Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: istanbul üniversitesi avcılar kampüsü

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart istanbul üniversitesi avcılar kampüsü

merhaba arkadaşlar avcılar kampüsünden gitmesi kesinleşen yada gitmek isteyenler var mı ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Niye böyle bir sınırlama yaptın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

okul çok büyük olduğundan dolayı ama beyazıt da olur tabi - ayrıca yerleşkeler çok uzak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Red face

Alıntı frktslc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okul çok büyük olduğundan dolayı ama beyazıt da olur tabi - ayrıca yerleşkeler çok uzak
    Ben katılmayı düşünüyorum avcılar ist üniden Şirket araştırması falan yaptın mı ya da belirlediğin herhangi birşey var mı Work and travel'a dair?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı cikolata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben katılmayı düşünüyorum avcılar ist üniden Şirket araştırması falan yaptın mı ya da belirlediğin herhangi birşey var mı Work and travel'a dair?
    yaptım biraz şirketlerle de görüşmeye gittim ama o konuda da kararsızım.aynı şirket ile mağdur olanlar da var memnun kalanlar da

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

böyle bir ayrım yapılması gerekiyordu. Avcılar kampüsü ile Beyazit kampüsü birlikte çalışmıyorlar. İki farklı eyalet gibiler. Avcılar'ın öğrenci işleri çok yavaş ve isteksiz belge almak ölüm ve Avcılar kampüsü Pasaport harç muhafiyeti vermiyor, pasaporta en az 200 lira bayılıyoruz. Avcıların daha nice garip kuralları var her seferinde şaşırtıyor ve kendine küfür ettiriyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Mühendislik Fakültesi Öğrenci İşleri'ni bilen bilir, her şeyde yaptıkları uyuzluğu tabi ki WAT için de yapıyorlar. Harçsız pasaport için götürülen WAT dilekçesini kabul etmiyorlar, yönetim kurulu karar almış, WAT'ı eğitim organizasyonu olarak görmedikleri için Harçsız Pasaport için yazılı belge vermiyorlar.

Kendinizi dil okuluna gidiyormuş gibi gösterip belge götürseniz de gideceğiniz dil okulundan yazılı onay belgesi istiyorlar.

Bunu da her şirket sağlayamıyor maalesef, şirketinizden rica edin dil okullarından onay belgesi alabiliyorlarsa onu götürün, ancak o şekilde harçsız pasaport alabilirsiniz)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı rerere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mühendislik Fakültesi Öğrenci İşleri'ni bilen bilir, her şeyde yaptıkları uyuzluğu tabi ki WAT için de yapıyorlar. Harçsız pasaport için götürülen WAT dilekçesini kabul etmiyorlar, yönetim kurulu karar almış, WAT'ı eğitim organizasyonu olarak görmedikleri için Harçsız Pasaport için yazılı belge vermiyorlar.

Kendinizi dil okuluna gidiyormuş gibi gösterip belge götürseniz de gideceğiniz dil okulundan yazılı onay belgesi istiyorlar.

Bunu da her şirket sağlayamıyor maalesef, şirketinizden rica edin dil okullarından onay belgesi alabiliyorlarsa onu götürün, ancak o şekilde harçsız pasaport alabilirsiniz)
    Aynen arkadaşıma katılıyorum. Başka türlü alamazsınız harçsız.
    120 lira iyi para=)

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı rerere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Diğer üniversitelerde nasıl bilmiyorum ama Çukurova Üniversitesinde Rektörlük Öğrenci İşleri var ayrıca.Yani hem bölümde var öğrenci işleri,hem rektörlükte var.Eğer sizdede böyleyse durum rektörlük öğrenci işlerinden bi şansınızı deneyin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ARKADASLAR BEN KAYIT OLDUM ATLANTIC DIYE BIR FIRMAYA.YERLERI BAKIRKOYDE.GECEN SENE KUZENIM GITMISTI. HIC SIKINTISI OLMADI BU SENE DE BEN BASVURDUM. NEW JERSEY'DE RESTORANDA CALISCAM . BASVURUMU YAPTIM 1 HAFTA SONRA ISIM HAZIR OLDU. O KADAR HIZLILAR.GITMEK ISTEYEN ARKADASLAR VARSA BENIMLE BAGLANTIYA GECSIN.ISLERI SAGLAM VE GIDECEGIM SEHIR GUZEL. ISTERSENIZ DIREK FIRMAYLA BAGLANTIYA GECIN.ELLERINDE HALA IYI ISLER VARDI 2 GUN ONCE.SORUNUZ OLURSA OZELDEN MESAJ ATABILIRSINIZ. BERABER GIDERSEK DAHA GUZEL OLUR EMAIL: watciyim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

-Alıntıdır-

İstanbul Üniversitesi 2012 Bahar Şenlikleri

Arkadaşlar Öncelikle Şunu Belirtim, Konserler için bilet satışları yapılmaktaymış ! Kesinlikle Bilet Almayınız. Konserler Tamamen Ücretsizdir ! Girişte Sizden İstenilen Öğrenci Kimlik Kartınızdır.

İstanbul Üniversitesi 2012 Bahar Şenliği, 8-12 Mayıs 2012 tarihleri arasında İÜ Avcılar Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecektir.

Şenlikte Athena, Kubat, Atiye, Duman, Mustafa Ceceli, Kolpa, Ogün Sanlısoy, Aydilge, Kırmızı, Akçay Karaazmak gibi ünlü isimler sahne alacak.

Öğrenciler, 5 gün sürecek şenlik boyunca karaoke, DJ performansları, stand-up gösterileri, söyleşi ve paneller, çeşitli oyunlar ve turnuvalar, üniversite kulüplerinin gerçekleştireceği aktivitelerin (tiyatro oyunları, fotoğraf sergileri, fotoğraf gezileri, film gösterimleri, dans gösterileri, kültürel geziler, vb.) yanı sıra profesyonel ve amatör çok sayıda sanatçı tarafından verilecek konserlerle doyasıya eğlenecek.

-Alıntıdır-
    Konu uykusuz123 tarafından (07-05-2012 Saat 06:46 PM ) değiştirilmiştir.

"Some people feel the rain. Others just get wet"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)