Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil Yardım Masası Kullanım Klavuzu

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Exclamation Acil Yardım Masası Kullanım Klavuzu

Komedi başlığın altına fazla bir açıklama girmeme gerek yok diye düşünüyorum. Arkadaşlar lütfen acil olduğunu düşündüğünüz durumlarda bu kanalı meşgul edin. Örneğin,

"Newyork City Times Square'daki barbekü partisine kimler katılıyor? acil!!!"

gibi aylar sonrasını ilgilendiren konuları bu kategori altında açmamanızı tavsiye ederiz. Tanışalım kategorisi altında birbirimizi tanıtmak yerine o kategori altında soru sormak gibi kategori ile alakasız konular açmamanız ve forum yöneticilerini konuları taşıtarak yormamanız dileğiyle.

turkishwat.net
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ups ten vize basılı pasaportum geldi başka bir belge gelmesi gerekiyormuydu

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım lütfen bu soruma cevap istiyorum... bu yaz vizeden red yedim ve yatırdıgım 1200 doları 2010 yazı gitmek için almadım geri... ama o parayı geri alsam ve erken kayıt imkanlarından yararlanıp daha ucuza kaydolsam oluormu aynı şirketten yoksa ayıp mı olur???

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ticarette ayıp olmaz...yanı dedıgın durumu yapabılırsın.keske paranı vıze reddı yedıgınde alsaydın gerı.bazı sırketler oyalıyorda oyalıyordu sonunda da parayı vermıyorlardı yanı.
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

eyw kardeşim öle yapacagımda adamlar bekletti beni ve bu ayın basından sonuna kadar parayı veriolarmıs almakta fayda var teşekkürler...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

birkac kez denk geldım adamlar parayı uzun sure vermıyorlar daha sonra zaman asımı dıye uydurup yandı para dıyorlar
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar ben bu yaz inş. wat yapacağım ama çalışacağım fabrika öğrenci almaktan vazgeçmiş, bana fast food, otel ve restorant işlerinden birini seç dediler hangisi daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bahsis usulu calisan bir restaurant a yerlestirilirsen iyi olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart danışmanlık şirketi olmadan wat?

Türkiye'de herhangi bir danışmanlık şirketine kaıy olmadan iş verenle görüşüp Amerikadaki sponsorla görüşüp belgeleri, vizeyi herşeyi kendi başına halledip wat programından yararlanmak mümkün müdr?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

mumkun degildir danismanlik firmalarindan birini secmek zorundasin ds 2019 belgesi yani senin yasal calisma belgen icin.. eger isini kendin ayarlayabilirsen sirketlerin self programlarina katilabilirsin daha ucuza gelir..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahsis usulu calisan bir restaurant a yerlestirilirsen iyi olur.
    cevap için teşekkür ederim ama bahşişi garsonlara veriyorlarmış benim ingilizcem garsonluk için yetmez. başka öneriniz var mı?

BannedUser
    Guest

Alıntı omar sami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu yaz inş. wat yapacağım ama çalışacağım fabrika öğrenci almaktan vazgeçmiş, bana fast food, otel ve restorant işlerinden birini seç dediler hangisi daha iyi olur önerilerinizi bekliyorum.
    Firmana baktım ve sunu dıyorum hangisini bulurlarsa ona git diyorum sana omar iş secme acıkta kalırsın zaten bu soyledıklerınden sanırsam sadece 1 tanesi ellerinde vardır kardeş. Calışagın fabrıka eleman almaktan vazgecmemıstır sadece senın yerıne grup almıslardır hatta bana fabrıka ısmı ver ben sana ögrenirim durumu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler 6 mayısta vize randevum var iptal edilen sınavımla aynı güne denk geldi sabah 10 bucuk vize randevusu aksam 4te sınıvm var izmrde normal 10 bucuk olan görüşmeme sabah 8 de gtsem içeri girme şansım olabilirmi?yardımcıolursanız sevirnirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar.. biz iki arkadaş wat için florida destinde ki mc donalds a gönderilcektik ama geldiğimizde bizi fort walton beach die bi kasaba ya getirdiler dün oryantasyon oldu, tr de bize sölenen hersey yalan oldu.. ve mc donalds da ikinci iş bulmanı asla istemiolar dün yöneticisi söledi.. sizce napabiliriz??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı kamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.. biz iki arkadaş wat için florida destinde ki mc donalds a gönderilcektik ama geldiğimizde bizi fort walton beach die bi kasaba ya getirdiler dün oryantasyon oldu, tr de bize sölenen hersey yalan oldu.. ve mc donalds da ikinci iş bulmanı asla istemiolar dün yöneticisi söledi.. sizce napabiliriz??
    iilk işinin saatleri belliyse mc de işe girebilirsin patronunada bişey demek zounda değilsin ilk işini aksatmadığın sürece bişey olmaz türkiyedeyken sözleşmede işiniz ne yazıyordu
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iilk işinin saatleri belliyse mc de işe girebilirsin patronunada bişey demek zounda değilsin ilk işini aksatmadığın sürece bişey olmaz türkiyedeyken sözleşmede işiniz ne yazıyordu
    evet saatler belli olcak fakat şöyle bir sıkıntı var her hafta farklı bir shift le çalışıldığı için ikinci iş bulamıyormussun peki mesela biz başka bi iş bulup bunu bıraksak olur mu??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

olur tabi neden olmasın ama iş verenle anlaşman lazım ben bırakıyorum diye eğer seni sponsoruna şikayet ederse vizen iptal olur eğer izin vermesse sen ikinci işe başla zaten ilk işi aksatmaya başlayınca kovar seni

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu wat işini ilk defa bu sene tecrübe edeceğim kararlıyım fiyat ne kadar olur herşey dahil(vize,konaklama,bilet...)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı kaisersan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu wat işini ilk defa bu sene tecrübe edeceğim kararlıyım fiyat ne kadar olur herşey dahil(vize,konaklama,bilet...)
    bu sorunun acil yardım masasında yeri var mı sence de ?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaslar hayatımda İngilizce konuşmadım bildigim tek şey . Yes-No
    Şirket Mayıs'da las vegas a gönderiyor ( niye diye sormayın ve Londra aktarmali .
    Bana yardım edin lütfen . Ben ne yapacagım şimdi . Hadi burdan bindik Londra'da indik vegas uçağına nasil bineceğim . ) orda türkce bilen birini bulabilirmiykm . Londra vegas uçuş farkı 3,5 saat diyorlar yetişirsin diyorlar .
    Lütfen yardım edin arkadaslar. . En ufak bilgi bile cok isimi görebilir .
    Şimdiden tesekkur ederim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Fafata1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hayatımda İngilizce konuşmadım bildigim tek şey . Yes-No
    Şirket Mayıs'da las vegas a gönderiyor ( niye diye sormayın ve Londra aktarmali .
    Bana yardım edin lütfen . Ben ne yapacagım şimdi . Hadi burdan bindik Londra'da indik vegas uçağına nasil bineceğim . ) orda türkce bilen birini bulabilirmiykm . Londra vegas uçuş farkı 3,5 saat diyorlar yetişirsin diyorlar .
    Lütfen yardım edin arkadaslar. . En ufak bilgi bile cok isimi görebilir .
    Şimdiden tesekkur ederim
    yaş kaç ? ve ne için gideceksin nerde kalacaksın niye diye sormayın demişin ama niye gittiğini bilmeden nasıl yorum yapsın millet londrada inince elindeki bilete bak orda hangi kapıda bineceğin yazar gate ... diye zaten kapılar sırayla baka baka bulursun olmadı herhangi bi görevliye biletini göster el kol işaretiyle sana gösterir nerde olduğunu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaş kaç ? ve ne için gideceksin nerde kalacaksın niye diye sormayın demişin ama niye gittiğini bilmeden nasıl yorum yapsın millet londrada inince elindeki bilete bak orda hangi kapıda bineceğin yazar gate ... diye zaten kapılar sırayla baka baka bulursun olmadı herhangi bi görevliye biletini göster el kol işaretiyle sana gösterir nerde olduğunu
    İlgilendiğin icin teşekkürler

İstanbulda bir pizza şirketinde çalışıyorum . Abd firmasi . Orada ralli yapilacak Yani anlayacağım şirket gönderiyor .

Benim sıkıntım dil bilmediğim icin orada surunmemek yani rezil olmamak bir kaç şey anlatılar ama kendileri daha önce bir cok sefer gittikleri icin sanki taksimi anlattılar .
    Trene bineceksin felan dediler o yüzden tirstim biraz ... Bağaj direk vegas uçağına gidecekmisin ben sadece uçağa bineceğim

Tekrar yardımlarınız icin tesekkur ederim .

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim mayisa daha cok var ingilizce kursuna git bence en iyisi bu senin icin .. vegasa kadar gidersin sorun degil gorevlilere elindeki karti gostersen sana yolu gosterirler de sen vegas da ne yapican sifir ing le oraya gitsen ne gitmesen ne zevk alamazsin.. en iyisi gidene kadar kursa git ingilizce her zaman lazim ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Teşekkürler .. Gideyim yeter orada otelde türk arkadas olacak .. ) onlar gezdirir beni

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

orda türklerle gezeceksen sorun yok rahat ol yokki bizide gönderecek bi firma şöyle 10 gün bi vegas yapıp dönelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar selamlar..ya atlantic city de bi iş önerdi şirketim bana saati 7.25$ haftada 35 saat dediler.tatil yeri olduğu için 2.iş bulursun dediler.iş steel parkta ride operator/groundskeeper..konaklama 100 $ deiler..birde başka seçenekde carnival helper diye bi iş önerdiler onda 2.iş bulma imkanım olmadığını söylediler.saati 8 $ haftada 5-7 gün ve günde 8-10 saat.fakat iş detaylarında haftalık tahmini kaanç 325 $ yazıyor ve konakama ücreti yok..bu 2 iş için ve atlantic city için önerilerinizi varsa giden deneyimlerini yazabilirmi çok zor durumdayım vazgeçme ihtimaim var çünki 1500$ borç alarak gidiyorum..ikna olamıyorum kime güvenecğimi bilemedim gidenler hep farlı şeyler anlatıyo.sanki bi tek ben zarar edeckmişim gibi gelior..özellikle bu 2 iş için ve atlantic city de 2.iş olanakları üzerine detaylı yazılarınıızı cok cok rica ediyorum..yarın şirketime geri dönmek zorundayım cevap olarak..daha kötü işler gelmesinden korkuyoum..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ikinci iş neredeyse tamamen şans işidir hocam bence 1500 dolar borç alarak gitme yani o parayı çıkaracaksın diye bişey yok

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Advis mi Armada Grandee mi ?

bu iki arasında kaldım ve diğer firmalar hakkında hiç bilgim yok ilk kez gideceğim yardımcı olursanız sevinirim..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar öncelikle merhaba,bu sene ilk defa wat a katılacam ama daha işim belli değil sizce bir sıkıntı olur mu? şurda kaldı 2 ay daha vizeyle ilgili bir işlem yapmadım ve şu son boston patlamasından sonra bize vize vermeleri sorun olur mu?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar neden kimse cevap vermiyor şirketi aradım mayısta gelir dedi nisanda gelir demişti ondan önce de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)