Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: florida batı sahili cankurtaranlık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart florida batı sahili cankurtaranlık

ingilizce konusunda sıkıntım yok ama gideceğim yer şehir ve iş konusunda her gün fikir değiştiriyorum
    kararsızlık yaşadığım konular şunlar ;
    florida miami bölgesinde can kurtaranlık yapmayı düşünüyorum ama yazın çok sıcak olurda bütün gün güneşin altında zorluk çeker miyim ? bir de latin amerikalı oranı çok yüksek diyorlar ingilizce pratik olsun derken ispanyolca öğrenmeyelim orda
    batı sahili konusunda virgina beach hakkında neler söyleyebilirsiniz
    önerebileceğiniz diğer işler neler ?
    şimdiden teşekkür ederim.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı giray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingilizce konusunda sıkıntım yok ama gideceğim yer şehir ve iş konusunda her gün fikir değiştiriyorum
    kararsızlık yaşadığım konular şunlar ;
    florida miami bölgesinde can kurtaranlık yapmayı düşünüyorum ama yazın çok sıcak olurda bütün gün güneşin altında zorluk çeker miyim ? bir de latin amerikalı oranı çok yüksek diyorlar ingilizce pratik olsun derken ispanyolca öğrenmeyelim orda
    batı sahili konusunda virgina beach hakkında neler söyleyebilirsiniz
    önerebileceğiniz diğer işler neler ?
    şimdiden teşekkür ederim.
    FL'de Big Kaunas mi? O Miami'de degil ama... Latin cok ama sorun olmaz. Harbi yaz yasarsin ama.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

mrb. Florida ve batı kıyısı ve miami ? miami doğu kıyısında batı da nereyi kasettiğini anlamadım. öncelikle miami sıcak oluyor fakat insan alışıyor o konuda sıkıntı çekmezsin pek. latin konusuna gelince gerçekten azımsanmıyacak kadar çoklar. yaşadığımız birşeyi anlatayım; arkadaşla bi küçük hostele girdik, derdimizi 2-3 dk anlattık böyle, adam da dinliyor bizi. neyse bitti konuşmamız adam " no english, just spanish" dedi, oha dedik ama çok iyi bir yaz geçirmiş olursun, bence varsa öyle bir şansın gitmeyi düşünmelisin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı orcns Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb. Florida ve batı kıyısı ve miami ? miami doğu kıyısında batı da nereyi kasettiğini anlamadım. öncelikle miami sıcak oluyor fakat insan alışıyor o konuda sıkıntı çekmezsin pek. latin konusuna gelince gerçekten azımsanmıyacak kadar çoklar. yaşadığımız birşeyi anlatayım; arkadaşla bi küçük hostele girdik, derdimizi 2-3 dk anlattık böyle, adam da dinliyor bizi. neyse bitti konuşmamız adam " no english, just spanish" dedi, oha dedik ama çok iyi bir yaz geçirmiş olursun, bence varsa öyle bir şansın gitmeyi düşünmelisin.
    pardon ya doğu kıyısı yazıcağıma batı yazmışım
    batıyı pek düşünmüyorum çok pahalı olur "travel" kısmına paranız kalmaz dediler...o yüzden genel olarak amerikanın doğusu daha çok sahil şeridi aslında neler önerebilirsin miami dışında ya da öneriri misin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Miami - Vikipedi yazana göre %66,75 ispanyolca konuşuluyormuş . Tabi bana da böyle bir imkan sunsalar Miami derdim.Parası ortalama üstüyse tabi ki.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

merhabalar, miami yazın gerçekten sıcak olur aslında sıcakta değil antalya'da bulunduysan kemer falan o nemli havayı düşün. Belki daha fazlası diyebilirim. Kısaca miami hakkında bilgi vermek gerekirse eğlence anlamında amerikanın herharde en iyi yeridir. Arabalar olsun,lüks hayat olsun,gece klüpleri olsun bu anlamda gerçekten çok iyi... Sanıldığı kadarda pahalı değil aslında amerikanın büyük şehirleriyle aynı pahalılıkta diyebiliriz, sadece miami'nin gideceğin yerine göre konaklama pahalılaşabilir. Gideceğin yeri belirlerken Miami içerisinde Miami Beach'e yakın olmasına göre seçimini yap. Miami'nin kalbi orada atar miami'den bagımsız bir ada gibi miami beach. Aslında istediğin yeri seçebiliyormusun bilmiyorum.

Daha önce bende foruma yazdım, eğer şirketin burada iş ayarlama fırsatı varsa özel mesajdan şirket adını gönder lütfen, görüşmek isterim.
    Yaptıklarımı yapacaklarımın garantisi sananlar, yapılanları yaptıklarıyla kıyaslayanlar kadar pişman olabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)