Merhaba arkadaşlar, bilmiyorum fiyatları benim kadar piskopat bi halde takip eden var mı ama, thy'nin ist-ny aktarmasız gidiş dönüş biletleri bir hafta öncesinde 600-650 euro arasında çıkarken bugün baktığımda 1500 eurodan görünür oldu. Bu konunun beni germesinin nedeniyse, geçen hafta tarihi saati her şeyi uyan izmir-ist-ny şeklinde gidiş dönüş bilet 600 euroya bulmuştum, daha fazla gecikmemek için alsam mı diye düşünüp danışmanımı aradım. vize görüşmem 11 haziranda olucağı için, aman ne olur ne olmaz onların iadesi olmuyor vize alamazsan ne olur mantığında rezervasyon yapalım dedi. sonra da beni arayıp rezervasyonlar en fazla 3-5 gün geçerli oluyor, ondan bilet işini vize görüşmenden 3 gün önce ayarlayalım, hem zaten thy'nin ist-ny aktarmasız uçuşlarının fiyatlarında değişme olmaz (!) gibi ilginç bir bilgi vermişti. Çalıştıkları bir acenta varmış, herhalde oraya danışıp söylemiştir diye düşündüm. Ben de güvenip tamam dedim, bugün açıp baktığım fiyat karşısında kaldım tabi :S Sizce bu fiyatların ben alana kadar yeniden düşmesi söz konusu olabilir mi, yoksa danışmanım beni başından mı savdı şüphedeyim. Şimdi expediadan deltayla ist-ny gidiş dönüş aktarmasız 550 dolara buldum,ceza karşılığında iadesi de var ama çok az bilet var. Bu yüzden thy'den umudu kesip deltadaki bileti kaçırmasam iyi mi olur acaba? Bir de ek olarak newyorktan key west adasına bilet alıcam, gidiceğim yer orası çünkü ve ada biletleri hep son bir bilet son iki bilet diye gidiyor expedia dan bugünlerde. vize görüşmemi beklersem adaya uçuş bulamamaktan da endişeleniyorum o açıdan. İşe başlama tarihim 24 haziran, 18-19 haziran gibi gitmeyi planlıyorum bu arada. Bilet fiyatlarındaki artışlar-azalışlar konusunda bilgisi olan arkadaşlar; yardımcı olursanız çok sevinirim. Yarın tekrar danışmanımla da görüşücem ama thynin o fiyatlarını görünce söyleyeceklerine çok güvenim kalmadı artık :S Şimdiden önerileriniz için teşekkürler