Arkadaşlar merhaba, eğer başlığı yanlış yere açtıyrsam özür dilerim, bu ilk mesajım)) 6 aylığına UMass da eğitim almaya geldim ve geleli 2 hafta oldu. Sizden ricam okulların tatil olduğu bir zamanda Florida turu yapmak istiyorum. 21 Aralık 2010 ile 02 Ocak 2010 arası (yaklaşık 2 haftalık süreyi) zamanımı Florida'da geçirmek istiyorum. Bu şekilde bir plan için sınırlı bir bütçem olduğunu düşündüğümüzde;
1) En ucuz ulaşım imkanın nedir ve nasıl araştırırız? (En yakın havalimanı Boston Logan Airport)
2) Sizce 2 haftalık süre içerisinde Miami, Bahamas, Orlando gibi yerleri hangi sırayla görmeliyim? burada nereelri görmeliyim, sahil, gezilecek yerler, waltdisney, bahama ...vb hangi sırayla görmeliyim, ve bana ekstra ne kadara mal olur???? gezilecek yerler hakkında nelere dikkat etmem gerkiyor???
3) Kalacak yer konusunda en ucuz tercihlerim ne olabilir, bahsettiğim yerlerde ucuz hosteller bulunur mu? Örneğin; 4 kişilik odalarda tek kalırsam tek kişi parası öder miyim, rahatlıkla orada bulabilir miyim, internet üzerinden booking yapabileceğim uygun bir site var mı?
4) Paket turlar düzenleyen şirketler var mı, nasıl ulaşırım, kendim gezsem daha iyi olmaz mı?
Arkadaşlar derdimi siz benden daha iyi biliyorsunuz, sizin değerli tecrübelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum? Şimdiden sevgiler, saygılar....