Menu

  vBulletin Bilgi Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz!

  Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

  Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

  Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

  Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

 • 57 Görüntülenme
 • 0 Cevaplar

 1. #1
  Avatar Resmi
  nichols
  Hayalperest Watçı
  Mesaj
  1
  Konu
  1
  Arkadaşlar iyi günler 2019 için vize görüşmesine hazırlanıyorum. 3.sınıf öğrencisiyim. Ortalamam 2.16. İngilizcem intermediate seviyede. Benim sorum, 2011 yılında abim bu programla Amerikaya gitmişti ama orada kaldı ve hala orada yaşıyor. Evli, çocuğu var, çalışma izni, vatandaşlığı vs. var yani hala öğrenci vizesiyle kalmıyor Amerikada.

  Şimdi Amerikada yakınımız olunca sorun çıkardıklarını biliyorum. Etrafımda bu yüzden vize alamayan da oldu. Ama kardeşi, abisi vs. olmasına rağmen alan insanlarda gördüm. Alamayan arkadaşımın abisi öğrenci vizesiyle kalmaya devam ediyordu belki de bu yüzden alamadı ya da ingilizcesi kötüydü onu bilmiyorum tam. Sonuç olarak abimin orada olması olumsuz bir şey ama sonuç olarak amerikalı biri ile evli kalmasının sebebi de bu. Belki bu pozitif etkiler. Ben gidip geri geleceğim son senem var zaten bitiririm 3 sene boyunca termodinamik, mekanik, diferansiyel vs. aldım bitirmedem bırakmam . Daha önce Amerikada yakını olup da vize alan/alamayan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi benimle ? Tek endişelendiğim konu bu.
  Teşekkürler şimdiden.
 2. Work And Travel
Etiketler
Konuyu Görüntüleyenler

Benzer Konular