slm arkadaşlar öncelikle sunu belirtmek istiyorum SIKINTI yapacak hiçbir şey yok
öncelikle istinyeye gittim fena olmayan bir otel bulup yerleştim.ertesi günün heycanı ile çıkabilecek soruları çalısmaya başladım neyse akşam oldu oralarda çok iyi ciğerciler var tavsiye ederim ertesi gün sabah kalkıp konsolosluk olarak nitelendirilen kaleye gittimbir yaşlı amca 9 randevusu olanlar diye seslendiğinde yanına gidip sıraya girdim .ikişer ikişer otomatik açılan kapının yanına gönderdi.sıra bir arkadaşla bana geldi kapı açıldı içeri girdik çok sıkı bir güvenlik var ceketlerimizi makineden geçirdikten ve tlefonlarımızı kapatıp teslim ettikten sonra içeri girdim insanın bilmediği yer olunca daha bir heyecanlanıyor asansörün onune geldim ve ne hikmetse o asansöre tek bindim.yukarıya doğru çıktıkca heycanım arttı kapı açıldı ve kalabalığa doğru gittim.sıra almak için başka bir sıraya girdim sıra numarasını aldım hemen benim numara yandı japona benzeyen bir bayan belgelerimi aldı ve avluda beklemem gerektiğini soyledi.tekrar aynı numaram yandı bu sefer parmak izi vermeye gittim.forumdanda öğrendiğimiz gibi en son ve heyecn yapan yere yani vize mülakatının olucağı kabin sırasını beklemeye başladım.ve büyük an geldi numaram yandı yine japona benzeyen bir adam
1)ismimi sordu
2)hangi okulda okuduğumu sordu
3)annnemin ve babamın işini sordu
4)nerede çalışacağimı sordu
5)işi nereden bulduğumu sordu
ve yeşil kağıdı pasaportuma geçirip iyi günler iyi tatiller diyip beni gönderdi
ama şuna dikkat edin bir bayan var tam kösedeydi benim randevu günümde onca insana red verdi çok sıkıntılı bir bayan dikkat