Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: self placement yardım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart self placement yardım

arkadaşlar ben de Allah izin verirse seneye sizin gibi alaskaya gitmeyi düşünüyorum.bu yaz ankarada işe gireceğim ama en iyi bulduğum iş aylık750 lira veriyo.burdan kazandığım para ile üzerinede en fazla 400-500 koyarak alaskaya gideceğim.(uçak bil. pas. vize şirket ücretleri dahil.)ama bu parayla ankaradaki wat şirketleri ile full placement desteği alamıyorum yani self placement ile gideceğim.bu yüzden kendi işimi kendim bulacağım.sizler bana bu konuda yardım edermisiniz.(özellikle alaskadaki fabrikalarda çalışmış olan arkadaşlar) kendi işimi kendim nasıl ayarlayabilirim yada siz bana bu iş bulma konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı murat_fkb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de Allah izin verirse seneye sizin gibi alaskaya gitmeyi düşünüyorum.bu yaz ankarada işe gireceğim ama en iyi bulduğum iş aylık750 lira veriyo.burdan kazandığım para ile üzerinede en fazla 400-500 koyarak alaskaya gideceğim.(uçak bil. pas. vize şirket ücretleri dahil.)ama bu parayla ankaradaki wat şirketleri ile full placement desteği alamıyorum yani self placement ile gideceğim.bu yüzden kendi işimi kendim bulacağım.sizler bana bu konuda yardım edermisiniz.(özellikle alaskadaki fabrikalarda çalışmış olan arkadaşlar) kendi işimi kendim nasıl ayarlayabilirim yada siz bana bu iş bulma konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz.yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    daha önce full program ile gitmeden ve orada da bir tanıdığın olmadan self ile ögrenci kabul edecek işveren yok gibi birşey. ancak çalıştığı işe tanımadığı kişiyi self ile kabul eden bir işte çalışmış olan bir arkadaşımız varsa yardımcı olabilir sana heralde.

Mesela ben self le gidiyorum bu sene ama gel gör ki daha önce full'le gittiğim işe gidiyorum ve arkadaşlarım kardeşim bile olsa self kabul etmiyor çalışacağım park mesela..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bulabılırsın kardesım eylul ekım ayları gıbı tekrardan forumda ıletısım ıcerısınde olursun bu arada fabrıka ısımlerı soylerız oralara maıl atarsın cok buyuk bır ıhtımal degıl ama yınede bır ıhtımal var fabrıkanın job eferr verme konusu..
    yenı sezona dogru tekrardan konusuruz bu konuları sen paranı ayarla yavas yavas
    bız nasıpse onumuzdekkı hafta tekrar gıdıyoruz 4. kez dasrısı senın basına onumuzdekı yıl.....

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bulabılırsın kardesım eylul ekım ayları gıbı tekrardan forumda ıletısım ıcerısınde olursun bu arada fabrıka ısımlerı soylerız oralara maıl atarsın cok buyuk bır ıhtımal degıl ama yınede bır ıhtımal var fabrıkanın job eferr verme konusu..
    yenı sezona dogru tekrardan konusuruz bu konuları sen paranı ayarla yavas yavas
    bız nasıpse onumuzdekkı hafta tekrar gıdıyoruz 4. kez dasrısı senın basına onumuzdekı yıl.....
    Ketchikan'e giden arkdas yazmis. Onlarin 4. yili ise kontenjan ayarlayabilirler.
    Masraflarin:
    400$ sirket
    200$ vize
    650 Euro + 300$ ucak bileti masrafin olur.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ketchikan'e giden arkdas yazmis. Onlarin 4. yili ise kontenjan ayarlayabilirler.
    Masraflarin:
    400$ sirket
    200$ vize
    650 Euro + 300$ ucak bileti masrafin olur.
    aynen arkadsım ben yardımcı olurum sana job offerın benden sımdıden soylıuyorum .....
    hatta ucak bıletın 700 euro en fazla artı 300 doları fazla bıle !!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen arkadsım ben yardımcı olurum sana job offerın benden sımdıden soylıuyorum .....
    hatta ucak bıletın 700 euro en fazla artı 300 doları fazla bıle !!!!
    kardeşim valla çok saol.inan gitmeyi çok istiyorum ama türkiye şartlarını biliyorsun.bana bu konuda yardımcı olabilirsen bu iyiliğini asla unutmam.çok saol

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kardeşim valla çok saol.inan gitmeyi çok istiyorum ama türkiye şartlarını biliyorsun.bana bu konuda yardımcı olabilirsen bu iyiliğini asla unutmam.çok saol
    tamam kardesım ben carsamba gunu gıdıyorum oradaykende dondugumdede ırtıbatı koparma yazısmaya devam ozeldende mesaj atabılırsın ...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tamam kardesım ben carsamba gunu gıdıyorum oradaykende dondugumdede ırtıbatı koparma yazısmaya devam ozeldende mesaj atabılırsın ...
    tamam kardeş.sana da bol richli ve eğlenceli watlar dilerim.umarım herşey dilediğin gibi geçer.see you later

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)