Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Westline IES WAT

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Westline IES WAT

Merhabalar. Siteye yeni üyelerden biriyim. Her yeni gibi bende kararsız ve tecrübesiz biriyim. Westline IES'ten mail aldım. Gayet uygun bir fiyat veriyorlar WAT için fakat şirket hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Daha önce bu şirketle gitmiş olan arkadaşlar yorumlarda bulunurlarsa bu başlık altında, ben ve benim gibi tecrübesiz arkadaşlar için faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Cevap verenler için şimdiden teşekkürler.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Brkp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Siteye yeni üyelerden biriyim. Her yeni gibi bende kararsız ve tecrübesiz biriyim. Westline IES'ten mail aldım. Gayet uygun bir fiyat veriyorlar WAT için fakat şirket hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. Daha önce bu şirketle gitmiş olan arkadaşlar yorumlarda bulunurlarsa bu başlık altında, ben ve benim gibi tecrübesiz arkadaşlar için faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Cevap verenler için şimdiden teşekkürler.
    bu şirket yeni kuruldu. bildigim kadarıyla görünce ark lar gerekli bilgiyi wereceklerdir sna.

BannedUser
    Guest

Ben geçen sene self olarak gittim bir sıkıntı yaşamadım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene self olarak gittim bir sıkıntı yaşamadım.
    :P hacı sen gecen sene ccn ile gıtmedin mi
    FORZA ES-ES

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bu şirket zaten vardı diğer büyük firmalar gibi wat için isimlerini değiştiler diye duydum

BannedUser
    Guest

bu sene çogu firma yenilenmeye gitti tıpkı academix'in interexchange'i, advis'in studyzone'u kurması gibi.....
    academix'in de ismini değiştirdiğini duymuştum.
    westline'da ccn yurtdışı eğitimin bir parçası olarak biliyorum.

Yani hem studyzone, hem yeni academix hemde westline yeni şirketler olmasına rağmen çalışan kadrosu aynı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Şirketle telefonda görüştüm CCN adlı firma bu sene ortaklarından ayrılıp yeni isim ile Westline olarak kurulmuş.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Uzun bir süre uzak kaldım yine forumdan. Birçok şeyi burda yeni duyuyorum. Studyzone'un kurulması sektörün bana göre gün geçtikçe zorlaşma eğilimine girdiğini gösteriyor. Adı geçen şirketler fiilen olmasa da geçmişte birçok konuda ortak çalışıyorlardı. Güç birleşimi tüketici açısından neler getirir neler götürür irdelenmesi gerekiyor. Zira bu şirketler pazardaki payın büyük bir kısmını ellerinde tutuyorlar. Tekelleşme'nin doğru yönetildiğinde artıları ve bunun yanında eksilerini ortaya koymak gerekir. Serbest piyasa ekonomisinde pazar durumu ne olursa olsun bir firmanın hedefi kar seviyesini maksimuma çıkarmaktır. Bu yüzden bu durum umarım iyi yönetilir.Herneyse kafa şişirmeyeceğim fazla. Bununla ilgili bir makale yazarım kısa zamanda. Westline için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Umarım sektördeki yerlerini kısa sürede sağlamlaştırıp tüketicinin yüzünü güldürürler.. Selamlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun bir süre uzak kaldım yine forumdan. Birçok şeyi burda yeni duyuyorum. Studyzone'un kurulması sektörün bana göre gün geçtikçe zorlaşma eğilimine girdiğini gösteriyor. Adı geçen şirketler fiilen olmasa da geçmişte birçok konuda ortak çalışıyorlardı. Güç birleşimi tüketici açısından neler getirir neler götürür irdelenmesi gerekiyor. Zira bu şirketler pazardaki payın büyük bir kısmını ellerinde tutuyorlar. Tekelleşme'nin doğru yönetildiğinde artıları ve bunun yanında eksilerini ortaya koymak gerekir. Serbest piyasa ekonomisinde pazar durumu ne olursa olsun bir firmanın hedefi kar seviyesini maksimuma çıkarmaktır. Bu yüzden bu durum umarım iyi yönetilir.Herneyse kafa şişirmeyeceğim fazla. Bununla ilgili bir makale yazarım kısa zamanda. Westline için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Umarım sektördeki yerlerini kısa sürede sağlamlaştırıp tüketicinin yüzünü güldürürler.. Selamlar
    hacım sen ne okumusdun ya cok bılımsel konusuyosun
    FORZA ES-ES

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Westline yeni ama kadrosu iyi bir firmadır. Benim arkadaşım da orada çalışmaktadır. WAT'ta tanıştığım ve birçok sorun yaşayan arkadaşa beraber yardım ettiğimiz biridir. Ben bu arkadaşımın isteğiyle temsilcilik almak üzereyim. Belki bir ofisini de açabilirim. Eğer görüşmeye gitmek isteyen varsa mesaj atsın onlar gitmeden önce kendileri hakkında bilgi verip arkadaşımdan ilgilenmesini isteyebilirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)