wısconsın mı ? turkce ogrenmek ıstıyosan gıt dıyen oldu ama parıs aktarmamdan berı 2 ay gectı ve evet 2 aydır tek bır turk yok kuzey wısconsın gezıcı eglence parkı earl's rıdes .. işimi tavsiye ederim o ayrı

hani tek başına wat dıye konular varya gordum bırsuru yok abıcım benımkı bambaska yau 2 rus 2 kolombıyalı ıle 5 wat ogrencısıyız..ınatla rusca ve ıspanyolca arasında yetersız bır ıngılızceyle dırenıyorum

haa bırazcık ıcımı doktum asıl solemek ıstedıgımse benım sureklı yasadıgım kendı kendıne ' o deılde amerıkadasın olum ' dıyıp ıcten ıce sırıtma durumuna dusen kımler yoksa bukonudada mı yalnızım

calısırken eglence parkı olduna bakmayın yau 10-12 saat falan calısıyoruz genellıkle ve arada 3-4 saat cıvarı tum musterılerın yemek falan yedıgı bızımde sohbet ettımız yada oturup tren bekler gıbı bekledımız zamanlarda cok aklıma gelıyo yaklasık 7-8 ay oldu kaydolalı ve hep burayı beklemısken sımdı evet amerıkadayım agır sartlar altında ve medenıyetten uzak yerlerde calıssakta sonucta bambaska bı kulturun ıcındeyım evet sızlerde

bu tarz hısse kapılan sadece ben mıyım arkadaslar haydın sohbet edelım ecuk