Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turk kızları

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence bu noktada sakin olmak lazım cunku artık turk kızlarının wat programına uygunlugundan ziyade genel bi şikayete dogru gıdıyoruz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

bence artık bu konu kapatılsın!!! bu forumda sadece erkekler yok, yüzlerce kız da var!! gerçekten rahatsız olmaya başladım...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

turk kizlarina yasaklayalim bu wat olayini. onlarin neyine

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

gercek olan seylerin yazilmasinin neyinden rahatsiz oldunuz ?
    LIVE IS LIFE

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

aynen katiliorum carptirmayalim
    LIVE IS LIFE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konu içeriği amacından sapması ve farklı boyutlara ulaşması nedeniyle tarafımdan modere edilmiş, konunun işleyişine ters ve amacından uzaklaştıran mesajlar (databasede saklı kalmak kaydı ile) silinmiştir.

Konu başlığı altında tartışılması gereken "Türk Kızları" nın WAT programına olan genel uyumluluğudur. Konuyu ısrarla farklı boyutlara çekmek isteyen üyelere yaptırım uygulanacaktır.

Selamlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

tsklerr
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

o zaman ben konuya olması gerekn yerden devam edeyim

2 yılda gördüğüm kadarıyla Türk kızlarının bazı yabancı uyruklu erkeklerden bile daha iyi çalıştıklarını gördüm.Housekeepingde çalıştığım için kızların fiziki anlamda zorlandığı bi ortamdan gördüklerim sanırım bu konunun içeriğine fazlasıyla uygun..Ordayken tanıdığım 5 Türk kızından sadece 1 tanesi şartlara dayanamayıp Türkiyeye geri dönmüştü.Oda yatırdığı parayı çıkarana kadar sabretti.geri kalan 4 kızdan 1 i benim oraya gittiğimde internship periyodunun 9. ayını geçiriyodu ve sağolsun çoğu konuda bize yardımcı oldu.yine 4 kızdan 2 si ellerinde kimyasal maddeden yaralar oluşmasına rağmen (kimyasal maddeye alerjileri varmış) işlerinde herhangi bi gerileme olmadı.1 taneside Ramazan ayı boyunca bütün Oruçları tutup çalışmasına öyle devam etmişti.Müdürden izin alıp 10 dk Oruç açıp geri çalışmaya devam ediyodu.Yani zorluğun ulaşabileceği son nokta ama kız o duruma katlanmıştı.Bahsettiğim kızla sizinde bahsettiğiniz dırdır,herkese tavır alma,başkasının işini kıskanma gibi şartlar yüzünden muhattap olmamıştım son 2 ay.Ama bu demek değildirki Türk kızı wat'a uygun değildir.Bu benim şahsi görüşüm.Belki bende silzer gibi etrafımda sürekli sorun çıkaran Türk kızı görseydim bende uygun değildir derdim ama benim gördüğüm Türk kızlarının % 80 i bu programı çok iyi atlattı.Bu konu tüm Türk kızları için doğru değil bence..
    Konu Ugur tarafından (08-03-2012 Saat 05:14 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar konu hassas bi konu.Daha öncede uyarısı yapıldı konuyla ilgili.İlk mesajdada belirtiliyor..Lütfen konuyu farklı boyutlara çekmeden yorum yapalım...
    Konu Ugur tarafından (29-03-2012 Saat 09:09 PM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bir türk kızı olarak fikirlerinize katılmıyor degilim ama bence biraz abartılı olmuş %80 gibi bir istatistik nerdeyse genellemeye girer ve bunu bu şekilde aksetme özgürlügünüzün oldugunu düşünmüyorum. Evet kendimdende bildigim gibi çok narin hassas olmamız bu işi beceremedigimizin göstergesi degildir. ayrıca bzilerin mızlanması v.s. bu sizin türk kızlarına wat programını yasaklanmalı (SERHAT_21) söyleme hakkınıda vermez. ben bir türk kızı olarak bir çok çalışma ortamında bulundum ögrencilik hayatım boyunca çalıştım bile denebilir ve abd ye gittigim zamanda herşeyin mükemmel olmayacagı bilgisine sahibim ve tüm kızlar bu bilgiye sahip ama birkaç arkadaşımızın dedigi gibi bu tamamen yetiştirilme ve kültür olayıdır yada kabullenmeyip hayal dünyasında yaşamasıdır. mesela bir arkadaşın kız arakadaşı partide dans ediyormuşmuş arkadan abd li yaklaşmışmış aglamışmış bu tamam dogrudur ama bu o kızın suçudur alkollu bir ortamda dans etmeyi göze aldıysa o kadar rahat bir ülkede ellenmeyide göze almadılır ki bu sadece abd için degil türkiyedede geçerlidir. yada bir başka arkadaşımız demişki 'wat yapan erkekler asla bir türk kızı ile evlenmez' bu ne kadar komiktir böyle bir genelleme varmı ya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı eynaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir türk kızı olarak fikirlerinize katılmıyor degilim ama bence biraz abartılı olmuş %80 gibi bir istatistik nerdeyse genellemeye girer ve bunu bu şekilde aksetme özgürlügünüzün oldugunu düşünmüyorum. Evet kendimdende bildigim gibi çok narin hassas olmamız bu işi beceremedigimizin göstergesi degildir. ayrıca bzilerin mızlanması v.s. bu sizin türk kızlarına wat programını yasaklanmalı (SERHAT_21) söyleme hakkınıda vermez. ben bir türk kızı olarak bir çok çalışma ortamında bulundum ögrencilik hayatım boyunca çalıştım bile denebilir ve abd ye gittigim zamanda herşeyin mükemmel olmayacagı bilgisine sahibim ve tüm kızlar bu bilgiye sahip ama birkaç arkadaşımızın dedigi gibi bu tamamen yetiştirilme ve kültür olayıdır yada kabullenmeyip hayal dünyasında yaşamasıdır. mesela bir arkadaşın kız arakadaşı partide dans ediyormuşmuş arkadan abd li yaklaşmışmış aglamışmış bu tamam dogrudur ama bu o kızın suçudur alkollu bir ortamda dans etmeyi göze aldıysa o kadar rahat bir ülkede ellenmeyide göze almadılır ki bu sadece abd için degil türkiyedede geçerlidir. yada bir başka arkadaşımız demişki 'wat yapan erkekler asla bir türk kızı ile evlenmez' bu ne kadar komiktir böyle bir genelleme varmı ya
    eynaaa çok güzel demişdsinde sana ulaşamaya çalışıyorum ama ulaşamadım burdan ulaşmaya çalıştım bi irtibata geçelim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

