soru 1 : 2009 mart ayinda vize gorusmesine girmistim ve vizemi almistim. fakat hatirlamadigim 10 parmagimimdanmi parmak izi aldilar yoksa sadece 2 parmagimdanmi hatirlamiyorum.. bu yaz tekrar gitmeyi dusunuyorum tursit vizesi ile ve ds-160 formunda 10 parmak izinizide verdinizmi daha once diye bi soru var .. ama hatirlamiyorum.. ne yapmaliyim ?? yanlis doldurmak istemiyorum formu

soru 2 : annem ve babam yaklasik 15 senedir emekliler.. faka onlar icinde doldururken ds-160 formunu daha once calistiklari is bilgilerini istiyorlar. fakar ust kisimdada not olarak son 5 yil icindeki is bilgilerini yazin diyor.. assagiya gelincede daha once calisinizmi diye bi secenek var ?? orayi bosmu birakicam yoksa 15 sene onceki is bilgilerinimi yazicam ??

soru 3 : bide benim universite bilgilerimi isteyen kisimda bilgileri doldurdum. fakat en altta ''HAVE YOU ATTENDED ANY EDUCATIONAL INSTITUTIONS AT A SECONDARY LEVEL OR ABOVE ? '' diye bi soru var.. bu soruda beni ilkokul ve lise bilgilerimimi istiyor anlamadim ?? evet secenegine basincada ''NAME OF INSTITUTION'' cikiyor.. buraya ne yazmaliyim?

simdiden tesekkurler cevaplariniz icin