Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 99 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CETUSA'in sponsorluğu askıya alındı!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Peki bu 300$ ek ödemeyi kabul edenlere iş bulunmazsa para iadesi yapılacak mı yoksa seneye ücretsiz gidersiniz para bizde kalır mı dicekler?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YMCA ve özellikle Türkiye'de popüler olan CETUSA'in sponsorlukları bir yıl askıya alındı. CETUSA bu sene DS 2019 formu basamayacak ancak diğer sponsor firmalardan tedarik etmeye çalışacak ve ellerindeki pozisyonları bu şekilde acentelere ulaştıracak. Karara en büyük etken olarak gösterilen olay ise 2011 yazında Hershey Park'ta meydana gelen protestolar şeklinde.
    Hershey park degil hershey chocolatede yapilan eylemler bende icinde bulundugum icin iyi biliyorum cetusaya neler cektirdigimizi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Keşke tek zarar gören fabrika ve cetusa olsaydı..
    Maalesef bu sene cetusayla çalışan insanların başının yanmasının yanında insanlar aylarca alaska işlerindeki fabrika işlerindeki belirsizlikleri beklemek zorunda kaldı..
    Diğer sponsorların DS belgeleri bile gelmekte hala gecikiyor. Bence Hershey deki olaylar tüm programı kötü etkiledi amerika kanayan parmağı sarmaktansa kolu kesti attı..
    Ugur, onların nasıl bi tavır takınacaklarını ben bilemem tabi yetkili birinin yazması lazım..Ancak ben şöyle bi yorum yapabilirim şirketler her türlü kendisini garantiye aldığı için artık sözleşmedeki açıklar üzerine bi satranç oynanır paranın iadesi konusunda..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

seneye bu firmayla gidenlere şimdiden acıyorum çünkü bizi bukadar madur ettiklerini göre göre kaydolanların vay haline....

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke tek zarar gören fabrika ve cetusa olsaydı..
    Maalesef bu sene cetusayla çalışan insanların başının yanmasının yanında insanlar aylarca alaska işlerindeki fabrika işlerindeki belirsizlikleri beklemek zorunda kaldı..
    Diğer sponsorların DS belgeleri bile gelmekte hala gecikiyor. Bence Hershey deki olaylar tüm programı kötü etkiledi amerika kanayan parmağı sarmaktansa kolu kesti attı..
    Ugur, onların nasıl bi tavır takınacaklarını ben bilemem tabi yetkili birinin yazması lazım..Ancak ben şöyle bi yorum yapabilirim şirketler her türlü kendisini garantiye aldığı için artık sözleşmedeki açıklar üzerine bi satranç oynanır paranın iadesi konusunda..
    Dediğin gibi kurunun yanında yaşta yandı bu sene.Zaman kaybı çok oldu.Para kaybı telafi edilirde zaman kaybının telafisi olmuyor.Bu şirketler seneye ne yapacak onu düşünüyorum ben.Robert Bosch'un dediği gibi "İnsanların güvenini kaybetmektense ,para kaybetmeyi tercih ederim"...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben bunu adamlara açık açık söyledim bizden alcağınız veye alamayacağınız parayla zengin olmazsınız ama adınız bidaha aklanmayacak şekilde karalanacak dedim. biliyoruz diyolar ama pişkin pişkin hala para istiyolar dicek bişi yok adamlar seneye öğrenci göndermemeye niyetli sanırım

