evet olur arkadaslar bugun her zaman bilet aldigim kisiyi(firmasi degistigin icin yer diyemiyorum)aradim bana 510 euroya bostona bilet oldu gerci ben mayista felan yakin zamanda gidecem ama oldugunu soyledi ve biletlerin gecen seneden farkli olmadigini soyledi....gerci bendece tecrubeyle sabit her sene 580 euro ya gittim(gerci bazen daha ucuz bilerler vardi ama denk gelmedi tarihren felan)......bence bu yuzden kimsenin acele etmemesi telesa kapilmamsi lazim gecen sene temmuz ayinda arkadasim gidmeden br gun onceye 580 euroya aldi biletini.....birde bu isi kesinlikle firmaya birakmak lazim....benim firmam diyor 700 euro ya bula bildik en ucuz...e adamlarda hakli diyorum ben 15 de gidecem adamalr 15 ne bakiyorlar sadce bir ucak firmasindan (lutfansa diyelim) tabi daha ucuzu olmaz...bilet alirken direkt sorun ben ayin 22 de gitmek istiyorum ama 1-2 fark etmez...sana dedimi su hava yollari su fiyat:ya peki dayla-arfrance,BA kac gtsem ne olur diye sorun birde bugun sordun fiyat verdi sor aceba bu ucakta daha ucuza yer varmiydi felan diye....eger varsa kesinlikle iki uc kere telefonla cek edin ucuz yerden yer acildimi diye.........
umarim herkez en ucuz sekilde ucak biletini temin eder