Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2012 alaskaya gitmek istesek nasıl bir çalışma haritası çıkarmalıyız?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 2012 alaskaya gitmek istesek nasıl bir çalışma haritası çıkarmalıyız?

ark lar mrb
    ben 2012 yazında alaska gitmeyi düşünüyorum.

1.sorum ilk önce kuzeyden mi güneyden mi başlanır.

2. sorum diyelimki güneyde başladık işe işweren bizi günde 6 7 saat kadar çalıştırıyor işi bırakıp kendimize başka bir bölge de iş bulursak oraya geçebilirmiyiz?

3. sorum ben kendi kazandıgım yani kendi biriktirdigim parayla gidicem yani eger alaskada çalışırsam seneye gidecek parayı kazanabilirmiyim. not çok agır işlerdede çalıştım bunun içine sanayide dahil 20 yaşındayım 12 yaşından beri her yaz tatilinde çalışıorum. zor dedigini şartlar bana vızzz gelir o konuda sıkıntı yok.

4.sorum eger çok çalışırsam sezon da ii geçerse sizce tahmini olarak ne kdr kazanırım günde 4 saat uyku yeter bana.

5.sorum bana bir çalışılacak bölge haritası çizerseniz sewinirim...

ilgilenen arklar şimdiden teşekkür.

boş geçmeyelim iyi kötü yorum yapalım

NOT: forum yetkilileri mesajlar hep eski yeni bilgiler hiç yok hep 2009 2008 yılına ait weriler mewcut (eleştirmiyorum forum u dha etkin kılmak için söylüyorum)
    yinede elinize saglık sayenizde çok şey ögrendim
    forum olmasa amerika ya gidince mahsum köylü olucaktum

BOL YORUMLAR...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı hqnfb0707 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ark lar mrb
    ben 2012 yazında alaska gitmeyi düşünüyorum.

1.sorum ilk önce kuzeyden mi güneyden mi başlanır.

2. sorum diyelimki güneyde başladık işe işweren bizi günde 6 7 saat kadar çalıştırıyor işi bırakıp kendimize başka bir bölge de iş bulursak oraya geçebilirmiyiz?

3. sorum ben kendi kazandıgım yani kendi biriktirdigim parayla gidicem yani eger alaskada çalışırsam seneye gidecek parayı kazanabilirmiyim. not çok agır işlerdede çalıştım bunun içine sanayide dahil 20 yaşındayım 12 yaşından beri her yaz tatilinde çalışıorum. zor dedigini şartlar bana vızzz gelir o konuda sıkıntı yok.

4.sorum eger çok çalışırsam sezon da ii geçerse sizce tahmini olarak ne kdr kazanırım günde 4 saat uyku yeter bana.

5.sorum bana bir çalışılacak bölge haritası çizerseniz sewinirim...

ilgilenen arklar şimdiden teşekkür.

boş geçmeyelim iyi kötü yorum yapalım

NOT: forum yetkilileri mesajlar hep eski yeni bilgiler hiç yok hep 2009 2008 yılına ait weriler mewcut (eleştirmiyorum forum u dha etkin kılmak için söylüyorum)
    yinede elinize saglık sayenizde çok şey ögrendim
    forum olmasa amerika ya gidince mahsum köylü olucaktum

BOL YORUMLAR...
    hacı sana sunu söliyim hayatında hiçkimse benim kadar alaska alaska diye tutturmamısdır bundan eminim [ilkkez giecekelr olrak] ama gel görki su son senelerde yani 1 2 yıldır alaska ancak işi bilenler para kazanabiliyor yani bunalarda hep eskiden alaskaya gidenler önceden takip ettinmi bilmiyorum ama subat mart aylarında alaskada süper bi sezon olucagı 55 mılyon pınk salmon cıkacagı buda tarıhdekı en fazla balık olacagıydı ama gel görki bu sene japondayaki deprem santrallerin patlaması vsvsv ne olduysa gene kötü bi sezon oldu [istisnalar haric özgür= makroklima gibi] yani diycegim o ki bu zamana kadar kendimi alaska manyagı olarak görürken bu sene kararımı deiştirip rezil olsamda amerika icinde olım diyip amerika icine yöneldim velhasıl ALASKA İŞİ İlk KEZ GİDECEKELR İÇİN KABUS OLMA İHTİMALİ ÇOK ÇOK YUKSEK BUNUN BİLİNCE GİDERSEN DAHA İİ OLUR
    BAYA UZUN KUSURA BAKMA AMA SON BİŞEY DAHA bu programı asla ama asla para kazanma para biriktirme amaclı görme hacı ...
    FORZA ES-ES

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

eyw kardesm bilgilerini paylaştıgın için saol. zaten çok parada gözüm seneye gidebilecek para mı kazansam yeter çünkü bu wat parasını toplamak için 2 yıldır çalışıp para biriktiriorum kendi paramla gidicem onun seneye gidebilmek için alaska diorum yoksa araba fln almak için alaska düşünmüyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alaska için vazgeçmenin eşiğindeyim.. Ne yapsam bilmiyorum..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)