Merhaba arkadaşlar carolina eyaletinde otelde housekeeper yapıyorum,buraya geldiğimde sorunlar vardı ve işimle ilgili bikaç sıkıntı vardı.daha sonra firma beni DS'de yazandan farklı bi bölgeye başka bir otele gönderdi.iyi bir patronumuz var,bize yardımcı olmaya çalışıyo,fakat fazladan çalışanı olduğu için bize haftada iki gün off ve günde en fazla 5.30 çalışma saati veriyo. Sponsoruma mail atıp ds de yazan yerde değil farklı bir yerde çalıştığımı ve burda da az saat aldığımızı yazmıştım.bütün sorun böyle başladı.firma beni alalecele arayıp ne mail attığımı,neden bunu yazdığımı sorgulamaya başladı.sonra bana haftada 40 saat çalıştığınızı söyleyin dedi.bende kabul etmedim,zaten az alıyorum neden bir de çok rahatmışım gibi göstereyim diye. bunun üzerine firma bana aynen şunu söyledi " sponsor bi mağduriyet yaşanmasını istemediği için telaşlanmış, ve vizesini iptal edelim ozaman , demiş!!!!!! böyle birşey olabilir mi,çok acil yardımınıza ve bilginize ihtiyacım var arkadaşlar, bu mudur yani, ben buraya gelip mağdur olsam , bunu sponsora iletsem bulunacak tek çözüm benim vizemin iptal edilmesi midir yani bu mudur yani ??