Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 21 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT'i en ucuza getirme yontemi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart WAT'i en ucuza getirme yontemi

Benim dusuncem buradaki acentalarla special placement anlasmasi yapip (500$ civari), is yerini daha oraya gitmeden bulmak ve tabi yaninda kalcak yer de dahil. Since Boyle daha ucuza kapatamazmiyiz?
    Konu Osman Sarıtabak tarafından (04-12-2012 Saat 04:32 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

is ve konaklama bulabiliyorsan neden olmasin..ancak ilk senende bulman mucize gibi birsey. kolay gelsin..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

hareketli bir yerde konaklamayı ayarlayıp git derim.iş bulmak zor değil

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

isi ve konaklamasi belli olmadan work adn travel a katilamaz artik. yeni kurallar geregi sponsor isini teyit edip onaylamadan ds yi basmiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Türkiye'deyken maille bağlantıya geçeceğimiz iş yerleri var mı acaba ? Belirli işleri nereden bulabiliriz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

internetten arastiracaksin ancak soyledigim gibi mucize gibi birsey artik bulman.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Neden öyle diyorsunuz anlamadım imkansızlıktan kastınız ne acaba :/ Full placement olması şart mı ki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Osman Sarıtabak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden öyle diyorsunuz anlamadım imkansızlıktan kastınız ne acaba :/ Full placement olması şart mı ki
    Daha önceyurt dışında bulundun mu arkadaşım work and travel ile ?
    Arada şirketler olmasına rağmen bu işin içinden çıkamıyorlar , hep takip etmen lazım yoksa işlerin uzuyor aksıyor , problemler meydana geliyor , evrak trafiği var sürekli bi yere geliyor evraklar orda bulunman lazım

Eğer direk sponsorla görüşürsen onlarda sana zaten bölgendeki şirketlerle görüş diyecek

Bu şartlar altında self gitmeyi nasıl düşünebiliyorsun ki bu anlatııklarım olanların %1i sadece ? Ucuza getiricem diye bu şekil bi yol seçemezsin bu senin için çok zor ama fluently bi ingilizceye sahipsen ve ben bu işlerin altından kalkarım diyorsan ; başlaman lazım şimdiden ama çok zor geliyor yani
    What an experience .!!

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim isi bulamazsin diyorum , eger sana biri amerikada is bulmayacaksa senin hic gitmemis biri olarak internetten is bulmana mucize yorumu yaptim. %1 ihtimal veriyorum ama yapabilmene self gidicem diye sonra wat sezonunu da kacirma..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ilk kez giden için zor ama kaçak çalışmak nasıl bi seçenek acaba

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kacak nasil calisacaksin sonucta burada bir is bulup gitmek zorundasin,,

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

iş bulmadan memleketimin bi ucundan diğer ucuna gidemezken millet 15 bin kilometre uzağa gitme hesabı yapıyor walla helal olsun )

vize görüşmesine ds belgesiz gidilmeyeceğini bilmenizi isterim. konsoloslukta Adam sorarsa artık dersiniz sen ver vizeyi gidince oraya ben yollarım size
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı frktslc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk kez giden için zor ama kaçak çalışmak nasıl bi seçenek acaba
    Konuyu saptırmasak

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iş bulmadan memleketimin bi ucundan diğer ucuna gidemezken millet 15 bin kilometre uzağa gitme hesabı yapıyor walla helal olsun )

vize görüşmesine ds belgesiz gidilmeyeceğini bilmenizi isterim. konsoloslukta Adam sorarsa artık dersiniz sen ver vizeyi gidince oraya ben yollarım size
    Bilmediğim için soruyorum hesap yapmıyorum. mümkün olmadığını anladım. Full Placement yapmak şart demekki

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim isi bulamazsin diyorum , eger sana biri amerikada is bulmayacaksa senin hic gitmemis biri olarak internetten is bulmana mucize yorumu yaptim. %1 ihtimal veriyorum ama yapabilmene self gidicem diye sonra wat sezonunu da kacirma..
    Çok teşekkürler. Full şart
    Konu Osman Sarıtabak tarafından (05-12-2012 Saat 12:00 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Osman Sarıtabak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğim için soruyorum hesap yapmıyorum. mümkün olmadığını anladım. Full Placement yapmak şart demekki
    Hesap olarak algılama ama o iş çok zor arkadaşım sen full git iyi bir firmayla git yoksa full gidip genede rezil olabilirsin yani orada bide hangi işi yapacağına iyi karar var yani ...

