Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kişiliğime uygun bir eyalet seçimi yapmak istiyorum sizce nereye gitsem mutlu olurum?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Lightbulb Kişiliğime uygun bir eyalet seçimi yapmak istiyorum sizce nereye gitsem mutlu olurum?

Arkadaşlar amacım 1 apple pc 1 tablet 1 adette slr doto makinası almak aslında.Bu yüzden kazanacağım parayı öle çarcur etmemek için sakin huzurlu ama eylenmek istediğimde de sıkılmadan eylenebileceğim biryer arıyorum.Mesela Türkiyeden gidersek kaş .çanakkale eskişehir izmir kocaeli favori şehirlerim arasında benim.Kişilik olarak sakin biriyim gece hayatında rock barların olduğu yerler ilgimi çeker.Bi heavy meral dinlemeden dönmek istemem mesela. .. Söyle söyliyim avrupada finlandiya norveç gibi mekanlar bana daha uygun sıcak geliiyor ayrıca en önemli metal müzik gruplarıda oralarda...

Anlatmaya çalıştım derdimi yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar.Ben sadece ne istediğimi bilerek gitmek istiyorum..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

kazancinin saglam olmasi gerekiyor yani 3.5bin ve ustu bir yer.
    virginia beach guzeldir ama kazanci olmaz zor gecinirsin
    ic taraflarda kazancin yuksek olur ama bu seferde istedigin gibi eglenemezsin
    california eyaleti guzel bir yer eglence sinirsiz ama bunun icin para gerekir hayat pahallidir.
    Sakin bir kisiyim diyorsun fakat rock bar istiyorsun bu biraz celiskili biraz daha anlatirsan sana, ben ve arkadaslarim yardimci olmaya calisicaktir

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

mizacımdan bahsettim sakinlikten kastım o.Gece klupleri diskolar ışıltılı parlak yerler ilgili çemiyor.İstanbulun karmaşası gibi olmasın istiyorum.Anlatabildim umarım.Düzenli sakin rahat biryer arıyorum.Olay çıkmasın zenci çok olmasın vs vs .aklıma geldikçe yada siz sordukça ben cevaplarım..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ama mesela rock barlarda öyle değilmidir..Herkez aslında sakindir hareket fazla yoktur.Karanlıktır ama bi düzende vardır orda.Kendine göre sertliği olan yerlerdir.Tüm günün yorgunluğunu alır benden ve tabi müzik.

Bide şöyle düşün bi çıkıyosun clube gitti deli gibi içtin kızlarla saçmaladın para bitti dışarı çıktın istanbul gibi kimin nolduğu belli değil karmaşa.. Eskişehir öyle değil mesela.Kalabalık ama bi düzeni var bi sakinşği var ne kadar kalabalık olsada

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ThunderStorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazancinin saglam olmasi gerekiyor yani 3.5bin ve ustu bir yer.
    virginia beach guzeldir ama kazanci olmaz zor gecinirsin
    ic taraflarda kazancin yuksek olur ama bu seferde istedigin gibi eglenemezsin
    california eyaleti guzel bir yer eglence sinirsiz ama bunun icin para gerekir hayat pahallidir.
    Sakin bir kisiyim diyorsun fakat rock bar istiyorsun bu biraz celiskili biraz daha anlatirsan sana, ben ve arkadaslarim yardimci olmaya calisicaktir
    virginia nasıl biryer mesela.Şuanda forumlardan bakıyorum inceliyorum hoşuma gitti.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

virginia beach a gidersen çok büyük ihtimal otellerde çalışırsın kazancın çok yüksek olmaz max 1400 dolr falan olur aylığın bide bahşiş varsa 200 300 ordan da alırsın ama dediğim gibi bu max miktar genelde kazançlar 1200 dolar civarında oluyo aylık gece yaşamı idare eder gece takılabilecğin clup bar falan var ama çok abartıda sayılmaz gündüz okyanus keyfi yaparsın biz hergün işten sonra yüzmeye giderdik fena değil okyanus tadı başka onun dışında izin günlerinizde araba kiralayıp gidebileceğiniz busch gardens Busch Gardens Tampa | Theme Park, Roller Coasters & Theme Park Tickets water country Water Country - Water Park (Portsmouth, New Hampshire) gibi günü geçirebilceğiniz çok büyük eğlence mekanları var çok güzel yerler bunlar ayrıca günlük balık tutmalisansı satın alıp gece iskeleden sabaha kadar balık tutabilirsin günlül lisans fiyatı 8 dolardı galiba onun dışında bol ağaçlıkli bölgeleri var şehir dışı orman zaten hep evler tek katlı banliö yaşam tarzı gene sağda solda eğlence havuzu aqvarium paintball cart curt yapabileceğiniz çok şey mevcut ama gece yaşamından çok bişi bekleme bi süre sonra sıkılırsın zate amayine güzel ben açıkçası öneririm çünki deniz olması ayrı bi güzel o tatil tadını yaşayabilirsin

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dellse git, istemezsen para harcamayacağın bir yer . Sakinlik olarak daha ötesini bulamazsın sanırım.
    Wisconsin Dells | Noah's Ark
    2011 Summer

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben anladım seni. Kafana esince bir bara gidip barmenin önüne oturup, "Bir tekila tonik" diyip hafif müzik eşliğinde kafa dinleyeceğin bir mekan arıyorsun sen
    Bence bu iç kesimlere daha uygun.. Örneğin Virginia Beach'te bir bara gitsen çok kafa dinleyemezsin. Jazz Bar var Deja Blu orada belki kafa dinleyebilirsin. Ama örneğin beach'in Rock Bar'ı The Box diye bir yer, çok kafa ütülüyor. Herkes dışarı taşıyor
    Git dostum Texas'a, hayat orada USA'in en güzel esmer kızlarını barındırıyor ayrıca

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Philly dusunulebilir. Istedign zaman herturlu eglenceyi yaparsin. Toplu tasima konusunda gelismis buyuk sehirlerdendir. Bircok turk mahallesine, kahwehanesine, lokantasina yakindir. Keza nyc nj gibi buyuk eglence alirweris merkezleri olan eyaletlerin komsusu. Vergi oranlari kismen cevre eyaletlere gore az. Bence ideal bi sehirdir. Ev kiralarida ucuzdur. Gezmek konusunda muazzam sekilde cok fazla etrafta yer war. :-) ingilizce iyiysede muazzam paralar kazanilabilir. 2. Is olanagi fazladir hatta 3. Is :-) phily iyidir.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Afroamerikan yok,sakin güvenli bir yer arada tek tük rock bar, new hampshire-maine veya vermontun büyük şehirlerinden birinde iş bulabilirsen oraya git derim bu eyaletlerin kücük kasabalarına düşersen bar dışında diğer isteklerinde mevcut.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

cav a katiliyorum dogu kiyisinda baska biyer dusunme.. diger yerler de bence orta bati eyaletleri olmali zenci cok cok azdir hayat sakin ve ucuzdur..ornegin utah , wyoming , idaho.. bu eyaletlerde guzel bir is bulunursa para da biriktirmek zor degildir..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar hepininin yazdıklarını tek tek inceliyorum ... Herkeze teşekkür ederim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart jjjj

eeee başka yorum yokmuuu????proflarrrrrrrrrrr

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

daha ne istiyosun sana soylenecek seyler soylenmis

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tamam ne kızıyosun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)