Toplam 102 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Self Yardım

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    BannedUser
    Guest

Once patronuna sor sponsor farkedermisymi etmiyorsa bır sırketle anlas job offer gonder ımzalasın daha detaylı bilgi lazımsa sor burdan yardım ederim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Once patronuna sor sponsor farkedermisymi etmiyorsa bır sırketle anlas job offer gonder ımzalasın daha detaylı bilgi lazımsa sor burdan yardım ederim.
    Baska bi işte calısmak ıstıyorum ama patron ımzalasn bana j1 alsn yeterli olur dimi.Ya da olmuyorsa ımzalatabılecegım baska ıslerı bulabılecegım bı adres fln var mı?

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı erdal40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baska bi işte calısmak ıstıyorum ama patron ımzalasn bana j1 alsn yeterli olur dimi.Ya da olmuyorsa ımzalatabılecegım baska ıslerı bulabılecegım bı adres fln var mı?
    Patron o iyiliği yaparsa amenna gidersin başka bir iş bulur calışırsın.Başka bir patrondan job offer almak zor.Yinede o gitmiş olduğun kasabadaki diğer hotellerde veya Restaruantlardan mail adresi al.Bir cv doldur fotoğraf falan ben burada calıştım patronum şudur sorabilirsin deyip job offer isteyebilirsin.Neden olmasın

BannedUser
    Guest

Alıntı erdal40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet eski patronunun imzalaması yeterli arkadasım. Illa o işte calısman gerekmez. Fakat bu yaptıgın yasal olarak suc. Cunku konsolosluk gorusmesınde nerede calısacaksın sorusuna yalan soylemıs olacaksın.

Bu sekilde sana offer ımzalayacak site bulamazsın. Cunku kimse bu riske girmez orada basına bırsey gelse direk sana sponsor olan kişiyi bulurlar..

Bir tavsiye daha bazı sırketler sana bunu biz hallederiz ama self o zaman 500 degilde 700 olur der sakın bu tarz sirketlerin oyununa gelme arkadasım...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Wink

Evet eski patronunun imzalaması yeterli arkadasım. Illa o işte calısman gerekmez. Fakat bu yaptıgın yasal olarak suc. Cunku konsolosluk gorusmesınde nerede calısacaksın sorusuna yalan soylemıs olacaksın.

Bu sekilde sana offer ımzalayacak site bulamazsın. Cunku kimse bu riske girmez orada basına bırsey gelse direk sana sponsor olan kişiyi bulurlar..

Bir tavsiye daha bazı sırketler sana bunu biz hallederiz ama self o zaman 500 degilde 700 olur der sakın bu tarz sirketlerin oyununa gelme arkadasım...
    Eyw arkdasım cok sagolsn.Dun yaptıgım gorusmelerden sonra buyuk olcude full paketle gitmeye karar verdim. yinede cok tesekkurler

BannedUser
    Guest

Full gideceksen benim onerdigim islerede goz atarsın konaklama ve yemekli hepsi haberin olsun..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Full gideceksen benim onerdigim islerede goz atarsın konaklama ve yemekli hepsi haberin olsun..
    Hangileri oldugunu gormedım kardes.onları mesaj olarak yazabılırmsn, hem baslık amacını asmamıs olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba
    ben de şuan bu durumdayım.
    ben chicagoya gıtmek istiyirom ama bir orda iş veran bir sirket bulmadim. orada benim bir arkadaşim var onun yanina gıtmek istiyorum va onun yaninda kalacam.

bir şirketle bu konu da konuşdum sizin dedniz gibi bir başka şehirde bana job offeri kendılari verıyorlar ve bunla ben J1 vıze alıyorum ama aslında oraya gidmiyorum va başka yere gedıyorum ve kendim bir iş bulacam

sizce boyle yaparsam orada bir iş bulsam DS formunda yazan iş değıştıre bılırmıyım?

(yazı da ağer bir yanlışlık olursa ozur dılerim aslında ben azerıyım)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)