Kolay gelsin ayrıca ...
    What an experience .!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ImTaLkative Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hesap olarak algılama ama o iş çok zor arkadaşım sen full git iyi bir firmayla git yoksa full gidip genede rezil olabilirsin yani orada bide hangi işi yapacağına iyi karar var yani ...

Kolay gelsin ayrıca ...
    Önceliğim iş bulmak olacak, teşekkür ederim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Firmaya vereceğin paradan kısılabilir 100-200 dolar.
    oraya ilk gittiğinde depozito istemeyen bir konaklama varsa (depozitoyu ne kadar geri alsak da ilk çıkacak para koyar insana) hatta konaklama ücretsizse çok büyük getirisi olur sanırım.

biraz şans işi her şey.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Firmadan nasıl direk 100 200 indireceksiniz?Ayrıca konaklama bedava olan işlerin saat ücreti ve çalışma süreside genelde az oluyor.Önceden alaskada otel işlerinde hem yüksek ücret hem fazla saat hem ücretsiz konaklama olabiliyodu ama alaskayı komple kaldırdıkları için artık konaklamada ücretsiz aramak çok bi kar ettirmez.Çok küçük hesaplar peşinde koşmayın sonra düşündüğünüz gibi gitmez daha çok zarar edersiniz.Eğer iyi para kazanmak istiyosanız ilk senenizi yakıp tecrübeye harcayıp ikinci yıl için dolgun ücretli bi iş bulup self gitmeniz en mantıklısı.Böylece 2. yıl 3. yıl hatta 4. yıl gittiğinizde self gidip iyi para kazanırsınız ve ilk yılın fazla ödediğniz kısmını fazlasıyla kazanmış olursunuz.Ama ilk yıl ince hesaplar yapıp tutturamazsanız bidaha gitmek istemeyebilirsiniz bile..Bir kez gitmeyi değilde daha fazla gitmeyi düşünüyosanız ilk sene çok detay düşünmeyin..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

work and travel da artik para kazanma diye bir olay kalmadi . Gideceksiniz yasayacaksiniz , biraz alisveris yapip biraz da gezip geleceksiniz hepsi bu. Yani programin taniminda oldugu gibi. Konaklamalar okyanus kiyilarinda 90-125 dolar arasi degisiyor haftalik , ortalama calisilan sat 35 . bu sartlarda ikinci is bulmayan kimse bu prgramdan fazlasini bekleyerek gitmesin. bu kadar basit aslinda.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmadan nasıl direk 100 200 indireceksiniz?düşünmeyin..
    ocak ayında olmamıza ragmen firmalar arası fiyat farkları devam ediyor hala. 1800 dolar fiyat veren de var, 1600 dolar fiyat veren de. hatta benim gorustugum bir firma 1450 dolara sabitlemis durumda suanda fiyatını. 1450 dolarlik olan disindakiler gayet bilindik firmalar mesela. yani dedigim gibi şans işi. söylediklerinde haklısın tabii ki çok da kasmamak gerekiyor ama yine de çok zorda kalınırsa bu tarz alternatifler değerlendirilebilinir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı Dimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ocak ayında olmamıza ragmen firmalar arası fiyat farkları devam ediyor hala. 1800 dolar fiyat veren de var, 1600 dolar fiyat veren de. hatta benim gorustugum bir firma 1450 dolara sabitlemis durumda suanda fiyatını. 1450 dolarlik olan disindakiler gayet bilindik firmalar mesela. yani dedigim gibi şans işi. söylediklerinde haklısın tabii ki çok da kasmamak gerekiyor ama yine de çok zorda kalınırsa bu tarz alternatifler değerlendirilebilinir.
    Ben kampanya dışında bi indirim söz konusu olduğunu düşünerek sordum.Yoksa tabiki kampanyalı fiyattan yararlanmak iyi bişeydir.Yani param olsada aynı özelliğe sahip iki şeyden ucuz olanı alırım elbet

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)