Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 41 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En çok Balık???

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gehenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    balik sezonu 2008 de kotuydu alaskada bir sene iyi olur bir sene azalir bu sene yani 2009 sezonu saglam basliyjak 3. yilim olucak bu yaz alaskada ve kesinliklekodiak veya kenai inlet ya da kenai fyords tavsiye etmem arkadaslar evet kisa surede cok para yaparsiniz ama canininzi cikarirlar orda 16 saat kosulu yok 22 saat calistiim gunler oldu o yuzden en mantikli ve saglam fabrika icicle seafoods seward aklinizda olsun bu sene 8 bin yapar ilk senesi olanlar iyi calisirlarsa
    Arkadaşım hangi sayfaya girsem 'sen ve icicle seafoods seward' var... ısrarla burayı söylemen insanlar da kusku yaratır... Kendim self gitmek için 3 ay kadar önce alaska daki fabrikaların internet sitelerine girmiştim ve bazıları şöyle bir kural vermişti:

Sizin referansınızla gelen arkadaşlarınız olursa ve tam sezon (yani fabrikanın koydugu günler arasında kendisi işten cıkmadan o dönemi tamamlarsa) o kişi adına 300-400 dolar gibi bonus kazanırsınız... Acaba sende böyle bir durum mu var? milleti oraya cekip onlar tam sezon kalınca voleyi mi cakacaksın? Bu kadar ısrar insan da başka şeyler düşündürür. bence cok ısrarcı olma sonucları istedigin gibi bitmez kardeş... amacım kavga başlatmak değil yada tatsızlık cıkarmak. sadece dikkatimi çekti hepsi o

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım hangi sayfaya girsem 'sen ve icicle seafoods seward' var... ısrarla burayı söylemen insanlar da kusku yaratır... Kendim self gitmek için 3 ay kadar önce alaska daki fabrikaların internet sitelerine girmiştim ve bazıları şöyle bir kural vermişti:

Sizin referansınızla gelen arkadaşlarınız olursa ve tam sezon (yani fabrikanın koydugu günler arasında kendisi işten cıkmadan o dönemi tamamlarsa) o kişi adına 300-400 dolar gibi bonus kazanırsınız... Acaba sende böyle bir durum mu var? milleti oraya cekip onlar tam sezon kalınca voleyi mi cakacaksın? Bu kadar ısrar insan da başka şeyler düşündürür. bence cok ısrarcı olma sonucları istedigin gibi bitmez kardeş... amacım kavga başlatmak değil yada tatsızlık cıkarmak. sadece dikkatimi çekti hepsi o

ya yok artik ya evet dogru tanimadigim insanlardan bonus alicam hatta yanlis okumussun kisi basina 1000 dolar bonus alicam ben sende gel sendende aliyim tmm hatta kesin benim sirketime kaydol hani ben bi sirkette calisiorum ya malum

bu kadar takintili birini daha tanimadim ya gercekten helal olsun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

hatta bide dip not dusiyim ben ayni anda valdez dede calisicam ayni anda ama onlarda bonus veriyomus o yuzden o fabrikayida guzel diye oneriyorum orayada gel ordanda senin uzerinden para kazanabiliyim tmm:

http://www.turkishwat.net/northern-r...30.html?t=3630

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bi sey daha soyliyim akilda kalmasin demissin ki bi fabrikaya yigiliyosunuz sonra o fabrika tiklim tiklim oluyo demissin
    arkadasim her fabrikanin belli kontenjanlari var tmm ? o sayiyi gecemezsin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı gehenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bi sey daha soyliyim akilda kalmasin demissin ki bi fabrikaya yigiliyosunuz sonra o fabrika tiklim tiklim oluyo demissin
    arkadasim her fabrikanin belli kontenjanlari var tmm ? o sayiyi gecemezsin
    ya sen hala burda mısın

1. ci hiç bi fabrika kontejyan koymaz... adam 100 kişi alip overtime yaptıracagına 200 kişi alın regular calıstırır. adam seni mi zengin etmek ister kendimi bırak bu ayakları... zaten Fiorex yeteri kadar araştırmıs seni... her sitede aynı muhabbet milllete numaranı filan vermişsin

Görünen o ki fabrikadan getirdigin adam başı ücret alıyorsun bunu benim arkadaşım da yapıyordu kodiak da tanıstıgımız... böyle bi şeyin varsa acık acık söle inan daha cok insan gelir... aama böle tarafsız gibi davranip da millet sana fikir almaya gelince tarafnı gösterme bende temsilciyim ama kimsenin gühaına girmek de istemem

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Zamanına göre hangi şehirlerde olunması gerektiğini bilen arkadaşlar var mı peki?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Zamanina gore ilk once kuzeye gidilir daha sonra da guneye gidilir . Kuzeyde ; Dillingham , Kodiak , Naknek . Guneyde ; Ketchikan , Petersburg , Seward , Sitka , Kenai gibi yerler bulunur .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gecen sene alaska da cok fazla balik yoktu benim duyumlarima gore en cok balik kodiak taymis ben juneau daydim ocean beauty de calistim guneyn en ii fabrikasiydi kalcak yer ve yemek de veriolardi gecen sene fazla balik yoktu ama balik olmayinca bizi evlerimize gondermek yerine baska isler werdiler balik olmayan gunlerde de para kazandik sayelerinde bu sene de oraya gidecegim yine cunku fabrika cok guvenli kalcak yer ve yemek vermesi de ayri bir arti tabi...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alaska düşünen arkadaş için. kendi tecrübelerimi yazıyorum.
    Alaska'da Work and Travel

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2012 de balık durumu hakkında tahminleri olan war mı bide alaskada çalışırken kendime nasıl bi çalışma alanı hartiası çizmeliyiz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arakdaşlar bu sene balık hakkında bir fikri olan var mı acaba? Benim çalışacağım yer E.C Phillips/ Ketchikan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks