Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: online check in çok acilll

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation online check in çok acilll

arkaadaşlar şuan lufthansa da online check in yapıyorum vize ile ilgili bişey soruyor ve document number istiyor bu numara hangi numara bide vizede control number var fakat onun içindede boş küme işaretine benzer işaret var onun yerine ne yazıcam cevaplarınızı bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Vizenin üzerinde, Expiration Date'in hemen altında Kırmızıyla yazılı ilk karakteri Harf kalanı rakam olan kısmı yazacaksın. Misal. F2345671

Alıntı veli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkaadaşlar şuan lufthansa da online check in yapıyorum vize ile ilgili bişey soruyor ve document number istiyor bu numara hangi numara bide vizede control number var fakat onun içindede boş küme işaretine benzer işaret var onun yerine ne yazıcam cevaplarınızı bekliyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende niyetlendim acikcasi,su koltuk secimini yapabilmem icin ama beceremem diye cekiniyorum,birde aktarma olunca 2 defa mi online checkin yapmak gerekecek?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Çekinecek bir şey yok usta. Rezervasyon kodunu giriyorsun. İsim soy ad. Hop seçiyorsun koltuğunu gerekli bilgileri giriyorsun. Onaylıyorsun. Oluyor bitiyor. Sonra havaalanında bavulları teslim edeceğin kontuarda uzun sırayı beklemek yerine Online Check in yapanlara ayrılan sıraya giriyorsun. 5 dakkada halloluyor bütün işler.

2 sefer değil. Tek seferde tüm gidişi seçiyorsun. Yanlışım yoksa. Çünkü bana Lufhansa'dan bugün bilgilendirme maili geldi.

Dönüş için yine tek seferde yapıyorsun online check-in'i. Tüm uçuşlar için.

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende niyetlendim acikcasi,su koltuk secimini yapabilmem icin ama beceremem diye cekiniyorum,birde aktarma olunca 2 defa mi online checkin yapmak gerekecek?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı drummer987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki uçuş için de check-im yapman gerekiyor diye biliyorum ama ?!?
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çekinecek bir şey yok usta. Rezervasyon kodunu giriyorsun. İsim soy ad. Hop seçiyorsun koltuğunu gerekli bilgileri giriyorsun. Onaylıyorsun. Oluyor bitiyor. Sonra havaalanında bavulları teslim edeceğin kontuarda uzun sırayı beklemek yerine Online Check in yapanlara ayrılan sıraya giriyorsun. 5 dakkada halloluyor bütün işler.

2 sefer değil. Tek seferde tüm gidişi seçiyorsun. Yanlışım yoksa. Çünkü bana Lufhansa'dan bugün bilgilendirme maili geldi.

Dönüş için yine tek seferde yapıyorsun online check-in'i. Tüm uçuşlar için.
    Frankfurtta aktarma var,sonucta ucak degisimi oluyor,frankfurtta binecegim ucak icinde ayri bir islem mi yapmam gerekecek yoksa tek pencere 2 ucusun checkin islemini hallettmis mi olacagim?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şuan online check in yapıyorum fakat öyle bir adıma geldim ki yardıma ihtiyacım var

a visa or resident card is required for travel to ermany by you. please select one of the following options.

i am holding a visa or resident card
    i have an international onward flight.
    i am not holding s visa.

bu 3 seçenekten hangisini seçmem gerekiyor daha önce lufthansayla gidenler ya da bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)