Az önce görüşmeden çıktım eve geldim ve hemen yazıorm bu ilginç görüşmeyi daha sabah başladı aksilikler giriş kapısında kapıyı çekin yazıomş kocaman ben itiom olmuo adam en sonunda geldi oku sonra gir dedi haha cok heyecanlıydım sonra fotomda kulaklarım yokmuş die bdaha foto çektirdim konslosluğun karşısında fln
neyse sıram geldi 1 numaradaki kadına denk geldim çok tatlı bi bayandı merhaba fln dedi ben de mrb dedim işim henüz belli değil ve kadının ilk sorduğu nerde çalışacaksın oldu dedim eyvah neyse sonra işimi henüz bulmadığımızı fakat şirketimin bir hafta en geç 2 hafta içinde hazır olacağını söyledi dedim tamam güzel fln dedi.. sonra transkriptmi açtı yalnız hiç hangi okul hangi bölüm demedi direkt gözü ikinci öğretim olmama takılmış genelde insanlar okula gündüz gider sen gece gidiyorsun neden böyle olmasını istedin dedi ben de gülerek uyumayı sevdiğim için dedim kadın orda kahkaha attı baya umarım şaka yaptığımı anlayıp bu kız uykucu iş yapamaz die vizemi vermemezlik etmez sonra aileni anlat bana dedi anlattım. amerikaya neden gitmek istiosun dedi saydım ve ingilizcemi geliştimek istiyorum dedi ve kadın bana senin ingilizcen gayet iyi nerde öğrendin dedi kaldım öle kadın gülmeye başladı heyecan yok dedi anadolu lisesi mezunuyum dedim o tamam fln dedi sonra bitti dedi ben de i günler dedim sana da dedi ve gittim gercekten cok heyecanlıydım ama yine de cevapladım tabi ilgin geldi bana diğer 3 gişe sadece okul bölüm gpa fln soruyodu bu bayan farklı girdi konuya şaşırdım sonucu cok merak ediyorum umarım almışımdır