Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 122 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süleyman Demirel Üniversity

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hiç bilmiyorum aslında burdakıne katılmak ıstıyorum ama buyuk ıhtımal burdakıne gıderım isim ne buarada bn fikret sen hangısıne katıcaksın bol bol goruscez artık orda desene

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim adim sercan.ben ve aykut chicago dakine katilmayi dusunuyoruz.oryantasyona ordakatildigimizz icin oryantasyonun yapıldigi otelde bir gece ucretsiz konaklama varmıs.tabii yaw gorusuruz sık sık.seni haavaalanından karsilacaklar mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ikisinede katılınmıyomu orda kı dahada guzel olcak bencede herkes orda olcak cunku memnun oldum buarada sercan evet karsılıcaklar gecen sene yada evvel sene limuzinle karsılamıslar bakalım bızım sansımıza ne olacak gorcez

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla sirkete sordu hangisine katilcaksiniz diye biz de chicago daki belli olduktan sonra chicago yazdirdik ama bilmiyorum gerisini ne olur ne olmaz.bize 6 flags den gelen sozlesmede saaat 17:00 a kadar karsilayabileceklerini soyledirler.17 sonra orda ki bir oteli onerdiler.insan kaynaklari 17 ye kadar acıkmıs o mesele yani senin ucak kacta inecek?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benım ucakta 17:00den sonra ınıyo sorun etmıyorum bn ya grup gıdıcez ya ondan sızde grup olarakmı gıdıceksınız hayırlısıyla bı gıdelımde gurnee de 2. bi iş bulabılırmıyız sence sercan ne dersın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

buluruz yaw orda mc var bir suru birde gmall lar var orda calisanlar varmıs 2. is olarak.ama ben temmuz gibi 2.is e baslarim eger bulursam.size nerde kalcaginizi soylediler mi?bide bu ucak biletinden ayri pul parasi varmıs 15 ytl ondan haberin var mı?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

inşallah buluruz bakarsın aynı yerde calısırız sercan pul parasından haberım yok senden duyuyorum walla yurtta kalıcam ama 2 farklı yurt var ya hangısıydı aklımda deıl sımdı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

belki de catrthage mi ne oyle bir yerde kalcaz bide side park mi ne warmis.ama agustos ortasi orda okullar aciliyomus galiba yurttan bizi otellere tasicaklarmıs.yine haftalik ucret aynı olcak mıs.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

oooo bayaa bılgı toplamısınız masallahh.. sercan.. ivelin.. tamm yaa herseye hazırsınz sankii ole gordum sızı.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ivelin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah buluruz bakarsın aynı yerde calısırız sercan pul parasından haberım yok senden duyuyorum walla yurtta kalıcam ama 2 farklı yurt var ya hangısıydı aklımda deıl sımdı
    ya british ten kaca aldın sen bıleti..? hangı fırmadan aldın bılyomusn?..?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aykut bizden 100 ytl fazla almis galiba diger konularda oyle yaziyyordu.bize hic ugramiyon ne oldu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aykut ben bıletı1430 ytl ye aldım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

pekii... pek bısy fark etmemış...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

heycan dorukta...... varmı gıtmeden once yapmayı planladıgınız bısey ?...? dun chıgaco yu tanıtan kıtaplar gordum guzeldı onlardan alcam okuyup ole gıdelım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

internet denen teknoloji yokmu sizde aykut.oryantasyon isini halletmeye geliyom 10 dk sonra cıkcam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jegelskerdeg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internet denen teknoloji yokmu sizde aykut.oryantasyon isini halletmeye geliyom 10 dk sonra cıkcam
    abii hemen cıkk adamı hasta etmee ınternet te nekadar okudun bana onu sole once sen..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sdu deki arkadaslar senato finalleerin tarihi ile oynadi ve 5 inde bitmesi gereken sinawlarim 9 unda bitcek.9 u gece otobuse bin istanbul a git o gecesi de ucagim var.erteleme sebebi ise kep atma toreni varmıs 2 haziranda.2 haziranda ki sinawlari 9 hazirana aldilar.bu tam bir kaos.15 dk lik sinaw icin 4 gun beklemicem ve son sinawa girmicem.seneye aliriz artik.ama bu okulun ben taa anlayan anladi.oryantasyona da gidemicez.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sdu deki arkadaslar senato finalleerin tarihi ile oynadi ve 5 inde bitmesi gereken sinawlarim 9 unda bitcek.9 u gece otobuse bin istanbul a git o gecesi de ucagim var.erteleme sebebi ise kep atma toreni varmıs 2 haziranda.2 haziranda ki sinawlari 9 hazirana aldilar.bu tam bir kaos.15 dk lik sinaw icin 4 gun beklemicem ve son sinawa girmicem.seneye aliriz artik.ama bu okulun ben taa anlayan anladi.oryantasyona da gidemicez.
    sercan arkadasım panik olmaa dont worry...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sen bi sus yaw.hepsi senin basinin altindan cıktı.ne gusel antalyada otelde takilcaktim.nerden cıkardin su usa i ya.bide dont worry yazmis.neyse ben simdi lost u izlicem.rahatsiz etme beni.okay.sawyer da beyaz a gelmis haberimiz yok.bu sinaw stresi mahvetti

