Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsın Dells'e giden var mı ????

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Wisconsın Dells'e giden var mı ????

Bu yaz Wisconsın dells'e gidecek olan arkadaşlar var mı ? Nerede çalışacaksınız?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Mt. Olympus düşünüyorum ama daha karar veremedim RSV Pools aklımı çeliyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Mt. Olympus u kesinlikle tavsiye ederim gecen sene çalışn arkadaşlarım vardı orda memnundular ama daha çok makedon ve rus öğrenci almıştı türklere ilk başlarda 35 ile 40 saat arasında bir saat veriyorlardı daha sonra saatleri artmıştı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Saat konusun da Noah's Ark tavsiyemdir. Bende geçen yıl Wilderness'ta çalıştım. Saat çok vermemişti ama çok rahat ve eğlenceli bir yerdir. Eğer lifeguard olarak giderseniz manager ve supervisorlarla konuşabilirim sizin için. Ayrıca Mt. Olympus'ta güzeldir ama orda da çok saat vermezler ama 2. iş olarak tavsiye ederim. Bu arada giderken yazarsanız her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım. Arkadaşlarım var orada.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Noah's Ark ta iyi ama ordaki çalışma koşulları daha disiplinli gecen sene benim bir arkadaşımı işten çıkardılar sebep göstermeden ve genelde işten çıkardıkları türklerden oluşuyordu ) @YUCAR sen tekrar gidecek misin Wisconsına

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu yaz gidemiyorum stajım var ama bir dahakine inşallah
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Wilderness la cogu kişi sorun yaşadığı için oraya pek sıcak bakmıyorum.Lifeguard lık istiyorum ben ki idmanlara bile başladım.D.C nin doğunun içinde olması aklımı çeliyor dediğim gibi ama bilemiyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Wildernesta sorun yaşayan arkadaşlar kimlermiş merak ettim yai gecen sene sadece saatleri konusunda sıkıntı vardı wildernesta oda haftada 32 saat veriyorlardı 3 gün çalışıyorlardı diğer günler boştu arkadaşlar bunun dışında ağustos aylarında saatleri artıyordu ama yinede tercih senin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar noahs ark iyidir gorkeminde dedigi gibi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

görkem kim yahuuu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat konusun da Noah's Ark tavsiyemdir. Bende geçen yıl Wilderness'ta çalıştım. Saat çok vermemişti ama çok rahat ve eğlenceli bir yerdir. Eğer lifeguard olarak giderseniz manager ve supervisorlarla konuşabilirim sizin için. Ayrıca Mt. Olympus'ta güzeldir ama orda da çok saat vermezler ama 2. iş olarak tavsiye ederim. Bu arada giderken yazarsanız her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırım. Arkadaşlarım var orada.
    yarın iş fuarı var ve benm tercihim noah's ark can kurtaranlık olacak.ama çok endişeliyim çoğu kişi olumsuz yorumlar yapmış.sen ne diyebilirsin ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam arkadaşlar bende yarın iş fuarında noahs la goruscem olumsuz yorumların sebebi nedir bu arada seda aynı şirkettemyz acaba

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı oytn9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende yarın iş fuarında noahs la goruscem olumsuz yorumların sebebi nedir bu arada seda aynı şirkettemyz acaba
    Fuarın sonucu belli oldu mu ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

belli oldu noah sa gidiyorum bi çok olumsuz yorum var özellikle işten kovulma düşündürdü beni ingilizcem iyi değil sıkıntı çıkarmı

