Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vücut Geliştirme

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Vücut Geliştirme

Türkiye dönünce vücut geliştirme sporuna ağırlık vereceğim ve ürünlerin fiyatlarının Türkiye den çok daha ucuz olduğu ortada. Hocamla da konuşup ürünleri belirlediki yalnız bu ürünleri Türkiye ye götürmem de herhangi bir sıkıntı var mı, eğer yoksa ne kadar götürme hakkım var ? Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

creatin çok ucuzmuş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sporcu destek gıdaları Türkiyeye göre gerçekten çok ucuz.Alışverişi internetten yapmanı öneririm yanında bazı hediye ürünler ve bazı ürünlerin ücretsiz sample porsiyonlarınıda böylelikle alabilirsin.
    Ben de 5Kg protein tozu ve bazı pre-training ürünleri getirdim.Yasal ürünler olduğu için geitrmekte hiç bir sıkıntı olmaz.Ama için rahat olması için faturayıda bavuluna koyabilirsin.Herhangi saçma bi soruna karşı..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

iyiymiş .Bir şey merak ettim gittiğimiz yerdeki yabancılar genelde kaslı oluyor mu?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Şişman olanlar anormal şişman, kaslı olanlarda baya kaslı.Zaten amerikada vücut geliştirenler hep kullanıyor bütün proteinleri falan.Bizdeki gibi pahalılık sorunu yok tabi.Yalnız çok fazla şey almak taşıma anlamında zorluk çıkarabilir.2. valiz alacaksan tabi sorun olmaz ama.Yine de her türlü Türkiye'de kinden baya ucuz.
    Ama gittiğinde insanların büyüüük çoğunluğunun obez olduğunu göreceksin.Herkes öle izbandut gibi kaslı değil
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar her üründen birer tane alma şansımız mı var ? mesela 1 tane protein tozu 1 tane kreatin gibi onun sınırı olsa bile ne kadar biliyormusunuz?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

İstediğin kadar alırsın tabi abartmamak kaydıyla.Ama taşıması senin için sorun olabilir.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

peki ya wat'a gelen diğer erkek öğrenciler nasıl ?(konumumuzu belirleyelim )
    onlar obez falan değildir sanıyorum.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Rus erkeklerinin çoğu genelde kaslı oluyor.Onların yanında çok bir şansımız yok.Ama amaç rus kızlarına karşı bir ilgiyse onlar rus erkekleriyle ilgilenmediği için Amerika'da biz direkt şanslıyız.Biz Türk olmaktan ve esmer olmaktan vücut dezavantajını kapatıyoruz.Biraz çalıştıysan gitmeden her türlü işe yarar Amerika'da.Rahat ol
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Amadeus içimi rahatlattın. Zaten biraz vucut var ama önümüzdeki aylarda da geliştiriyim bari.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Çalışın abi.Ben ilk sene gittikten sonra baktım gelir gelmez vücuda başladım.Hala devam ediyorum.Geçen yaz gittiğimde herkes fark etti faydasını çooook gördüm Seneye yaza daha iyi olcam inş
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Vücut geliştirmeye ara verip ,oraya gidince 3.5 ayda vücudun ne hale geleceğini kestirebiliyorum , bunu en az kayıpla nasıl atlatmayı düşünüyorsunuz?Bir öneriniz var mı?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Uzun sürelerde çok fazla çalışacağın için ve yemek düzenin olmayacağı için biraz da dikkat edersen kilo almazsın daha çok kilo verirsin.Dediğin gibi vücut biraz kendini salar ama işten sonra falan çok fazla yorgun olmazsan kendin az çok evde çalışabilirsin.Tek işte çalışırsan akşamları bi salona da gidebilirsin eğer çok spora düşkünsen.Fiyatlar kimi yerde pahalı olabilir ama benim şehirde ucuzdu.O yüzden gidenler vardı.Benim kaldığım otelde ufak çaplı salon vardı.(En azından bench, koşu bandı, barlar falan) onlarla bile çalışmak yetiyordu.Kötü bir salon olsa bile değerlendirebileceğin ucuza yerler olabilir.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

amerikadayken agırlık(dumbell) + protein vb takviyelerle vucut adına bişiler yapılabilirmi?
    I may not be totally perfect but some parts of me are excellent.

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yapılabilir tabiki ama önemli olan senin çalışma azmin.Biz Türkler her işe istekle başlayıp sonra bıraktığımız için özellikle vücut geliştirme olayında sabır sahibi olmamız lazım.Dumble ve protein çok pahalı olmadığından biraz da şınav mekik desteğiyle bi gelişme elde edilebilir.Ama önceden de dediğim gibi illa ki ben çalışacağım Türkiye'ye zenci vücuduyla döncem diyorsanız bi salon bakın makul ücretli orada gidip çalışın.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eğer protein alacaksan aldığın proteinin hakkını vererek programlı iyi idman yapman lazım (no pain no gain). bu da günde max 2 saatini, haftada 3-4 gününü alır.. kendi programını kendin belirleyip işten artan zamanlarında spor salonuna gidersin.. ama şöyle birşey söyleyim, biz amerikaya gidiyoruz, herkesin gitme amacı hemen hemen aynı. benim tavsiyem zamanını sporla harcayacağına, gezelim yeni şeyler öğrenelim yeni insanlar tanıyalım orda.. türkiyede de ağırlık çalışıp vücut geliştirebilirsin sonuçta
    Quarterback @ TATANKALAR #48

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alaska için vücut çalışmak gerekir mi biraz arkadaşlar ne kadar zorlanırız orda fiziksel olarak acaba?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Sanmıyorum alaska ya da herhangi bir yer için vücut çalışmak gerektiğini ama zaten kısıtlı kalan zamanda da ne kadar gelişebileceğin belli
    Ama koşu-performans idmanları yapılabilir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Şansa bak,gideceğim yerde spor salonu da yok,anca bir iki dambılla idare edicez artık

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2012 watda bitkin düşmemek ve zayıf kalmamak adına
    yaklasık 4 aydır fitness yapıyorum güçlü olmak ve kaslı olmak için iyi ki başlamışım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)