Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ukla abroad-- eduyork?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ukla abroad-- eduyork?

merhaba arkadaşlar sizce eduyork mu yoksa ukla abroad mı? yoksa hiç biri mi?

teşekkür ederim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ikisi de iyi firmalar ama ben ukla'yı tercih ederdim ki tercih de ettim kayıt oldum ekimden önce danışmanımdan da çok memnunum, bırak kayıt olduktan sonra öğrenciyle ilgilenmemeyi, devamlı aranıyorumda. bir wat firmasında önemlidir bunlar wat tecrübesi olan biri olarak söylüyorum. pasaportunu aman yeni yıldan önce çıkar, 50 lira zam gelicek diye daha dün aradı. ama bence sen yüreğinin götürdüğü firmaya gitmelisin
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

huan ın da dediği gibi iki firma da gayet iyi, aralarında aşırı bir fark yok, fiyatları ne kadar fark ediyo tam bilmiyorum ama iş sende bitiyo yani, hangi firmaya daha cok ısındıysan hangisi daha çok aklına yattıysa ona başwur derim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisi de iyi firmalar ama ben ukla'yı tercih ederdim ki tercih de ettim kayıt oldum ekimden önce danışmanımdan da çok memnunum, bırak kayıt olduktan sonra öğrenciyle ilgilenmemeyi, devamlı aranıyorumda. bir wat firmasında önemlidir bunlar wat tecrübesi olan biri olarak söylüyorum. pasaportunu aman yeni yıldan önce çıkar, 50 lira zam gelicek diye daha dün aradı. ama bence sen yüreğinin götürdüğü firmaya gitmelisin

bende ukladayım acaba bana neden böle demidilerki üvey müstiriyik heralde biz bu arada 50 tl zam gelcegini dogrumu cok abartılmıs gibi
    FORZA ES-ES

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

12 tl zam geldi ben de zamlı tarifeden aldım gerçi bana sölemişlerdi bir kez

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla sucre gercekmi diyon anlamadım ama pahalılıkla alakası yok ben bu forumda u.t armada ile gidip konaklamasını begenmeyenler islerinden cıkartılanalr gordum yani bu wat programı birazda sans işi piyasadaki firmaların pahalılıklarıyla alakalı bişi deil bence neden mi o 2 şirketi örnek verdim sebebi şudur en pahalıları onalrda ondan başka neden aranmasın lütfen

Evt bundan aylar önce böle bi yazı yazmışım artık uklayla bu yola dvm etmiyorum çok bıktım bu işlerden yukarda huan arkadaşımız demişki sürekli aranıyorum diye ama ben bu zamana kadar abartısız yazıyoruz en FAZLA 5 6 KEZ DANISMANIM trafından aranmışımdır bize başda sölenen laflar ve kelimelerle sonradan yapılan davranışlar birbirinin resmen zıttı durumda bi yazı dizisi hazırlıycam yakında bu süreç hakkında başdan sona başımdan geçenler hakkında şuanda ise paramı yarın almayı düşünüyorum ukladan ondada bir sürü sorun çıkartıyolar gene sürekli karşılıklı güvenden bahseden sevgili firmacım bana bi dilekçe gönderdi imzala öle vericez paranı diye yazan şeyde işde paramı aldım hiçbir hak idda etmiyecegim diye TMM BEN ONU İMZALARIM AMA ONU İMZALADIKDAN SONRA SİZİN BANA PARAYI BİZ VERDİK DEMİYCEĞNİZ NE MALUM ? diyorum siz yollayın ben hemen faxlatıcam onada yok nese orta bi yol bulduk yoksa bursaya gitmek zorunda kalıcakdım nese bunalrın hepsini yazı dizisinde anlatıcam herkeze...
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Napın ne edin ukladan uzak durun. Benim düştüğüm hataya sizde düşmeyin!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)