arkadaslar 10 unda işten ayrılıyorum .ayrılınca travel için 10 günlük bir vaktim var simdiden tatil planları yapmaya başladık haliyle

greyhound denen otobus firmasının discovery pass diye bir kampanyasını duydum; bir haftalık ve iki haftalık olarak amerikanın her yerinde geçerli olan biletle istediginz heryeri gezebiliyosunuz.

ben dc deyim.Bizim planı kısaca acıklamaya calısacam.

niagara falls
chicago
atlanta
new orleans
austin-texas
california

bu arkadasın sımdılık yaptıgı kabaca plan benim eklemek istedigim yerler de var mesela

florida-miami
arizona-grand canyon
nevada

gibi.

gezimizi söyle yapacaz kısmetse geceler hep otobuste gecıyo uyuma vs. boylece kalacak yere para wermıyorz yalnızca gunduzlerı yıyecek ıcecek ve gezılecek yerlere para wericez.arkadasın yaptıgı plan california ya kadar 5 gün sürüyo benim eklemeler ve cıkarmalarla birlikte heralde 7-8 günü bulur.

ve arkadaslar fiyatı açıklıyorm

1 hafta pass = $250
2 hafta pass = $350

evet otobuslerde uyuyacagımız ıcın otel masrafları ıcınde dıyebılırız.diyorumki madem geldik amerikaya bir defa, boyle bir macerayı gelecek kuşaklara zevkle anlatabilirz

evet arkadaşlar bu mesajı konuyu nıye acıyorum ona gelelim benim ilk wat deneyimim bu dolayısıyla tecrübeli arkadaslardan gezimizi daha eglenceli kılacak tavsiyelerini bekliyorum

sizce bu turun olabilitesi var mı?

bi ukraynalı kız ve ben olmak üzere iki kişiyiz bize katılmak isteyen var mı? malum geziler kalabalık olunca daha iyi oluyor.

ve mutlaka gidin dediginz yerler var mı??

haydi arkadaslar tüm amerikayı gezmek için hep bir elden sarılalım şu işe

not: new york -washington dc-phidelphia gezilmiştir