile ayrılmıştım 2007'de... Ortalamam 2,07 idi...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu arada benım ortalamamda 2.29

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb oncelıkle tebrık edrım bı ıkı sorum olcak 1.cisi daha once vize almısmıydın 2.cisi aldıgın iş referansının ıcerıgı nasıldı cevaplrsan sevınırım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Haydi hayırlısı olsun bakalım... Vizeyi aldın işte, olay bukadardı. Sana demiştim sakın stres yapma.. Bak nasılda aldın..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı footy_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb oncelıkle tebrık edrım bı ıkı sorum olcak 1.cisi daha once vize almısmıydın 2.cisi aldıgın iş referansının ıcerıgı nasıldı cevaplrsan sevınırım
    teşekkür ederimdaha önce vize almamıştım ki stresimin nedenlerinden biride buydu.iş referansı demek ne kadar doğru bilmiyorum ama benımkısı baya iş sözleşmesiydi.içerik olarak maaştan tut sosyal olanaklara kadar hersey vardı.yani zaten o kalıptır firmalarda.sadece bılgılerını yazarlar oraya.onun harıcınde birde konsolosluga yazı yazmışlardı.şu şu tarihlerde staj yapmıştır.gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı şu tarihte kurumumuzda sigortalı olarak işe başlayacaktır diye.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı march_march Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haydi hayırlısı olsun bakalım... Vizeyi aldın işte, olay bukadardı. Sana demiştim sakın stres yapma.. Bak nasılda aldın..
    sorma yaaa abartmışım baya.teşekkür ederim ayrıca sıkılmayıp benım sorularımı cevapladıgın için

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorma yaaa abartmışım baya.teşekkür ederim ayrıca sıkılmayıp benım sorularımı cevapladıgın için
    Hepimiz birbirimize yardımcı olucaz tabiki çünkü hepimiz ortak bir amaç için burada toplandık. Hepimizin tek bir isteğimiz var...! Bu yazı Amerika'da geçirebilmek..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı march_march Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepimiz birbirimize yardımcı olucaz tabiki çünkü hepimiz ortak bir amaç için burada toplandık. Hepimizin tek bir isteğimiz var...! Bu yazı Amerika'da geçirebilmek..
    varya vize görüşmesinden sonra üzerimden agır bır yuk kalkmış gibiyimve bir an önce gitmek istiyorum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben gecen sene almıstım vızeyıde ama ınsan tırsıyo yınede maılımı versem sana zahmet ıs sozlesmesının kopyasını verebılırmısn bnm referans alcagım yer bana sen ınglızcesını getır dolduralım dedı xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    Konu Fiorex tarafından (15-02-2008 Saat 01:32 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm erdogan, bu iş sözleşmesi yaptıgın şirketi aramışlarmı ve nasıl bir belge bilgi verebilirmisin?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya ben gecen sene almıstım vızeyıde ama ınsan tırsıyo yınede maılımı versem sana zahmet ıs sozlesmesının kopyasını verebılırmısn bnm referans alcagım yer bana sen ınglızcesını getır dolduralım dedı xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Forumda MSN adresi paylaşmak yasaktır arkadaşlar.
    Üyelerimizin birbirleri ile iletişime geçebilmeleri için Facebook Grubumuz mevcuttur.Lütfen orayı kullanınız.
    iyide benım iş sözlşemem türkçeydi.nasıl bi çalışanını işe alırken sözleşme yapılıyor aynen sanada öyle yapmaları lazım.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı akayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm erdogan, bu iş sözleşmesi yaptıgın şirketi aramışlarmı ve nasıl bir belge bilgi verebilirmisin?
    arayıp aramadıkların bılmıyorum ama arasalar bıle boyle b durumdan haberdarlar.anlatmıştım çünkü.Belgenin birisi iş sözlşemesi yani bir çalışanı alırken nasıl sözlşeme yapılıyorsa o(türkçe),diğeride konsolosluga bir yazı.amerikan konsolosluguna diye başlıyor altında da:xxx xxxx şu şu tarıhlerde şu şu departmanlarda staj yapmıştır.(ki doğru)Başarılı çalışmalarından dolayı şu tarıhte kurumumuzda sigortalı olarak çalışmaya başayacaktır diye bi yazı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

paylaşımın için teşekkurler, hayırlı olsun..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı akayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paylaşımın için teşekkurler, hayırlı olsun..
    rica ederim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bı sorum daha olacak sana pekı bu ıs sozlesmesını ıstedılermı senden yoksa her ıhtımale karsı yanında mı gturdun

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya bı sorum daha olacak sana pekı bu ıs sozlesmesını ıstedılermı senden yoksa her ıhtımale karsı yanında mı gturdun
    4.sınıflar için bu iş sözleşmesi destekleyici bir evrak değil bence gitmeni sağlayacak evrak konumunda. çünki öğrenci olmadığın halde türkiyeye dönmeni destekleyecek en sağlam belge...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

demek türkçe olacak bu belge öyle mi bildigin iş sözleşmesi yani

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok hayır istemedıler.zaten sadece mezun oldugunda ne yapıcaksın dedıler.bende x firmasında calısıcam.cunku orda staj yapmıstım.mezun olduktan sonra kalırmısın dıye teklıf ettıler bende cok ıstedıgım ıcın kabul ettım dedım.ne belge ne bısey sordular.ben sadece ne olur ne olmaz isteyebılırler dıye goturdum.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kesinlikle evet..ama sormadılar banasözlü olarak dile getirdim sadece ve yeterli oldu.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba erdogan
    hayirli olsun vizen
    sana bir kac sorum olacak
    bende son sinifim ve bu sene de gitmeyi dusunuyorum ama biraz son sinif olmamdan dolayi sikintilarim var
    konsolosluga giderken yaninda burdan o bahsettigin firmadan is teklifi gorutdunmu goturduysen nasil bir formattaydi
    not ortalaman iyimi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yahoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba erdogan
    hayirli olsun vizen
    sana bir kac sorum olacak
    bende son sinifim ve bu sene de gitmeyi dusunuyorum ama biraz son sinif olmamdan dolayi sikintilarim var
    konsolosluga giderken yaninda burdan o bahsettigin firmadan is teklifi gorutdunmu goturduysen nasil bir formattaydi
    not ortalaman iyimi
    evet goturdum yanımda ama sormadılar bıle.İş sözlemesiydi.zaten her firmanın kendıne göre bir iş sözleşmesi formatı vardır ve çalışan alırken onu doldururlar.bana da aynısını yaptılar.ama dedıgım gibi sormadılar bıle onu.sadece mezun oldukta sonra ne yapcaksın dedı.bende su fırmada calısıcam cunku staj yaptım ve....(ayrıntılı yazdıgım ıcın tekrar yazmıyorum)
    dedım.ortalamam 2.29.kesınlıkle kendıne guvenır ve guleryuzlu olmanı tavsıye ederım.ben gereksız heyecan yapmıstım.sen oyle yapmaingilizcen kendını ıfade edebılcek gıbıyse ve ortalaman 2.00uzerındeyse no problem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

mönder66 izmir ekonomidenmisin acaba??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Exclamation

arkadaşlar kasmanıza hiiç hiiç gerek yok
    size garanti veririm burda olan herkes vizesini alacak inanın ben bildğimin ingizilcenin %10 unun konuşmadan verdiler sadece : çukurova ünivesitisindeyim
    makine mühendisliği okuyorum bölümümüz ingilizce babam iş adamı kendi işi var dedim floridaya mc gidecem dedim bu kdr başka bişi yok (: emimin hiç zorlanmadan alcaksınz. (((:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)