bir türk kızı olarak fikirlerinize katılmıyor degilim ama bence biraz abartılı olmuş %80 gibi bir istatistik nerdeyse genellemeye girer ve bunu bu şekilde aksetme özgürlügünüzün oldugunu düşünmüyorum.

Yazdığım mesajda "benim gördüğüm Türk kızlarının % 80 i" diye belirttim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ugur asla bu %80 lik olay senle alakalı degilki birtek sen korumuşsun diyebilirim ve teşekkür ederim. %80 forumun en başında geçen yazılardan aldıgım bir istatistikti.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

ugur asla bu %80 lik olay senle alakalı degilki birtek sen korumuşsun diyebilirim ve teşekkür ederim. %80 forumun en başında geçen yazılardan aldıgım bir istatistikti.
    O zaman kusura bakma ben bana yazdın sandım o yüzden tepki gösterdim..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

eynaaa hala sana ulaşamıyorum bende tek gidicem kızım aynı şirketteymişiz bi görüşelim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bencede kişisinden kişisine değişen bir durum , baska bir ülkeye alışmak kız erkek herkesin zorlanabileceği bir durum. Onun dışında Turk kızlarının bence en buyuk yanlısı iş secimi. Bence sorun yaşayan arkadaşların cogu yanlış iş seciminden dolayı magdur olmuşlardır.
    I may not be totally perfect but some parts of me are excellent.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)