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı oytn9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belli oldu noah sa gidiyorum bi çok olumsuz yorum var özellikle işten kovulma düşündürdü beni ingilizcem iyi değil sıkıntı çıkarmı
    :d:d:d:d:d:d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Wisconsin Dells'de seçmiş olduğunuz iş park' ın o seneki çalışanlara uygulayacağı politikaya göre farklılık gösterecektir. Hangi parka giderseniz gidin 32 saatin altında kalacağınızı zannetmiyorum. 2009 yazında wilderness, noahs ark 32-35 saat civarında kalahari 45-50 saat aralığındayken mount olympus yaz boyunca sürekli 60+ saat olanağı sunuyordu. Geçtiğimiz yıllarda mt. olympusun vermiş olduğu saatler birazcık düşmüş ama supervisorlerle arası olanların geçtiğimiz iki senede de 60+ aldığını biliyorum. Dells deki hiçbir parkın overtime vermekten taraf olduğunu sanmıyorum housekeeping yapıp 30 saatlerde çalışan yüzlerce öğrenci varken ekstra masrafa neden olacakları şeylere kalkışmazlar. 32+ veya 40+ saatlere overtime veren işlerdense 40 saatten sonra da aynı ücreti veren parklarda çalışmanızı tavsiye ederim.
    Somethings never changes..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fosfer ya da araştırmacı watçı ben de bu yaz wisconsın dell chula vista şirketinde resort worker işini yapacağım tanışabiliriz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba ben bu yıl tekrar dell's e gidiyorum biz 3 kişiyiz ikimiz bir odada kalacağız ama bir arkadaşım boşta kalıyor oteli ben ayarlayacağım sadece o arkadaşın yanına 3 erkek arıyorum. pine air yada surfside oteli ayarlayacağım geçen yıl surfside'da kaldım wildernesa 200m mesafede çok yakın bir yerdir. yalnız arkadaşlar bu bir reklam sanılmasın otel odaları önceden ayarlanacak bu sebeple 3 arkadaşa ihtiyacım var sadece onlarda konaklama sorununu çözmüş olacaklar bu sayede. ilgilenen arkadaşlar dönüş yapabilirler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkaşalar bana gele nmailde bu sene winsconsinde çalışanların vergi geri ödemeleri olmayacakmış deniyor doğrumu sadecc vinsconsin değilde bi kaç yerin daha

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı foster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wildernesta sorun yaşayan arkadaşlar kimlermiş merak ettim yai gecen sene sadece saatleri konusunda sıkıntı vardı wildernesta oda haftada 32 saat veriyorlardı 3 gün çalışıyorlardı diğer günler boştu arkadaşlar bunun dışında ağustos aylarında saatleri artıyordu ama yinede tercih senin
    Willderness'ta sorun yaşayan arkadaşların ismi nedir acaba? Orada çalışan lifeguard 10 kişi falandık ve hepimiz birbirimizi tanıyorduk. Şikayet edenlerin isimleri bilirsem olayın aslını açılarım. Ayrıca wilderness candır eğer lifeguard olarak gidecek varsa haber versin. Supervisor ve managerlar ile itinayla görüşülür

Alıntı seda_10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yarın iş fuarı var ve benm tercihim noah's ark can kurtaranlık olacak.ama çok endişeliyim çoğu kişi olumsuz yorumlar yapmış.sen ne diyebilirsin ?
    Noah's ark çok katı bir iş yeri onun için sorunu olan bir yer. Çok saat ve çok para alırsınız ama erkekler sakalla işe gidemez. Kızlar küpeyle gidemez. Saçları açık bir şekilde çalışamaz. Kalahari de biraz sıkıdır. Sonra Mt. Olympus gelir. Sanırım orası da iyiymiş. Rahat ve çok para kazandırıyormuş. Wilderness çok para kazandırmaz ama inanılmaz rahat ve eğlencelidir. Çok mühim bir olay olmadıkça atmıyorlar. Kurallara uyduğunuz sürece hiç birşey olmaz
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de noah's ark'ta olacağım bu yaz, kasiyerlik olabilirmiş işim ama sanırım gidince öğrenicem tüm ayrıntıları

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

9 haziranda chicagodan giden varmı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

9 deilde 15 haziran gibi ordayım green bay bölgesinde çalışıcam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı araf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de noah's ark'ta olacağım bu yaz, kasiyerlik olabilirmiş işim ama sanırım gidince öğrenicem tüm ayrıntıları
    bence gitmeden öğrenmen iyi olur çünkü pozisyon değişikliği yapabilirler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 1 haziranda orada olacağım. Vizem anca bugün elime geçti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı emrary Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence gitmeden öğrenmen iyi olur çünkü pozisyon değişikliği yapabilirler.
    peki öyleyse, şirketimle görüşeyim bi ama sanırım problem çıkmaz, sen kasiyer olabilirsin demişti mülakata gelen kişi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

job offer'ın da ne yazıyorsa o işi yapmaya çalış. eğer job offerında cashier yazmıyorsa gidince konuş. mülakatta söyleneni söyle. ama ingilizcen iyiysen sorun olmaz zaten hemen kasiyer olursun

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mt olypmus noahs wilderness bunlar iyi yerler wisconsin ufak mekan kap bi bisiklet hayatı yaşa işte daa ne arıyon chula vista ya gitmedigin surece iyi mekan
    inşallah atlasla gitmiyonuz turkiyedeki en rezil şirket burdan yetkililere sesleniyorum atlas ı kara listeye alın artık bu nedir torpil mi dönüyor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

KFCde cooker olarak çalışcam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar dells te days inn hotel housekeper lık önerildi. By otele daha önce giden varmıdır. Nedir nr değildir. Çalışma saatleri nedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)