Work and Travel 2025
Toplam 101 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 24 şubat 7:30 vize görüşmesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 24 şubat 7:30 vize görüşmesi

Evet arkadaşlar gün geldi çattı..ilk aralık ayında bir arkadaşın tavsiyesiyle türkishwatla tanıştım ve en sağlıklı bilgileri burdan edindim.çok önemli saf ve temiz yalansız bilgiler var çünkü bizzat bu programa katılıp yaşamış olanlar var forumda saolsunlar . forumda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum...

24 şubat ÇARŞAMBA günü saat 7:30 da vize görüşmem var.bileti kestim.Manisadan akşam 18 de yola çıkacağım sabah 3.30 ya da en geç 4 de istinyede olacağım sabahın köründe ..kendime güveniyorum.ilk defa wat a katılıyorum.çat pat ingilizce var (saolsun prison break ve diğer diziler).ortalamam 2.20 hadi hayırlısı bakalım
    ---------------000-------------0000------00000-------00000----

24 ŞUBAT: Ewt arkadaslar bugun vize görüşmesine girdim..saat 6 da oradaydım kımsecıkler yoktu cafede oturmus beklıyodum yavas yavas herkes geldı ve 7 de ıcerı alınmaya basladık ben sıradayken tekrar gerı cafeye gıdıp tlfnlarımı bıraktım..bız sıradayken cafeden bırı foto çekince hemen güvenlık koşa koşa cafeye gidip arkadasın makınasını aldı ..neyse kapıda evrak kontrolü falan derken asansöre binip 3. kata cıktık heralde..orda sıra nosu alıp bekledık.bana sıra gelınce asagıdakı gıbı G:görevli S:sucre

G:HOW ARE YOU TODAY?
    S:GOOD,YOU
    G:THANKS,SOL EL DEDI TÜRKÇE..SONRA SAĞ EL,SONRA BAS PARMAK DEDI,SONRA GO TO..BİŞEY VE TAKING BİŞEYLER DEDI ANLAMDIM AMA GIT BEKLE YINE CAGIRACAGIZ DEMEK ISTEDI SIRANI TAKIP ET DEMEK ISTEDI HERALDE

NEYSE BURAYIDA GECTIKTEN SONRa baya bekledım o sıra cok en ön sıralarda oturdum ve diğer arkadasların görüşmelerini dinledim( saol cav iyi taktıktı bu )
    1. gişede ton ton bı abımız vardı cok sempatıktı ve cok ıyıdı dagıtıyodu vızelerı ona gelmek ıcın dua ederken bırden benım no yandı ve 3 . gişeye gittim şişman bı abla vardı mıkrofona uzak konustugu için ve hızlı konustugu için zorluk cektım anlamada..2.gişede ise soğuk ve somurtan bi kadın vardı allahtan ona da denk gelmedık..aşagıda dıyologlar su sekılde gectı:

G:HOW ARE YOU TODAY?
    S:I'M GOOD AND YOU?
    G:THANKS,SO (WHAT) do YOU TRAVEL..this SUMMER FALAN GECTI AHA DEDIM DAKKA 1 GOL 1 ..ANLAYAMADIM..BENDEN ONCEKI GRUSMELERI TAKIP ETTIGIM ICIN BI COCUGUN BU SORUYA YES DEDIGINI HATIRLADIM VE SONUNDA YES DEDIM GECTIM..
    S:YES,SLOWLY PLEASE
    G:OK,WHERE ARE YOU STUDİYİNG?
    S:CELAL BAYAR UNİVERSİTY
    G:WHAT?
    S:CELAL BAYAR ÜNİVERSİTY
    :what are you stadiying?
    S:business administration.
    G:What class are you in?
    S:This my second class
    G:WHAT İS YOUR AVERAGE? BEN DUSUNCEYE DALINCA BU SEFER BAYAN GPA? DEDI
    S:FİFTY EİGHT
    G:görevli sonra benım transkrıptı acıp baktı emın olmak ıcın mı artık bılmem
    G:what are your father,mother do?
    S:.....
    G:HAVE YOU GOT ANY BROTHERS OR SISTERS?
    S:YES I HAVE 3 SISTERS AND TWO OF THEM ARE STUDYİNG AT HİGH SCHOOL,ONE OF THEM ...(SAOL SİNCİLİ SAYENDE CEVAPLADIM )
    G:OHHH GOOD WHAT WİLL YOU GO TO ? COK HIZLI KONUSUYORDU VE SES IYI GELMIYORDU BEN KADINA BAKINCA BU SEFER WHERE? DEDI
    S: eastern of new york deım
    Gk,what are you do there dedı
    S:housekeeper dedım dırekt
    G:you can go to ..and when your ds2019 falan sacmaladı bıraz ..
    S:OK HAVE A NICE DAY
    G:TOO YOU

en son pasaportumu ve yeşil kağıdı verdi üzerinde sevis ve ds eksık dıye ısaretlemıstı....arkadaslar bılmıyorum kadın mıkrofona uzak ve sessız hızlı bı sekılde konusuyordu zorluk cektım slowly please dedım bazı sorularda 2-3 sanıye bekledım ama ıyı gectı gıbı geldı bana bı de bu kadar kısa surecegını tahmın etmemıstım..5dk falan surdu acaba basta anlamadıgım ıcın dırekt red verıp nasıl olsa red aldı fazla tutmayayım 2 soru sorup yolluyayım mı dedı acaba . çünkü benden öncekı cocukla 9 dk konustu nerdeyse
    Konu sucre tarafından (25-02-2010 Saat 01:16 PM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)