Menu
 • 1179 Görüntülenme
 • 1 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  canutkansener
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  5
  Konu
  1
  Üye Avatarı

  Mesaj:5

  Konu:1

  Beğeni:0

  Arkadaşlar ingilizce seviyem advanced olarak belirlendi, şirket mülakatına da sponsor mülaktına da girdim ve başarılı oldum, vize kaldı birtek. İngilizcem iyi olmasına rağmen geç başvurduğum ve okulumun kapanma süresi geç olduğundan housekeeping işine yerleştim. Angel Hospitality of Branson- Branson Towers Hotel burada çalışacağım. Saatlik 8.5dolar ücretim, kalma yeri sağlamıyorlar ama birkaç yer öneriyorlar ortalama 65-130 dolar arası kalacağın yere fiyat çekmişler(oda da ki kişi sayısına göre değişiyormuş, fiyat) en az 35 saat çalışma saati diyorlar haftalık. Over time varmış 41 saatden sonra.

  Öncelikle sorum, bölge hakkında bilgisi olan var mı nasıl bir yer, ayrıca iş şartlarım genel olarak uygun mu sizce? İkinci iş imkanı var mıdır Bransonda?

  İlk kez ve tek başıma WAT'a katılıyorum, daha öncede tek başıma yurt dışına çıktım ancak bir program dahilinde değildi.

  Tüm forumda arama yaptım ancak Branson ile ilgili bir bilgi ve tecrübe göremedim, daha çok gitmeden önce yazanlar var ancak döndükden sonra bilgi paylaşan pek olmamış.

  Not: Branson seçme sebebim pek fazla Türk'ün tercih etmemiş olması ancak biraz zorlancağımı hissettim.

  Bilgisi olan varsa, yadımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.
 2. #2
  Avatar Resmi
  V.polat
  Acemi Watçı
  Mesaj
  24
  Konu
  2
  Üye Avatarı

  Mesaj:24

  Konu:2

  Beğeni:0

  Kardesim oncelikle turk un olmadigi yer yok bende bu sene ilk defa bransona gidiyorum hilton hotel 10+tip senin fiyat biraz dusuk gibi geldi bana housekeepinglik icin
  bransona gelecek olursak sıkıcı bir yermis ama 2. İsle iyi para kazanilabilir
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular