Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kapalı Zarf??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Kapalı Zarf??

ben bişe sorcam şmdi okuldan not dökümünü aldıımz zaman kapalı zarf mühürlü olmak zorunda deilmi?? yani normal kaıdı elimzde götrmicez?bide böle bunun dışında vizede hani yapılcak yada yapılmcak şey warmı mesela ben bu kapalı zarf olayını tam bilmiodum...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet zaten öğrenci işleri sana kapalı zarfda mühürlenmiş bir şekilde verior ve açmadan onu dosyaların arasında veriosun, zarf diyince aklıma geldi vizeyi aldığınızda size kapalı bi zarf gelicek bu zarfın içinde imzalanmış 2019 formu var ve bu zarfı açmayın, zarfı amerikaya indiğiniz ilk noktada bunu teslim ediceksiniz...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cadionur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet zaten öğrenci işleri sana kapalı zarfda mühürlenmiş bir şekilde verior ve açmadan onu dosyaların arasında veriosun, zarf diyince aklıma geldi vizeyi aldığınızda size kapalı bi zarf gelicek bu zarfın içinde imzalanmış 2019 formu var ve bu zarfı açmayın, zarfı amerikaya indiğiniz ilk noktada bunu teslim ediceksiniz...
    hımm anladımm teşeklrler cevp verdiin için.ya bizim okuldan nasıl alcam kıbrıstan ben =) türkiyede olcam nese artık bana yollarlar bi şeklde umarım zarf olaynı sölediimde yaparlarr...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı FirsTeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hımm anladımm teşeklrler cevp verdiin için.ya bizim okuldan nasıl alcam kıbrıstan ben =) türkiyede olcam nese artık bana yollarlar bi şeklde umarım zarf olaynı sölediimde yaparlarr...
    öğrenci işleri sana zarf içinde vermiyor trankripti sen ilk önce normal olarak transkripti alıyorsun gidiyorsun bir kırtasiyeye transkript boyutlarında bi zarf alıyorsun transkripti içine koyup öğrenci işlerine getirip imzalatıp ve mühürletiyorsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bizde öğrenci işleri verdi zarfı her şeyi sen kendin söylüyosun onlarda yapıolar

Şirket: Network Akademi
    Pozisyon: Danışman

Tecrübe Puanı
    17

hayır, sakın bu şekilde yapmayın! okulun zaten antetli zarfları vardır, öğrenci işleri okulun zarfına koyup ağzını kapatıp muhurleyip size vericek.Açık halde götürdüğünüz transcriptler kesinlikle kabul edilmiyor, ona göre!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

of ya ben kıbrısda okuorum ve okulum bitmiş olcak ben türkiyede olcam kargoyla bana yolicaklar ama ben bide hazrlığım yani transkrpt deil yani ögrenci işleri deilde hazrlıın sekreterliği veriyo umarım öyle bi zarfa koyar tembihlicem ama bakalım:S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nasıl ya :S ya arkadaşlar bizim okul ingilizce vermiyor. türkçe aldım kendim çevirttim hocalarıma ve bölüme onaylattım gönderdim. ne zarfa koydum ne bişe yaptım. şirketim campusum ve zarf filan demedi hiç. ingilizce transkript gönder tamam dediler. kapalı zarf olayı ne ya :S mersin üni.den ayrıyaten. şirketim bana kapalı zarf uyarısı yapmadı :S vize de sorun cıkar mı :S

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasıl ya :S ya arkadaşlar bizim okul ingilizce vermiyor. türkçe aldım kendim çevirttim hocalarıma ve bölüme onaylattım gönderdim. ne zarfa koydum ne bişe yaptım. şirketim campusum ve zarf filan demedi hiç. ingilizce transkript gönder tamam dediler. kapalı zarf olayı ne ya :S mersin üni.den ayrıyaten. şirketim bana kapalı zarf uyarısı yapmadı :S vize de sorun cıkar mı :S
    İngilizce olması önemli değil ki asıl orda yazacak olan not ortalamasına bakıyorlar tek tek senin derslerine bakmıyorlar yani.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bana ingilizce transkript gönder dediler. türkçe ise yeminlü tercümana çevirt dediler. bende kendim çevirdim gittim onaylattım hocalarıma bölüme. bu şekilde de oluyor. bi de tercümana çeviri parası veremem. ben ondan daha iyi çevirirm gönderdim de firmaya hiç bi uyarı gelmedi kapalı zarf zart zurt. hocanın onayı var zati orjinal mühür filan. türkçe transkriptin de orjinali verdim zati. bi sorun yaratmaz inşallah

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

transkriptin kapalı olmasına önem gösteriyorlar çünkü bazı sahtekarlık olayları oldu geçmişte. bazı öğrenciler notlarda oynama yaparak götürüp yedirmeye çalıştı ama yemediler tabi... o yüzden dikkat edin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı quemmaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana ingilizce transkript gönder dediler. türkçe ise yeminlü tercümana çevirt dediler. bende kendim çevirdim gittim onaylattım hocalarıma bölüme. bu şekilde de oluyor. bi de tercümana çeviri parası veremem. ben ondan daha iyi çevirirm gönderdim de firmaya hiç bi uyarı gelmedi kapalı zarf zart zurt. hocanın onayı var zati orjinal mühür filan. türkçe transkriptin de orjinali verdim zati. bi sorun yaratmaz inşallah
    transkriptin ingilizce oması önemli değil. zaten vize görevlileri bizim kadar iyi türkçe biliyorlar merak etmeyin

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

firmaya mail attım. onu vize zamanı ayarlıcaksınız dediler kapalı zarf olayını. bi daha öğrenci işleriyle ugrascaz ayvayı yedik ben ne diye çevirdim peki kaç saatimi aldı aynı şablonu yapcam diye ya :S ppfff

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)