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cerenahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunu adamlara açık açık söyledim bizden alcağınız veye alamayacağınız parayla zengin olmazsınız ama adınız bidaha aklanmayacak şekilde karalanacak dedim. biliyoruz diyolar ama pişkin pişkin hala para istiyolar dicek bişi yok adamlar seneye öğrenci göndermemeye niyetli sanırım
    onu cokdan göze almıslar ceren ben programdan cıktım bursa subeye gittim elden parayı almak için Sevgili danısmanımız atilla karsıma cıkıp 2 laf edemedi mutfakda saklandı sürekli mrb mrb okadar dı durum bu bıraksınlar bu işleri ben şuan vipedu ileyım adamlara dedimki paramı ne zaman alırım ozaman size getiririm para önemli değil bizim dediler ve parayı alasıya kadar tek bi gun sormadılar en son ben aldım paramı ne zaman getireyim ne zaman müsait olursan gel getir dediler. Uklaya gittim o kadar yoldan 1 cay vs icermisiniz diye sormadılar caylarındada degilim ama bunlar nezaket icabı yapılan sorulan seylerdir bu düzenbazlardan yakamı kurtardıgım için o kadar memnunumki anlatamam illede bizim 200-300 dolarımız diyen adamlardan ne beklenir allah askına diyorumki adamlara taksit yapsak su parayı mesela 100 giderken 100 de geldigimzde verelim yok ama taksit yaparız söle olur martın 20 sınden sonrakı bı gundu isterseniz ben + gulenay olarak 250 şimdi verirsiniz 250 sinide ds nizi basdırcagımız zaman verirsiniz haha saka gibi e 250 sını tmm hazıranda versek dedim o zaman kusura bakmayın ds nizi getiremeyiz bu kadarmı olunur para göz allah askına daha cok sey içimde ama yavas yavas kusuyorum hepsini ...
    Konu skyline26 tarafından (09-05-2012 Saat 12:31 AM ) değiştirilmiştir.
    FORZA ES-ES

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu cokdan göze almıslar ceren ben programdan cıktım bursa subeye gittim elden parayı almak için Sevgili danısmanımız atilla karsıma cıkıp 2 laf edemedi mutfakda saklandı sürekli mrb mrb okadar dı durum bu bıraksınlar bu işleri ben şuan vipedu ileyım adamlara dedimki paramı ne zaman alırım ozaman size getiririm para önemli değil bizim dediler ve parayı alasıya kadar tek bi gun sormadılar en son ben aldım paramı ne zaman getireyim ne zaman müsait olursan gel getir dediler. Uklaya gittim o kadar yoldan 1 cay vs icermisiniz diye sormadılar caylarındada degilim ama bunlar nezaket icabı yapılan sorulan seylerdir bu düzenbazlardan yakamı kurtardıgım için o kadar memnunumki anlatamam illede bizim 200-300 dolarımız diyen adamlardan ne beklenir allah askına diyorumki adamlara taksit yapsak su parayı mesela 100 giderken 100 de geldigimzde verelim yok ama taksit yaparız söle olur martın 20 sınden sonrakı bı gundu isterseniz ben + gulenay olarak 250 şimdi verirsiniz 250 sinide ds nizi basdırcagımız zaman verirsiniz haha saka gibi e 250 sını tmm hazıranda versek dedim o zaman kusura bakmayın ds nizi getiremeyiz bu kadarmı olunur para göz allah askına daha cok sey içimde ama yavas yavas kusuyorum hepsini ...
    skyline su an benimde basimda oyle bi problem var isim iptal oldugu icin bende para iadesi istedim ukladan ama gecistirmece cevap veriyolar ben 1 aydir arkadasim 5 aydir para iadesi alamiyo ne yapmamiz gerek sen ne konustunda verdiler.ne kadar bekledin bende armada diye baska sirketle anlastim ucretimin iade edilmesi lazim yeni sirkete odeme yapabilmem icin

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı BulentBarisPolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skyline su an benimde basimda oyle bi problem var isim iptal oldugu icin bende para iadesi istedim ukladan ama gecistirmece cevap veriyolar ben 1 aydir arkadasim 5 aydir para iadesi alamiyo ne yapmamiz gerek sen ne konustunda verdiler.ne kadar bekledin bende armada diye baska sirketle anlastim ucretimin iade edilmesi lazim yeni sirkete odeme yapabilmem icin
    bizden ekstra para istedikleri için biz ayrıldık şirketten bize bi kagıt yolladılar dilekce daha dogrusu bu dılekceyı doldurun işde paramızı ıade aldık hıcbır hak ıddaa etmıycez dıye bunu doldurup yollayın dedıler paranızı verelım benım guvenım hic kalmadıgı icin gidip şirketten bizzat paramı aldım bu olaylar martın basında patlak verdi biz paramızı nisan bası gıbı almısdık telefonla ugrasma hic imkann varsa atla git bursaya yoksa telefonda bugun yarın diyip oyalıyorlar gec oldu cvp ksura bakma takıp etmıyordum konuyu
    FORZA ES-ES

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)