Work and Travel 2025
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Travel Planı Tavsiyesi ???

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Travel Planı Tavsiyesi ???

Teksas > California > Chicago > Newyork > Florida > Turkiye

Merhaba arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar... Gecen sene Work and travel yapmis ve tadi damaginda kalmis biri olarak birkac sey danismak istiyorum....

Gecen sene yapmis oldugum work and travel programinin biraz plansizliktan biraz maddi imkanlarimdan biraz da okulumun erken baslamasindan dolayi travel kismi istedigim gibi guzel gecmedi.

Sizden travel kismi acisindan fikir almak istiyorum.

Simdi yapmak istedigim travel planini aktarayim.

Gecen yaz calistigim gibi yine teksas ta calisacagim.

Oncelikle bir teksas turu yapip DALLAS a kadar 4 arkadas ile araba kiralayarak gezecegiz. Gecen sene yaptik aynisini zaten.

DALLAS tan Bati tarafina gecip 12-13 gunluk bir sure kalmayi dusunuyorum. bunun 7-8 gunu tur ile geri kalan kisminda ise free takilcam

Daha sonra ordan MIAMI ye gecmeyi dusunuyorum. orda da tahminim 5-6 gun kalirim.MIAMI den NEW YORK a gececegim

Dogu kismina gelince Gectigimiz yaz tura katildim ama bu sene gittigimde tura katilir miyim bilmiyorum. Onu dusunecegim. Orda da sanirim 10 gun civari kalip Turkiye ye donus yapacagim

Boyle bir travel plani var aklimda sizce nasil bir plan siz benim yerimde olsaniz nasil bir plan yaparsiniz....Toplamda 1 aylik bir travel dusunuyorum. Bu sene okuldan mezun olacagim icin sure kisitlamam program suresi ile kisitli....

Butcem ise 2000 dolar(3000 dolar olmali (EDIT)) civari olacak bu tur icin Yanimda da bir miktar goturmek istiyorum bu sene. Fikirlerinizi onerilerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum.Konaklamalar nasil bu sehirlerde. 2000 dolar butce yeter mi?

NOT: Basligin diger arkadaslara da rehber olmasi niteligiyle yazilmistir. Umarim bu soru diger arkadaslara da rehber olur. Alakasiz sorularla konunun dagilmamasi istegiyle Izmir'den selamlar.
    Konu captain89 tarafından (14-11-2012 Saat 02:16 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: 3000 dolar duzeltmesi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)