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sercan ne dıyosun sen yan sınavlar 9unda mı bıtıo bnm 11 ınde ucusum var bu ne bıcım okul ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen bi sus yaw.hepsi senin basinin altindan cıktı.ne gusel antalyada otelde takilcaktim.nerden cıkardin su usa i ya.bide dont worry yazmis.neyse ben simdi lost u izlicem.rahatsiz etme beni.okay.sawyer da beyaz a gelmis haberimiz yok.bu sinaw stresi mahvetti
    bunların hepsi rektorluk seciminin bi oyunuu.. isyanimiz s.d.ü. rektörlügüne... nyse yakında degıscek inş.. yeni ve temiz bi rektor gelirde.
    - BUNU TUM TURKİYE DUYMALİ KAMPANYASİ -
    ÜLKEMİZİN ÖNDE GELEN ÜNİVERSİTESİ sdü DE SKANDAL
    **SENE BAŞINDA PLANLANAN AKADEMİK TAKVİM sene bitmesine 2hafta kala fes edildi** 4SINIF OGRENCILERININ KEP ATMA TORENLERİNİN APTALCA Bİ TARİHTE YAPILMASINDAN DOLAYI APTALCA İŞ YAPAN YÖNETİM BİNLERCE OGRENCIYI sparta DA HAPİS ALDİ HAPİS SURESİ FAKULTELERE GÖRE DEGİSİKLİK GÖSTERİP 2 İLA 6GUN ARASINDA OGRENCİLER HAPİS KALACAK...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aykut bnm 6sında bıtıyodu sınavlar sımdı kesın olarak 9una mı ertelendı sınavlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

2 haziranda olan sinawlar 9 una ertelendi fikret.durum bu 11 inde ucus var.gece 4 te havaalanında olcaz yani.sinaw tarihi degismez ise 5 haziranda ki sinawa girip istanbula gidecegim.son sinawi seneye veririz.okuldan mezun olucada rektorluk binasini yakacagim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hadi ya bu nedır ya şimdi şaka gibi ha 7sinde veya 8inde nıe yapmıyolar o zaman bunu ya ogunlerde de sınav mı var kı acık oğretım ondan oncekı hafta sonu bıtıo olucak zaten bnde 10unda ıst gıdıcektım yanı hersey rahat olucaktı bole olursa herseyı ucu ucuna yetıstrmye calıscaz rektorluge gıdıp konussak fayda etmez mı sonucta akademık takvım onceden acıklandı ve bızde buna gore ucak bıletlerımızı aldık yani haaa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok etmz ben bugun bir kac kisi ile gorustum.degismez diyorlar.ilerleyen gunlerde gorecegiz.bu sene okul erken kapanıyorya esnaf 1 hafta daha para kazansin diye tutuyorlar yoksa gerisi hikaye ya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ya walla sımdı sınırden cıldırcam ya bu nedır baslarım esnaflarına onların ya bu zmana kadar bızım ustumuzden kazandıkları paralara saysınlar akademık takvımı sen nıye degıstırıon ya kep torenınden bıze ne sınavlar bıtınce nıye yapmıyolar bu işi onu da anlamış deılım yanı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

madem kep toreni yapcan sinawlar bittikten sonra yap.niye degistiriyorsunki tarihi.serefsiz bunlar ya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sercan bunlara serefsız demek bile az gelir bunlara bn dıyecegımı bılıomda forumdayız suan anlayan anlıyodur zaten

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

oyle tabii.sen park side kalcan galiba.nasil bir yer oldugunu ogrendin mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla sercan oburu gıbı deıl yanı carthage de havuz vardı fıtness ve ınternet vardı ama bunda yok sanırım bunun ıyı tarafı ev tıpınde 4+1 buzdolabı fırın içinde burası ıyı kotu tarafı 7 kıiş kalıcaz sen carthagedesın dımı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks