Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bayanlar için Alaska

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bayanlar için Alaska

acaba alaskaya gıden bayan arkadaşlarımız var mı forumda.bunun zorlukları nelerdıır tavsıye eder mısınız bır bayanın alaskada çalışmasınıı.bu konuda yorumlarınızı alabılır mıyım.

bu arada bakındım foruma ama bulamadım bole bı konu varsa boyle bı konu kbakmayıın

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben bayanalrin alaskaya gitmesini onermiyorum cunku alaskaya giden kisiler insan ustu sekilde 10-16 saat calisarak gunde para biriktirebiliyorlar.. daha az calisacaksan ve baska amaclarinda varsa alaska sacma olur senin icin.. bayanlarin buyuk cogunlugu normal wat islerinde bile ,haftada 40 saatin altinda calismalarina ragmen surekli dert yaniyorlar.. sen gecmiste cok calistim calismak sorun degil dayanikliyim eglence umrumda degil sadece para para para diyorsan git

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bayanalrin alaskaya gitmesini onermiyorum cunku alaskaya giden kisiler insan ustu sekilde 10-16 saat calisarak gunde para biriktirebiliyorlar.. daha az calisacaksan ve baska amaclarinda varsa alaska sacma olur senin icin.. bayanlarin buyuk cogunlugu normal wat islerinde bile ,haftada 40 saatin altinda calismalarina ragmen surekli dert yaniyorlar.. sen gecmiste cok calistim calismak sorun degil dayanikliyim eglence umrumda degil sadece para para para diyorsan git
    yokyok ole asırı para kazanma gıbı bı nıyetım yok ıhtıyaclarımı karsılasın bırazcıkta para kalsın yeter suan arastırdıgımdan dolayı merak ettımm saol yorumun ıcın.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Para amacın yoksa alaskayi yaklaşma bile
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Gitmeyin arkadaşlar, erkek veya bayan farketmez gitmeyin. Ben bu sene Naknek'te çalıştım şu an Michiganda'yım. Alaska'yı seçtiğime pişmanmıyım değilim. Çünkü gitmeseydim içimde hep bir uhte kalacaktı. Gittim ve gördüm olay bitmiştir. Gelirken cebimde 1300 dolar vardı şimdi var 700 dolar, yani para falan da hikaye. Çok para kazananlar var ama o adamlar da yüzde 10'luk kısımda. Ayrıca bana memur gibi çalışmak istemişsin, yok alaska zor gelmiş demeyin Günde 16 saat freezerda çalıştım. Bilenler bilir donmuş balık kırma işini. Çoğunda hasta hasta çalıştım çektiğim diş ağrısı cabası dişçi olmayan bir yerde. Herneyse gidin aşağılara orda deneyin şansınızı isteyen oralarda da günde 16 saati görür bir şekilde. Tabi beni dinlemiyceksiniz, çünkü ben de zamanında dinlememiştim hep iyi hikayeleri dikkate almıştım. Ben uyarımı yapayım da giden biri olarak karar sizin

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı steelheart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitmeyin arkadaşlar, erkek veya bayan farketmez gitmeyin. Ben bu sene Naknek'te çalıştım şu an Michiganda'yım. Alaska'yı seçtiğime pişmanmıyım değilim. Çünkü gitmeseydim içimde hep bir uhte kalacaktı. Gittim ve gördüm olay bitmiştir. Gelirken cebimde 1300 dolar vardı şimdi var 700 dolar, yani para falan da hikaye. Çok para kazananlar var ama o adamlar da yüzde 10'luk kısımda. Ayrıca bana memur gibi çalışmak istemişsin, yok alaska zor gelmiş demeyin Günde 16 saat freezerda çalıştım. Bilenler bilir donmuş balık kırma işini. Çoğunda hasta hasta çalıştım çektiğim diş ağrısı cabası dişçi olmayan bir yerde. Herneyse gidin aşağılara orda deneyin şansınızı isteyen oralarda da günde 16 saati görür bir şekilde. Tabi beni dinlemiyceksiniz, çünkü ben de zamanında dinlememiştim hep iyi hikayeleri dikkate almıştım. Ben uyarımı yapayım da giden biri olarak karar sizin
    zaten alaskaya gidenler hep bir kaç iyi para kazanmış insanlardan dolayıl çok büyük hayallerle gidiyorlar ama sonuç hüsran
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sevgilimle gideyim diyordum onu geçtim şimdi ben gitmelimiyim die düşünüyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Kendini zor şartlara kısa sürede alıştıran tüm bayan arkadaşlar yapabilir bence. İşe başladığım ilk iki gün çok sızlandım bu işi bırakacağım diye ama belli bir süre sonra bünye zaten alışıyor. Çalışırken yanındakiyle muhabbet edersen de zaman çok hızlı akıyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)