Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Harçsız Pasaport-Vergi Dairesi-İst/anadolu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Harçsız Pasaport-Vergi Dairesi-İst/anadolu

yazının tamamını okumak istemeyenler için özet olarak en altta var

arkadaşlar bugün sabah erkenden kalktım bu işimi halletmek için ama her zamanki gibi devlet dairesi işlerinde yine bi aksaklık yine bi terslik oldu ya bunlar hep beni buluyor yada genelde böyle bu işler

ben tuzlada oturuyorum istanbul/anadolu yakasında oturan arkadaşlarımıza bu süreçte yardımcı olmaya çalışacağım

okuldan aldığım onaylı harçsız pasaport belgesini imzalatmak için öncelikle pendikte bulunun vergi dairesine gittim gitmez olaydım sıra bekledikten sonra danışmadaki kadının biz bu işlemi yapamayız bostancı vergi dairesine gitceksin demesiyle 1. darbeyi aldım üstüne üstlük yanındaki adama 50 kere sordum harçsız pasaport işlemi yaptırcam diye ama takmadı beni bu kadının dediğini duyunca ise öğrencimi yolla hemen yolla hemen dedi o an o adama elimdeki şemsiyeyi geçirmek istedim arkadaşlar resmen adam kaşındı orda neyse çıktım ordan bostancı rıhtım vergi dairesine gittim

bostancı rıhtım vergi dairesine ulaşım : e-5ten gebze harem minibülerine tam önünden geçiyor

aklı 5 karış havada olan minibüsçü abimiz beni indirmeyi unuttu ve 1 kmden fazla yolu geri yürümek zorunda kaldım neyse geldim vergi dairesine

aman allahım o da nedir 50 kişilik alanda 500 kişi çalışıyo (çalıştıklarını söylemek için bin şahit lazım ) ortalık savaş alanı gibi kalabalık mahşer yeri sanki neyse toplamda ordaki işlemlerim 10 dk sürdü 2 imza 2 damga işi var vergi dairesinde ama beni orda asıl sinir eden olay şu biri bu kurumları denetlemeli kimse işini yapmıyor imza attırmaya bi bayanın yanına gittim kadın ağzında sakız cep telefonundan radyodan müzik açmış son ses hayırdır şekerim sen niye geldin bana diyor sanki malum yerde müşteriyi çağırıyo gerçekten iğrendim bu devlet işlerinden birazda içimi dökmüş gibi oldum

ÖZET

istanbul anadolu yakasında oturan arkadaşlarım tuzla tarafında iseniz bostancı rıhtım vergi dairesine gitceksiniz bostancı electoworld ün hemen arkasındaki eski bina bulması çok kolay e-5 ten harem gebze minibüsüne bindinizmi önünde inersiniz içerdeki işiniz 10 dk bile sürmüyor 2 imza 2 damga sadece hiç bir şekilde para ödemeside yapmıyorsunuz

sakın sakın pendikde ki vergi dairesine gitmeyin orası işlem yapmıyor

BannedUser
    Guest

Kartalda vergi dairesi ve emniyet mudurlugu yanyana ikisini birarada halledebilirsiniz. bostancıya gitmeye gerek yok...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartalda vergi dairesi ve emniyet mudurlugu yanyana ikisini birarada halledebilirsiniz. bostancıya gitmeye gerek yok...
    bilseydim oraya giderdim bana bostoncıya gitceksiniz dediler bende oraya gittim her iş mi ters gider ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bir sorum var konuyla biraz alakasız olacak ama: pasaportum bu hafta gelecek, fakat finallerden dolayı ben evde olmadığım için alamayacağım. şimdi bu pasaport tekrar emniyete mi gider yoksa postaneden falan mı almam gerek??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu konuda bilgisiim o yüzden saçma gelicek belki ama, ben ankarada okuyorum, okuldan muafiyet belgesini aldıktan sonra istanbulda işlemlerimi halledebilir miyim? yoksa illa ki ankarada mı olması gerekiyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı kubersify Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konuda bilgisiim o yüzden saçma gelicek belki ama, ben ankarada okuyorum, okuldan muafiyet belgesini aldıktan sonra istanbulda işlemlerimi halledebilir miyim? yoksa illa ki ankarada mı olması gerekiyor
    muafiyet belgene bak ordan işini yaparsın benim belgede sakarya vergi dairesine diye yazıyordu onun için sakaryada yaptım senin yazında böle bi cümle yoksa sorun olcagını zannetmiyorum ama varsa mecbursun ankara dan yapmaya
    FORZA ES-ES

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Hosh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir sorum var konuyla biraz alakasız olacak ama: pasaportum bu hafta gelecek, fakat finallerden dolayı ben evde olmadığım için alamayacağım. şimdi bu pasaport tekrar emniyete mi gider yoksa postaneden falan mı almam gerek??
    nerdeki emniyetten basvuru yaptıysan oraya gidiyo postaneyle alakan yok emniyetden alıcaksın pasaport için basvurdugun emniyetten
    FORZA ES-ES

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı skyline26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerdeki emniyetten basvuru yaptıysan oraya gidiyo postaneyle alakan yok emniyetden alıcaksın pasaport için basvurdugun emniyetten
    teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)