Selamlar arkadaşlar,

Ben bu sene ilk defa wata katılmayı düşünüyorum. İstanbulda oturuyorum ve Uludağ üniversitesi(Bursa) da okuyorum. Şimdi benim öğrenmek istediğim bir kaç şey var;

1- Wat firmasını Bursa dan mı yoksa İstanbul dan mı seçmeliyim? Bunu hem fiyat karşılaştırması hem de avantaj açısından soruyorum. Bursada 2 kişiyle beraber yazılma ihtimalim olduğunu da ekleyeyim.Ve hangi firmayı seçmeliyim?

2- Uçak bileti konusunu firmaya mı bırakmalıyım yoksa ben kendim mi almalıyım?

3- İşi ben mi seçiyorum yoksa şirketlerin seçenekleri mi oluyor yoksa neye karar verilirse orda mı çalışıyoruz, bunda firmadan firmaya değişen bir fark söz konusu mu?

4-İngilizce seviyem pre intermediate olarak ölçüldü yazıldığım kurs tarafından. Anlama konusunda pek problem çekmiyorum. Zaten kurstan sonra da İngilizce konusunda pek sıkıntımın kalmayacağını düşünüyorum. Bu çerçevede ne iş seçmem iyi olabilir sizce? Garsonluk tarzı işleri pek yapamam hayatı boyunca çalışmayan beni bu servis olayı biraz aşar

5- Yer olarak nereyi önerirsiniz? Amacım para kazanmak değil, orada sıkıntı çekmeden haracayabileceğim bi parayı kazansam yeterli, buraya parayla dönmeyi düşünmüyorum.

Biraz uzun oldu ama şimdiden teşekkürler.