Görüşmeye girene kadar herkesin yazısını okudum sorulara baktım harcadıgım zamana yanıorum sanırım bnden kısa vize görüşmesi olan yok görmedim yani salonda tam 4 saat bekledik fakat vize görüşmesi tam 15 saniye sürdü nasılmı şöle
ankaradaki sarısın biraz toplu bayan numaramı yaktı gittim bnden öncede diğer arkadasım onunla görüşme yapmıstı ve 2 dakiki tutmustu bn gittim parmak izini verdim ve bölümümü spordu kadın gözlerimin içine bakıo nie anlamadım bölümümü söledim arkadasımı göstererek aynı bölümdesinin gibi bişey söledi herhalde birbirimizi tanımıor zannetti, banada nerden aklıma geldiyse we are groups, same universitey, same class dememle birlikte really dedi sınıfımı sordu hemen first class dedim ve upse git dedi, sadece 2 soruu bnden önceki arkadasım ups masasına yürürken arkasından bnde geldim en kısa görüşme bnmkisiydi. sanırım o cümleyi kurunca ingilizcesi iyi die düşündü ama kadın sürekli gözlerimin ıcıne baktı hala anlamadım ups masasına gittim sırada bekleyenler redmi aldın dio, bu kadar kısa nasıl olur die..4 saat bekle 15 saniye vize görüşmen sürsün. sonucta almısım vizeyi gelmiş pasaport şirkete(upstede bozuk yokmus ücreti şirkete kitledim) bu kadar yani girmeyenlere dünyanın en basit ilerinden birisi oldugunu sölemek isterim