kodiak'ı düşünüyorum. dün bir şirketle görüştüm o dedi ki sezon kuzeyde başlar güneye doğru iner her ay yer değiştirmen gerekmez belki ama atıyorum haziranda kuzey de olursan diğer aylar hazirandaki kadar iyi geçmeyebilir dedi kodiak ta daha ortalama bir gelir kazanırsın eğer yerinden oynamak istemezsen burda senin okul tarihinin bitişi önemli dedi benimde araştırmalarımda(her ne kadar forum güncel olmasa da) kodiak önce çıkıyor. fabrika meselesinide şu an tam araştıramadım. benim okulum 10 hazirandan önce bitiyor yani 10-11 gibi orda olurum(belki daha erken çünkü sınav tarihlerini tam bilmiyorum) şu an çok kararsızım aslında bayaa zorluk yaşamak istiyorum yani hani içimden bi ses diyorki git en kuzeyden güneye doğru in ya da kodiak'a git ama bir başka seste alaska'nın riskli olduğu yönünde sonuçta ut araştırdığım kadarıyla iyi şirketlerden biri ancak onlarda 2 yıldır öğrenci göndermiyorlarmış bu da kafamı karıştıran bir sebep. yani siz bu yıl gidecek olsanız nasıl bir rota izlerdiniz tabii burda fabrikaların koşullarıda önemli ama bir genelleyebilirseniz çok sevinirim