Slm arkadaşlar ben bugün foruma yeni katıldım.Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucunda amerikada da interrail olayı olduğunu öğrendim.daha önce bu konuya değinen arkadaş veya açılan bir konu var mı bilmiyorum ama interrail, travel kısmı nda amerikayı adam gibi gezmek isteyenler için(mesela ben ) çok avantajlı.trende uzun yolculuk yapmak sıkıcı olabilir fakat benim gibi orta amerikaya gidipte miami ve new york u görmeden dönmem diyenler için idealdir. Benim planımı özetlemek gerekirse ben travel kısmına 15 gün ayırdım.ilk önce çalışacağım şehir olan st.louis/missouri den chicago ya gideceğim.sonra yolculuk miami ye. Tabi miami chicago arası epey sürüyo ve ben de tren yolculuklarını geceye getirmek üzere yol üstünde olan eyaletleri geze geze miami ye gideceğim.Ve oradan tekrar aynı şekilde new york a gideceğim ve oradan da türkiye ye. Tabi bu yolculukları uçakla veya trenle ayrı ayrı bilet alarak yapsam çok daha fazlaya patlar.ben de bu yüzden interrail bileti alacağım.
Arkadaşlar bu tasarlamış olduğum planım hakkında tavsiye ,tecrübe ,eleştirilerinizi bekliyorum